Jump to content
Dogomania

York 9m. Amelka szuka najlepszego na świecie domku. Amelka ma dom :)


dorcia44

Recommended Posts

Amelka wykupiona za niewielkie pieniądze z hodowli z dużą wadą zgryzu ,tyłozgryz.
Malutka ,śliczna ,wierna ,kochająca..szuka domku .



Warunki Adopcji.

1. Domek najlepiej z Warszawy ,forumowy mile widziany.

2. Podpisanie umowy adopcyjnej.

3.Bezwzględny zakaz rozmnażania ,czyli sterylizacja.

4.Zwrot kosztów wykupu.

Resztę przy rozmowie adopcyjnej ,dodam że proszę tylko i wyłącznie bardzo mądre i przemyślane propozycje .

Amelke wraz z jej siostrą przywiozłam w listopadzie ,trafiła do cudownego domku ,tylko na tymczas ,ale jak to w życiu bywa zakochali się w suni,została ,niestety choroba dziecka ,chore serduszko ,nawracające zap. oskrzeli na tle alergicznym (3punkty na psy)...zmuszają ich do oddania suni.
Amelka bardzo kocha dzieci .
wszystkich kocha.

szukamy wyjątkowego domku.
domku z którym będą mogli utrzymywac kontakt,odwiedzac itp.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/54/6dbda476aadd3e52.jpg[/IMG][/URL]

identyczna jak Yoko która jest u mnie ,tylko drobniejsza i z mniejszym apetytem ,no i ma oba uszka ,Yoko tylko jedno.


[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/319/55d5c582e9db61fb.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim zaintersowanym bardzo dziekuje za tel i pw... będziemy skrupulatnie czytać i mysleć i przepraszam ze trochę będzie to trwało.

do adopcji (po wykupieniu za również niewielkie pieniądze) będzie pudelek suczka morelowa toy 3 l. z rod. i jej 6 m. synek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia44']Wszystkim zaintersowanym bardzo dziekuje za tel i pw... będziemy skrupulatnie czytać i mysleć i przepraszam ze trochę będzie to trwało.

[B][SIZE="5"][COLOR="Red"]do adopcji (po wykupieniu za również niewielkie pieniądze) będzie pudelek suczka morelowa toy 3 l. z rod. i jej 6 m. synek[/QUOTE]
[/COLOR][/SIZE][/B]
Bardzo prosimy zainteresowane osoby o kontakt z Dorcią,ponieważ pieski-pudelki czekają! Psiaczki można adoptować osobno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Tak naprawdę to po Amelke domki ustawiły się w kolejce;)
Poszukiwane są raczej domki dla tych pudelków:razz:[/quote]


o Amelię pytają dwa sensowne domki, chciałybyśmy wybrać najlepszy,
nie ma zamkniętej bramki.
Im więcej potencjalnych domków tym...
wiec Amelko do góry :multi:

Link to comment
Share on other sites

co do zwrotów kosztów to wiecie ,pierw spytamy jak wysokie konto kto posiada ,a potem dopiero się określimy :diabloti:
a tak naprawę to każdy zainteresowany się dowie ..

Wszystkich chętnych nadal więc proszę o ew. pisanie również na pw. oczywiście pare słów o sobie ,warunkach jakie da psiakowi itp.

Link to comment
Share on other sites

co do pudelków i ich ceny...ja naprawde niewiele jeszcze wiem ,wiem tylko że mogą przyjechac 4 lutego ,tak bym miała transport.
Wszystko się dopytam ,tylko po co jak nie ma chętnych :shake:

wstępna rozmowa była że za koszta szczepienia itp. więc moge myśleć że jakieś 200zł od psiaka.

Link to comment
Share on other sites

enia ze względu na emocjonalne podejście do sprawy ..nie bedzie to tak łatwo i szybko :oops:
dlatego prosze o cierpliwość ale powiem wam że jestem w szoku ,tak mało jest zainteresowanych :mad:
człowiek chciałby wybierac i przebierać jak w ulęgałkach:p a tu tylko 2 dobre oferty :crazyeye:

ciesze się że sa pytania o pudelki ,może uda się je umieścić też w dobrych domkach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5'][/color][/size][/b]
Bardzo prosimy zainteresowane osoby o kontakt z Dorcią,ponieważ pieski-pudelki czekają! Psiaczki można adoptować osobno[/quote]
Bardzo bym chciała żeby ten york znalazł kochający dom ,bo dużo jest ludzi złych na świecie ktorzy krzywdza te pieski czymam kciuki za nią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...