Jump to content
Dogomania

Adresówka


coztego

Recommended Posts

[quote name='agaciaaa']Jakoś cienko mi wygląda to serduszko :cool3: ale może to kwestia zdjęcia, nie wiem. Zdziwiłam się, bo ja mam adresówki z plexi już sporo czasu i świetnie się trzymają, a chciałabym zaznaczyć, że mój pies ich nie oszczędza ;)[/QUOTE]
No właśnie to nie jest kwestia zdjęcia, to serduszko jest strasznie cienkie w porównaniu z adresówkami o innych kształtach...
Pozostałe nam się dobrze trzymają, a też oszczędzane nie są ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']No właśnie to nie jest kwestia zdjęcia, to serduszko jest strasznie cienkie w porównaniu z adresówkami o innych kształtach...
Pozostałe nam się dobrze trzymają, a też oszczędzane nie są ;)[/QUOTE]

To dobrze, bo już się zaczęłam obawiać o swoje ;)

Link to comment
Share on other sites

no i ja naciełam się na laminat, zauroczona kształtem owieczki, [URL]http://www.allegro.pl/item951487500_wzmocniony_identyfikator_adresowka_dla_psa_i_kota.html[/URL]. W miesiąc poszły mi 2, wzmocnione kółeczko wytrzymało, ale ID odłamał się od niego :shake:
Teraz chyba wypróbuję plexi, metalowy nam się zgubił po roku, ale tam kółeczko było z tych delikatniejszych i zawiniło :roll:

edit
w końcu zamówiłam coś takiego [URL]http://www.allegro.pl/item1018103391_identyfikator_metalowy_dla_psa_tania_wysylka.html[/URL] :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja metalowych nie miałam..
Mam z laminatu i z pleksi...To zdecydowanie polecam pleksi tak jak już pisałam
pleksi są robione z grubszego materiału i jak dla mnie są trwalsze a z laminatu cieniutkie i delikatne:roll:...Koleżance jeden poszedł po tygodniu pękło przy kółeczku...;//
A z pleksi sie świetnie trzymają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CarolineS']No to przykładowo co ogólnie najbardziej polecacie i jak ot cenowo stoi?[/QUOTE]
Pleksi nie miałam, ale jeśli chodzi o lamilat grawerski stanowczo odradzam.
Teraz mamy metalowe, zwykłe kółeczka - nie do zdarcia jak ktoś już powiedział ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jejku, jakie te adresówki są śliczne :)
[URL]http://reddingo.bazarek.pl/category/26245/identyfikatory.html[/URL]
I dodali teraz opcję, że można od razu grawer zamówić...Liczą za niego 10 zł, a mi kiedyś u grawera policzono za coś takiego 60 zł, hm...I adresówka leży...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']:crazyeye: No coś Ty!!
To one tam maja napisane numery? W życiu bym na to nie wpadła żeby sprawdzać czy coś sie kryje pod spodem :roll::cool1: Nie tylko u Twoich ale też ogólnie.[/QUOTE]

jak ludzie nie wiedzą ze w tych beczułkach jest karteczka z danymi, to wątpie, zeby obroże zdejmowali i patrzyli co jest pod spodem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Te nasze obroże i szelki są tak śliczne, że z pewnością każdy zdejmie i obejrzy dokładnie, choćby w poszukiwaniu firmy (:[/QUOTE]
Heh. Wiesz, są osoby, jak na przykład stare babcie, które nawet nie zwrócą uwagi na firmę obroży... Jakoś dużo psów nosi rogzy, lupiny, a nawet mac leathery, które są prześliczne, a nikt ich nie zdejmie.
Wedfług mnie to było po prostu... śmieszne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Christiane']Heh. Wiesz, są osoby, jak na przykład stare babcie, które nawet nie zwrócą uwagi na firmę obroży... Jakoś dużo psów nosi rogzy, lupiny, a nawet mac leathery, które są prześliczne, a nikt ich nie zdejmie.
Wedfług mnie to było po prostu... śmieszne?[/QUOTE]
Mi też sie wydaje że raczej nikt nie zdejmie obroży i nie będzie szukał dookoła niej czy jest napisany nr telefonu czy coś...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja bym sie bała ściągnąć obcemu psu obroże... a nuż widelec u się to nie spodoba i ugryzie. Wiele psów nie lubi dotykania w okolicy karku.
I raczej bym nie wpadła na to żeby ściągnąć psu obrożę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...