Jump to content
Dogomania

Tuffi Boy Buteo


tufi

Recommended Posts

  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

widzę, że już do wystawy go szykujesz :lol:

Z tym to zobaczymy jak to bedzie...

Mlody zacznie wychodzic na spacery w kagancu - wsuwa naprawde wszystko, lisci zezarl juz dobry kilogram, ale wczoraj zawalu dostalam prawie, jak mu z pyska kawalek szkla wyciagnelam :o :evil: Mam taki nylonowy po malej Berci - bedzie chodzil 11-tyg morderca w kagancu na pysku :D

Link to comment
Share on other sites

Jestem chyba z niego dumna - aportuje mi pileczke :D Reaguje na zostaw, delikatnie (to przy podawaniu jedzenia, zeby mi palcow tez nie zjadl), stoj (pozycja "wystawowa"), do siebie, ała, fe, na dwór... :D

Na dworze cwaniak wciagnal jak spaghetti do pyska kawalek ogryzka - oczywiscie z kagancem na pysku :-?

Poza tym kolejny psiarz potwierdzil ubieglozimowe masowe przypadki smierci psow z powodu zatrucia niedaleko nas - jakis idiota rozrzucal "faszerowane" kosci i kilkanascie psow przeszlo za Teczowy Most - wiec kaganiec bedzie obowiazkowy dla mlodego.

Dzis zjadl gotowane zoltko od jajka - a po nim wyliziwal sie jeszcze z 15 minut :lol:

Link to comment
Share on other sites

Na haslo "do siebie" Bigos idzie sie polozyc na swoje legowisko :D

Niestety zaczyna miec juz typowe glupawki bullowe, wiec chata fruwa 8) Wazy juz pewnie z 10kg, wiec jak sie rozpedzi to sie robi niebezpiecznie ;)

Dzis skubaniec konczy 11 tygodni - jak ten czas leci...

Wczoraj na Mikolaja dostal bucika z takiej masy jak kosci prasowane (ktore z kolei Mikolaj przyniosl dziewczynkom, tylko o mnie zapomnial...buuu) - nie do konca jeszcze rozumie, ze to mozna zjesc - ale jak wpadnie w trans ciamkania, to mam spokoj na troche :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kolejna czesc blogu :D

Bigos nie nosi juz kaganca - skutkuje stara metoda przekupstwa i wymiany :) Cfffaniak sie nauczyl, ze jak ma cos w pysku, pani powie FE, a on to wyrzuci, to dostaje smakolyk - wiec teraz widze, ze czasami specjalnie bierze do pyska np. kij i patrzy mi w oczy, po czym na komende wypluwa i czeka na nagrode :D

Wczoraj role sie odwrocily i to Beri kopulowala na Bigosie :D

Ze swojej pierwszej obrozki juz prawie wyrosl, teraz nosi szelki (w spadku po Berci) - znacznie lepiej w nich chodzi, nie dusi sie, nie ciagnie - jest ekstra.

Kupilam mu drugi worek royala - troszke inna karma - i nie za bardzo chce ja jesc :( Chyba trzeba bedzie zmienic...

Jutro na Cytadeli bedzie pieciobull klasyczny - zobaczymy, jak mlody to zniesie :D

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj role sie odwrocily i to Beri kopulowala na Bigosie

:lol: a wiec jest szansa ze wszystko pojdzie po twojej mysli i włąsciwa hierarchia bedzie zachowana :wink:

tufi, jestem pod wrazeniem tego co piszesz. mały bulik okazuje sie bardzo pojętnym stworzeniem, skoro reaguje juz na tyle komend, podczas tak krótkiego pobytu u ciebie.

słuchaj no moja droga ty sie nie ociagaj tylko bierz przykłąd z dziewczyn które maja pieski a JA-MAR i oprócz bloga chcemy tez jakas fotorelacje.

wrzuc kilka zdjec! małe, a jak oko cieszy :P

Link to comment
Share on other sites

Ze swojej pierwszej obrozki juz prawie wyrosl, teraz nosi szelki (w spadku po Berci) - znacznie lepiej w nich chodzi, nie dusi sie, nie ciagnie - jest ekstra.

hmmm..dziwne...bo mnie wiele osówb mówiło, że bullka co najmniej do roku czasu nie powinno się prowadzać na szelkach :roll: bo sie robią odstające łokcie i w ogóle ma to podobno zły wpływ na formowanie się kośćca.

Link to comment
Share on other sites

Zlosnica - tez tak slyszalam, ale jakos ani Bunia, ani Beri odstajacych lokci nie ma - a w moim przypadku akurat obroza nie byla zbyt dobra, bo mlody ciagnal, dusil sie i pozniej mi charczal - balam sie o krtan. Wrocimy pewnie do obrozy, jak Bigos juz normalnie zacznie chodzic na smyczy. I slyszalam tez, ze nie ma to zadnego wplywu...

W poniedzialek zanosze mocz mlodego do badania - bo mi ciagle posikuje, bez jego woli co moment mu spada kilka kropelek, a jak polezy na kolanach, to mam plame na spodniach...

Link to comment
Share on other sites

wybacz pytanie, bo jestem laik w tych sprawach, czy to jest akwarela?

widziałam juz jakiegos bulka malowanego przez twoja Wiole, rzeczywiscie, ma specyficzny oryginalny styl, łatwo rozpoznawalny, gratuluje :P

jak mi sie uda zamieszcze tu inna bulkowa twórczosc.

Link to comment
Share on other sites

wybacz pytanie, bo jestem laik w tych sprawach, czy to jest akwarela?

Ja też jestem laik, ale Wiola mi podpowiada, że to jest rzeczywiście akwarela (a konkretnie to kredka akwarelowa łączona z farbą).

widziałam juz jakiegos bulka malowanego przez twoja Wiole, rzeczywiscie, ma specyficzny oryginalny styl, łatwo rozpoznawalny, gratuluje

Chyba mylisz moją Wiolę z jakąś inną Wiolettą. Z tego co wiem, to moja Wiolka jak dotychczas nigdzie nie opublikowała swoich prac. Wszystko idzie do szuflady albo na ścianę (nie licząc obrazków rozdanych z czystej sympatii kilku znajomym).

a może jakiś topik z rysunkami naszych piesków ??

Jeśli powstanie taki topik, to z przyjemnością podeślemy kilka rysunków.

Link to comment
Share on other sites

Dzis bylam u weta z Bigosem - wyniki badania moczu rewelacyjne, wszystko jest ok - a to moze byc wynik jeszcze ciaglego oswajania sie z nowym domem.

W sobote na Cytadeli Bigos wywalal sie brzuchem do gory przd pozostalymi bullami - beda z niego psy :lol:

Uwielbia jezdzic samochodem, ale pomalu nie miesci mi sie na kolanach :(

dzis go zwazylam - ma 9,5kg :)

Cos ostatnio strajkuje z jedzeniem sniadania, za to pozostale posilki wsuwa, ze az milo...

Czekam na fotki ze spaceru - jak tylko dostane, to wstawie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...