Jump to content
Dogomania

York 9m. Amelka szuka najlepszego na świecie domku. Amelka ma dom :)


dorcia44

Recommended Posts

broda pomarańczowa ,no proszę jakie zmiany u naszej ;)suni ,oj lubi sobie poszczekac ,lubi :razz:
zabawki chować w jedno miejsce i kości zakopywać w pościel , całować też lubi :p
Zuzinek jak rozmawiałyśmy zawsze mówiła ,a Amela mnie lize i lize :evil_lol:

wstawie fotke jak Yoko ,siostra Fibi pilnuje swojego chorego pana ...


[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d3c6730770f021f4][IMG]http://images43.fotosik.pl/71/d3c6730770f021f4m.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Cisza bo u nas remonty są;) Teraz zostały przeniesione do królestwa mojego jak i psiaków !! Malowanie, tata jakieś artystyczne figury mi maluje – hehe więc jest wesoło.. Ale jak chce mu się to niech maluje. Nakupiłam dzisiaj znów w Krk jakieś pokarmy, miski!! Potem czeka je kąpiel .. Fibi rozszczekana – słychać ja na pół ulicy… Kochanaaa;***[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Miłość wszystkich ;) Chodzi tylko i wszystkich sprawdza!![/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mamy nowego futrzaka – kota!! Mały czarnuszek w opłakanym stanie:/ Jeszcze przed szkołą pojechałam z nim do weta, dostać antybiotyki i jakieś inne zastrzyki… Chude to takie… [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mam nadzieję, że wyjdzie z tego… [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ok. muszę lecieć z nimi po farbę ;) wieczorkiem się odezwę i może wstawię jakieś zdjęcia??:D:loveu:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

ufffff jesteś :p
kociaczka od razu dobrze odrobacz,nieraz robale więcej złego zrobią niż KK.:shake:
ja kociara no psiara też..ale kotów więcej mogę na tymczas wziąść jak psów i już się boje bo wiosna idzie ,nowe mioty ,nowe biedy ,nowe łzy bezradności..
wszystkim pomóc nigdy się nie uda :-(
no i straciłam najlepszy na świecie domek tymczasowy u Ewy..:-(
gdzie ja teraz drugi taki znajdę :placz:

koniec ze smutaskami ,całe szczęście Yoko nie szczekliwa jest :razz:
Amelka vel Fibi lubi chodzić na spacerki Yoko nie ,boi się wielkiego świata .
:lol:
chętnie zobacz arcydzieło twojego taty i fotki przylepki .

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Właśnie wróciłam z koncertu muzyki Irlandzkiej, przed wykąpałam psiaki!! Fibi bardzo grzeczna jest w wannie i podczas pielęgnacji aa natomiast Lenka hmmm bez komentarza ;p [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dzisiaj zjadły mniej , ale zjadły. Teraz leżą obie z mamą w łóżku i zaczynają się zauważać nawzajem. Lena już nie odwraca się tyłeczkiem do Fibi. Bawią się już troszkę razem;) Orsi zdenerwowana bo nie może wchodzić do mojego pokoju – jej wszędzie latające kudełki przyklejają się do świeżo pomalowanych ścian. Do jutra musi wytrzymać. Dostała ogromną kość i leży na swojej leżance. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kotek Grinch (nie wiem czy to tak się piszę, ale jest to jeden z bardziej ulubionych naszych bohaterów ;p ) – dzisiejsza zdobycz śpi sobie i mam nadzieję, że nabierze sił żeby walczyć!! Jutro jak pojadę z nim do weta to poproszę o coś na te robaczki ( mam w domu proszek dla kotów na robaki, zaraz poczytam co tam piszę na opakowaniu.. Jak coś to podać mu czy poczekać do jutra?? ) Dzięki Dorcia za rade i oczywiście Ewie za podanie menu dla niego;) Kupiłam mu dziś właśnie też suchy pokarm dla kociąt z zwiększoną dawką kurczaka, ale nie widzę żeby był tym zainteresowany ;( Bo w domku miałam tylko dla kotów dorosłych, który znika zanim się obejrzę ;)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]U nas śnieg topnieje (nie wiem jak u Was), więc Fibi wraca cała mokra;) Rządzi już ze wszystkimi na podwórku , na szczęście kotów nie goni!! Bo Orsi jak widzi uciekającego kota to go ściga po całym podwórku aa jak kot spokojnie sobie idzie to wręcz Orsi się łasi do niego. Taka już natura ;)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dzisiaj śpimy u Miśka w pokoju z całą ekipą bo u mnie farbą zalatuje ( iii jeszcze brakło hmm więc zdjęć dzieła nie będzie ;p ) Zobaczymy czy Fibi poczeka na to aż wstaniemy czy Lena jej pokaże jak się to robi : skok z wersalki, wejście na dywan, szybkie załatwienie sprawy i do łóżka – nikt nie zobaczy ;))[/SIZE][/FONT]

Całuski od Fibi dla wiernej siostry, która tak dzielnie pilnuje Pana iii oczywiście dla EWY, ZUZI:loveu:, DOROTY I JEJ MĘŻA OCZYWIŚCIE FIBI NIE ZAPOMNIAŁA TEŻ O SWOIM BYŁYM PANU A MĘŻU EWY!!

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jak to się mówi brak wieści to dobre wieści.. Fibinka diabełek nasz mały rozrabia dniami i nocami!! Teraz zamiast spać szczeka iii biega z uchem. Wszędzie jej pełno, w nocy reaguje na każdy szmer – oczywiście stawia przy tym cały Dom na nogi ;p Skóra anioła aaa charakterek diabełka.. Zaraz idę się myć , wypuszczę ją jeszcze na podwórko iii do spania!! [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Hmmm niedziela, była dniem bardzo ciężkim… Odszedł do Kociego Raju Kitek – echhh spoczywa teraz pod jabłonką ;(((( siedziałam tak przy nim i płakałam, do tej pory jak sobie pomyślę o nim to łzy same lecą… mam nadzieję, że tam gdzie teraz przebywa jest mu o Niebo lepiej, biega po zielonej trawie z innymi kociakami…ech.. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Fibi to jest taka mała złośnica – szczeka i patrzy tylko jaka jest reakcja!! Jak się ją upomni to oczywiście szczeka dalej na brak reakcji szczeka i macha tą swoją szczoteczką.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wcina jedzonko – z tym nie ma żadnego problemu , nie broi jak zostają same w domu… [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]To chyba na tyle bo zaczyna się bawić w złośliwą Fibi – czyli w szczekanie i machanie swoją szczoteczką;p DOBRANOC;***********[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ooo proszę jak się nic nie piszę tooo tyle osób się na forum odzywa ;) Witamy wszystkich co się do tej pory ukrywali;) Wczoraj umierałam więc proszę o wybaczenie hehe wróciłam o 20 z Krk, zjadłam, tabletki i do łóżka ;) Jednak to wątek nie o mnie a o Fibi więc zaczynam.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]U małej bez zmian ;p Tak samo złośliwa jak dnia kiedy pisałam ostatni raz;) Koncerty robi w środku nocy, dzisiaj np. po 24;) i to tak szczeka, przez kilka minut ;p i macha swoja szczoteczką.. Więc się śmiejemy, że strach po własnym domu wieczorem chodzić żeby Fibi nie obudzić;p Dlatego ja np. z piciem jestem zmuszona wytrzymać do rana ;p [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Taka mała złośnica ;) Lena już sterroryzowała – jeszcze Orsi się jej nie udało i raczej się jej to nie uda;) Wcina wszystko : marchewkę gotowaną i surową, serki wiejskie, kurczaki, inne mięsiwa, suchy pokarm, jabłka itd. itd. ;) Nie zasypia gdy na łóżku nie ma : ucha, maskotki pieska z ostatniej wizyty brata w Krk, oczywiście musi być rolka po papierze i co tam jeszcze się jej umyśli np. butelka bo jogurcie (byle plastikowa) , opakowanie po serku i fajnie jest gdy pani wyciągnie nowe rajstopy opakowanie po nich fajnie się rozrywa;) więc w łóżku śpią rodzice , królowa Fibi i stosy wymienionych rzeczy powyżej. A jak się coś zabierze to koniec świata – Fibi nie zaśnie będzie szczekać i latać po domu ;p Lena śpi albo ze mną albo z Michałkiem, Orsi na swoim posłaniu aa kotka albo w garderobie, albo na moim łóżku – gdzie jest cisza i spokój. [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zdjęć żadnych nie robie, miałam dzisiaj taki zamiar ale na podwórku strasznie brzydko jest;) śnieg topnieje więc wychodzi ta paskudna trawa czarna na wierzch, liście nie zgrabione i inne pierdoły po jesieni.. jednym słowem paskudnie jest;)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tylko takie mam bo Misiek robił sobie do szkoły na angielski żeby pokazać, ale nic ciekawego;) [/SIZE][/FONT]

[URL=http://img253.imageshack.us/my.php?image=68196845.jpg][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/6794/68196845.jpg[/IMG][/URL]

Jednak Fibi się wierciła więc jej kucyczek zastawił mordkę

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mówisz i masz ;) :loveu:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wszystko bez zmian – mała złośnica ;p Chociaż wróciłam dzisiaj z urodzin koleżanki tak po 2 iii nic nie szczekała ;) Czyli są jakieś postępy ;) Rano rzecz jasna koncert był, dlatego ziewam cały czas ;) Wczoraj zjadła bardzo ładnie, dzisiaj przy śniadaniu czytałam gazetę i Fibi dorwała się do kanapki – apetyt dopisuje. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zbiera cały czas jakieś butelki, śmieci, pudełka i do łóżka przynosi;) [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Teraz siedzi w kuchni z rodzicami bo jeszcze schodów nie opanowała – jednak to kwesta czasu bo po innych już lata ;) Wczoraj była bardzo zaskoczona kiedy odkryła, że nie może wejść pod łóżko tak jak Lenka ;p Głowa wchodzi reszta nie ;p aaa tak chciała uciec przed mamą, która goniła je na pole. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wczoraj ją tata gonił po podwórku bo nie przyjdzie do domu i tyle – ona chcę zobaczyć kto przyszedł ;p Aaa w tym przypadku im mniej osób wie z tego grona tym lepiej… [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Całkiem inny charakterek niż Lena, dlatego już myślimy co zrobić w Sielpi ;) Prawdopodobnie znów będzie siatka na tarasie jak za czasów młodości Leny ;) [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

rany to mała łobuzica ,a nie york :eviltong:
Yoko ma już cieczkę , a twoja nie ?musze jej myć dupcie bo ona sama tego nie robi ,jak zobaczyłam to już odparzone miała :oops:

ma teraz młodego kolego westy ;)

[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=eb21bef1ed75054d][IMG]http://images41.fotosik.pl/74/eb21bef1ed75054dm.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Diablątko ;) [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Właśnie miałam się pytać jak tam z cieczką u Yoko – przeczułam sytuacje hehe;)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]U nas jeszcze ani widu ani słychu – nawet dzisiaj po kąpieli oglądałam ją dokładnie ale żadnych zmian – czyli dojrzewa wolniej od siostry ;) [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Hmmm odparzeń też żadnych nie widziałam przy szorowaniu tego brudaska małego;) woda po Lenie jest o niebo czyściejsza ;) ale detektyw Fibi zagląda do każdej szczeliny na podwórku więc nie ma co się dziwić ;)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Był dzisiaj kolega u Michałka jak szczekała jak ich zaczepiała ;) Zabawki podkradała iiii w nogi ;) [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Teraz jakaś cisza jest boo leży z rodzicami na łóżku i ogląda ;p [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]U nas spadł dziś śnieg, nie wiem jak u Was??[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrawiamy bardzo serdecznie;) i całujemy ;***[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]P.S. śliczne to Twoje nowe Cudo Dorotko;) zakochałam się, ale już moje aniołki i diabełki mi wystarczą ;) Wczoraj koleżanka się mnie pytała właśnie o takiego psiaka, ale…… ;) [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Cudo – tylko ta kąpiel ;p Przypomniała mi się Poleczka z tej mojej Genevy – też biała ;) Wychodziła z kąpieli i może przez jeden dzień była biała ;p [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

u nas cos sypneło ,ale nie na tyle żeby było widać .
Błocko na podwórku a Elmo ciągnie gdzie popadnie ,muszę go i tak wykąpać,jest słodki.
Niestety przyjechał z takimi robalami :angryy:
okropni są ci pseudohodowcy ,jasne że nie wszyscy ....
Musze odrobaczyć cały dom.
Yoko jest o niebo spokojniejsza od Fibi:evil_lol:..
ale też wszystko znosi ,wszystko jej potrzebne ,bywa że odkurze ,ide odkurzać drugi pokój ,wracam do pierwszego i :mad:bo dywan usłany jakimś syfem ,ona zawsze sobie coś znajdzie :lol:
ale tak ją [img]http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e124.gif[/img]
i niech sobie robi co chce ;)

Elmo jest cudaśny...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Tej nocy też był koncert na całego ;) Wszystko dzisiejszej nocy jej przeszkadzało – złośnica mała ;) Mama prowokowała je dziś do zabawy – Fibi chętnie podskakiwała aaa Lena spojrzała tylko na Fibi i poszła :lol:Młoda a zachowuje się jak starowinka!! :roll:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Korzystając z okazji składam Wam wszystkie moje Drogie Panie wszystkiego NAJ z okazji Naszego święta!! Zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz samych słonecznych dni bez żadnych zmartwień!! :BIG:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Ja potem uciekam do lasu z Orsi ;)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4]Niech się pies wybiega :Dog_run:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Gandziu , wielce szanowna PANI tobie też wszystkiego najnajnaj :loveu:
Yoko wieczorem już musi natychmiast iść spać,dobranocka obejrzana i myk do łóżka ;)
jest nieszczęśliwa kiedy musi na mnie czekać do pózna ,kręci się za mną jak bąk patrząc błagalnie ...
a jak uśnie to śpi wtulona we mnie do białego ranka,śpi tak mocno że można ją przesuwać ,ruszać a ona nic..:lol:
Bawi się i szaleje z Elmo, a Amanda jak tylko kluch się zbliża natychmiast drze japę i ucieka :roll:
Margolcia z Czarką również nie do zabawy ..chowają się przed Elmo i jeszcze warczą okropnie.:cool1:

Yoko śpi..

[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=aadcfa5d0cb30993][IMG]http://images39.fotosik.pl/75/aadcfa5d0cb30993m.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c9631da244e00f77][IMG]http://images42.fotosik.pl/75/c9631da244e00f77m.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]U Fibinki wszystko OK.!! Biega, szczeka, je , zagląda do każdej mysiej dziury ;)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Chcę tylko powiedzieć, że jutro nie będzie mnie na dogo, ponieważ bardzo późno ( wyjątkowo :/ ) kończę zajęcia i zostaję na noc u rodziny.. Bo wrócić do domu o 24 i rano znów po 5 wstawać jest głupotą ;)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]A Fibi zostanie ze swoim ukochanym panem, jeszcze troszkę i będę zazdrosna ;) hehe ;)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]To chyba na tyle;) Bo dzisiaj nic ciekawego się nie wydarzyło ;) Dzień jak każdy inny aaa te ciapy na polu tylko człowieka dobijają ;( [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]DOBRANOC WSZYSTKIM;*** Puchatych snów życzymy;**[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...