Jump to content
Dogomania

Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!


Zofia.Sasza

Recommended Posts

[IMG]http://img199.imageshack.us/img199/7839/img8078.jpg[/IMG]

[IMG]http://img132.imageshack.us/img132/3497/img8079.jpg[/IMG]

[IMG]http://img30.imageshack.us/img30/1605/img8103.jpg[/IMG]

[SIZE=4][COLOR=Red][B]Mała Ninka pilnie poszukuje miejsca, gdzie będzie dochodzić do siebie po operacji!!! Trzeba ją zabrać natychmiast - HELP![/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']Isadora, to, co pisze nanhoo, to co innego, niż ty piszesz. ty piszesz o symbolu, a nanhoo - o przeznaczeniu dla ajaxa, nadmiar - dla kolejnych potrzebujących.

ale to tylko na marginesie. na marginesie, ale dla mnie akurat bardzo waznym jest natomiast, że jeśli robimy aukcję na ajaksa, to to jest aukcja dla ajaksa, o ile w treści cegły nie wspomni sie tez o innych bardzo chorych psach, chocby drobnym druczkiem. wtedy tak, wtedy pieniądze mogą być rozdysponowane odpowiednio na najpilniejsze bieżące leczenie, np- operację okulistyczną.
natromiast jeśli cegła jest li i jedynie na ajaksa, to jak możemy zakładać z góry, ze cały dochód jest na wszystkie psy?

troche jestem zgubiona w tym wszystkim i zdezorientowana. bo tak naprawdę - musimy się zastanowic, skąd wziąć napawdę dużą kasę. hotelikowane leczneie tylu złych przypadków - kurczę, cegłami ne nastraczymy, to jasne....[/quote]

Racja Sleeping. Dlatego pisalam w watku Ajaksa, ze on jest w calosci sponsorowany, wiec jakiekolwiek darowizny na niego,czy to z cegielek czy konkretne wplaty- sponsor zrzeka sie jasno na rzecz pozostalych psow z Ostatniej Szansy.

Link to comment
Share on other sites

O matko! Kolejny koszmar... Zbieracie jeszcze te środki opatrunkowe? Mam trochę igieł, strzykawek, rękawiczek jednorazowych, jakiś gazików i mydła dezynfekujące. Mogę też w miarę moich możliwości pomóc w transporcie, ale dopiero po niedzieli.

Link to comment
Share on other sites

Od biedy do soboty/max niedzieli rano mogę małą przechować u siebie - ale jeździłaby ze mną do pracy a w domu byłaby z nieprzyzwyczajonymi do psów kotami w jednym pokoju. Kiepskie warunki :roll: W niedzielę wyjeżdżam na ponadtygodniową delegację.

Aniu, dzwoniłaś do Andy?

Link to comment
Share on other sites

a co sie dziwić... szczeniaczki chodzą pomiędzy dorosłymi psami, co z tego, ze małymi i średnimi? wystarczy jeden skok dorosłego, nawet w zabawie, na drugiego dorosłego - w momencie, kiedy pomiędzy nimi jest maluszek. i masz, uszkodzone oko to podjerzewam małe piwo, zgniecione szczeniaki, z obrażeniami wewnętrznymi, umierające w cierpieniu - kto zagwarantuje, ze tak się nie działo??

większość sie chowała pod kanapą, niektóre były postawione na stole (!), ale co z tego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyrkurDagur']Co stało się temu maleństwu ??? Dlaczego to oczko tak potwornie wygląda ??? :shake: Roześlę po innych wątkach... :-([/quote]

Maleństwo było pod czułą opieką Marzeny Krzętowskiej :angryy: Wyrwane oko to wynik jakiegoś urazu. Zdaniem wetów uraz nastąpił już dawno. Gałka oczna była martwa, wyschnięta, niewrażliwa.
[SIZE=4][COLOR=Red][B]Przypominam - sunia PILNIE szuka DT![/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Przewozimy szczeniaka do Andy w Konstancinie.
Biora tam srednio 60 zł za dobe, od malucha wezma 20 :-)
Rozmawialam z lekarzem, bardzo rozsadny pan.
Lece dzwonic dalej.[/quote]

Czy mogę prosić o numer konta, na które chciałabym wysłać 100 zł z przeznaczeniem na opłacenie maluszkowi 5 dni w klinice? Gdyby znalazł się wcześniej DT, to oczywiście pozostała kwota mogłaby iść na inny cel, ale też związany z malutką.
Czy istnieje możliwość pociągnięcia do odpowiedzialności tej.... baby, która tak karygodnie zaniedbała swoje obowiązki i nie poinformowała nikogo o oczku suni? Ja chyba nigdy tego nie zrozumiem, Teoretycznie ona kocha zwierzęta, a w praktyce co one u niej przeżywają? Koszmar jakiś....

Link to comment
Share on other sites

Nie piszę, bo i co tu pisać jak pomóc nie mogę, ale czytam i już nie mogę.. Jak to się dzieje, ze to miejsce nadal "działa'? Że zwerzęta sa tam pozostawione na pastwę tych ludzi? Czy nie można tego zakwalifkowac jako znęcanie się?
Przecież Nina musiała potworni cierpieć i to długi czas...

Link to comment
Share on other sites

Ewa i Marta, dziekujemy. :loveu:Czyli 5 dni mamy do przodu)
Podam nr konta pozniej.

Erazm, ktora zaproponowala partycypowanie w kosztach powiedziala, ze pokryje calkowity koszt operacji i pobytu Ninoczki na Kosiarzy.
Wplaci im jutro 404 zł :-)

Erazm - dziekujemy !:loveu:

Slapcio wlasnie jedzie po mala i zawiezie ja do Konstancina.
Slapcio - dziekujemy :loveu:

Jak sie jeszcze zglosi DT, to padne plackiem i bede tak dziekowac do soboty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Ewa i Marta, dziekujemy. :loveu:Czyli 5 dni mamy do przodu)
Podam nr konta pozniej..[/quote]

W takim razie czekam. Jak tylko dostanę konto, wpłacam natychmiast.

Przeraża mnie w tym jeszcze jedno. Dla mnie "Ostatnia Szansa" była jakimś wzorem. Chciałam tam nawet jechać z karmą i materacem w odwiedziny. Wpłaciłam 1% podatku dla nich. I nagle okazuje się że miejsce, które w artykułach przedstawiane było jako biedne, ale działające dla dobra zwierząt, jest zwykłą umieralnią:-( Wyć mi się chce po prostu z bezsilnej rozpaczy...

Link to comment
Share on other sites

Moze zrobmy tak, ja juz zgarne Ewe i Marte z Jej deklaracja oplaty za 5 dni.
Dogadam sie z Nia na pw)
Jak psina bedzie musiala zostac dluzej, to reszte pokryjemy z Argosa.

Widze, ze dwie osoby jeszcze deklaruja wplaty. Chyba najlepiej zeby wplacaly na konto Ajaksa?Zosia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...