Jump to content
Dogomania

York 9m. Amelka szuka najlepszego na świecie domku. Amelka ma dom :)


dorcia44

Recommended Posts

na chwile terazniejszą mamy jedną poważną kandydaturę ,druga się wycofała ze względów estetycznych ,tyłozgryz który ma Amelka jest duży ,niewidoczny jednak i w niczym nie ujmuje ani nie przeszkadza,za to charakter ma miziaka i przytulaka ,całe 2 kg wielkiej miłości i radości :loveu:

wczoraj dzwoniłam w sprawie pudelków ,niestety pani nie było ,wrócić miała po nocy ,mąż jej nie wiele umiał mi powiedzieć dlatego zadzwonie raz jeszcze ,dziś...
przepraszam bo w dodatku wyładowała mi się bateria w tel .i nie mozna się było ze mną skontaktować :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Hawanka'][FONT=Times New Roman]O yoreczka do adopci :loveu:A jaki jest koszt wykupienia????I czy przeszkadza jej zgryz w jedzeniu???I czy domek musi być w warszawie :-([/FONT][/quote]

Dorciu odezwij się :mad:
Przecież transport to chyba nie problem, skoro my z Łodzi do Tychów kota przytachałyśmy :cool3:

Wielkie kciuki za Amelkę i jej nowy domek- oby znalazła ten najlepszy gdzie jej mała wada nikomu nie będzie przeszkadzała ;)

Słodak psinka skacze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja może mogłabym zaadoptować suńkę ... Rodzice jeszcze na razie się nie zgodzili, ale nie powiedzieli też że w żadnym wypadku...

Od razu się w niej zakochałam :loveu: Myślę, ze stanowiłaby zgrany duet z moją Dianą...

Czy osoba spoza Warszawy może adoptować suńkę? Czy te zębiorki przeszkadzają jej w jedzeniu? Jaka jest cena wykupu psiaka?

Link to comment
Share on other sites

decyzja należy do najbardziej zainteresowanej ,ofert nam przybyło ...
Ewa będzie wybierała i rozmawiała ,ja tylko odwalam czarną robote :cool3:

dlaczego najchętniej z Warszawy ..bo można być blisko ,spotykać się itp.
ale tak jak napisałam decyzja zależy od Ewy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...