Jump to content
Dogomania

Adresówka


coztego

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Macie może jakiś fajny sposób na przymocowanie adresówki do półkółka obroży? Zazwyczaj do identyfikatora dołączone są kółeczka, tzw.sprężynki, ale nie lubię ich, bo przeważnie są duże, w rozmiarze samego identyfikatora, a ja chciałabym coś mniejszego (wielkości max. 10-cio groszówki). Wprawdzie można kupić odpowiedniej wielkości, ale jak do tej pory nie trafiłam na jakieś porządne, wszystkie są słabiutkie, można je łatwo rozginać, więc niepewne :( A może gdzieś na necie są dostępne sprawdzone małe "sprężynki"?

Link to comment
Share on other sites

Te czarne są spoko, mam dla swoich. Ich jedyny minus to to, że błoto włazi w napis :P . Widziałam też te kolorowe i takie bez zachwytu dla mnie. Na stronie moim zdaniem wygląda to ładniej niż w rzeczywistości.  

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

mówisz... bo ja tez chciałam.  A mialas te oryginalne? dog tag silencer czy jak one tam

Nie,miałam takie zwykłe.

Ja bym brała droższe, bo takie tanie to serio szkoda kasy. Droższe może przetrwają kilka miesięcy. Przy spokojnym psie i dłużej :)

Link to comment
Share on other sites

Te oryginalne (o ile rzeczywiscie sa oryginalne) tez grosze kosztuja tam gdzie je widzialam.

A jaki one maja rozmiar? Jakbym chciala kupic na furkidzowa adresowke L (3cm) to bedzie taka gumeczka z niesmiertelnika dobra? bo szukalam wymiarow tego i nigdzie nie moglam znalezc.. 

Link to comment
Share on other sites

Dla tych co jak ja mają tonę obroży i nie znoszą przepinać adresówek polecam karabińczyki nite ize. Zaczerpnęłam pomysł z bloga Przybij łapę naszej forumowej koleżanki. Karabińczyki plastikowe #0 są fajne ale dla maleńkich okuć, niestety nam do większości obroży nie udawało się ich przyczepić. Używamy więc metalowych karabińczyków #0,5 i te pasują idealnie nawet na duże okucia obroży rozgza w rozmiarze L. Zakupiłam keyring z 6 plastikowymi karabińczykami który kosztował 18zł oraz keyring z 6 metalowymi karabińczykami za 34zł. Koszt może nie mały ale rewelacja jeśli chodzi o wygodę używania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...