Jump to content
Dogomania

Adresówka


coztego

Recommended Posts

[quote name='coztego']Czy Wasze psy noszą adresówki? Jakie?

Ostatnio zaszalałam, kupiłam Kresce taką beczułkę zakręcaną.... Miała ją niespełna 24h... :roll: Zgubiła zanim zdążyłam się nacieszyć. :evil:

Musiałabym chyba wymyślić coś innego, już nie wierzę w beczułki.[/QUOTE]

moja sunia ma kostke zakrecaną metalową co chwile sprawdzam czy jest dokrecona i jest oki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']kupujecie z lamilitu? Mi wystarczył na jedno spotkanie z Shiry kumpelą:D odpadł:P Teraz mam taki sam tylko metalowy i jest rewelka a złotówkę czy dwa droższy:D[/QUOTE]

Nie z laminatu nie kupuje. Mamy teraz z laminatu i nawet sie trzyma, ale myślałam że będzie on solidniejszy:roll: i jeszcze z jednej strony srebry a z drugiej czarny no alr to tak bardzo nie przeszkadza

Link to comment
Share on other sites

hihi takich tanich to nie widziałam:P

Nio ja też pierwszy właśnie miałam z tego bo nie wiedziałam co to jest a pisali "wytrzymały" ...był dopóki wisiał na górnym kułeczku szelek i Shira była malutka i się tak "hardcorowo" nie bawiła:P Jak przyszedł czas na obrożę a Shira zaczeła brać udział w zapasach osiedlowych "tytanów" już nie było tak wesoło:D

Link to comment
Share on other sites

Zniechęciłyście mnie Panie do nabycia adresówki z laminatu, ale czy miała któraś do czynienia z taką
[URL]http://www.allegro.pl/item973735270_metalowy_identyfikator_dla_psa_z_grawerem_kosc.html[/URL]
adresówką? Może coś o jej trwałości?
Wygląda bardzo ładnie i nie wiem czy się nie skuszę :)

Link to comment
Share on other sites

Nic nie brzeczy jesli to normalny metal ;) Dzwiek jest, ale bez tragedii to nie dzwonek jak u krowy.
O ile pamietam Marta od Aresa ma, ale narzekala mocno na kontakt - dlugo czekala na adresowke i nie bylo ani maili ani telefonow - jednak adresowka jest, doszla cala i zdrowa i calkiem ladna ;) Nie wiem jak z jakoscia, tu niech sie Marta wypowie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']A można tutaj prosić o zdjęcia jak wygląda ID robiony przez tą dziewczynę?[/QUOTE]
ona kiedys tes na allegro były robione,

Bbeta od nich chyba zamawaiał.

nie ma zadnego koloru tylko przezroczyste, chyba sie skuszę na nie bo tańsze jak na allegro :)



co do tych metalowych, to faktycznie samo zamowienie i realizacja fatalne- zero kontaktu, dluggi czas oczekiwania,
adresowki przyszly bardzo ladne, niestety szybko farba z nich schodzi, to juz zdecydowanie bardziej polecam te co ma Gops i Agnes kiedyś wstawiała ;)


chociaz ja najbardziej akurat lubie te z plexi bo najmniej je słychać :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...