Jump to content
Dogomania

Bo wpadł pod samochód, bo miał noge złamaną- własciciel usiłował zatłuc psa na śmierć


Recommended Posts

[quote name='Kasia']
Jeśli napiszecie, że cegiełka jest zdjęcie na maila to allegro taka aukcje prędzej czy później usunie - wiem, bo mi takie usuwali. Dopiero jak napisałam, że SPRZEDAJEMY zdjęcie psa to aukcja nie została usunięta i nikt już sie nie czepiał.
Dodałam również, że ten kto chce otrzymać zdjecie psa ma podać na maila adres do wysyłki oraz doliczyć 1,50 na znaczek - wtedy też mało kto chciał takie zdjęcie, większość mi pisała że chce tylko pomóc a pieniążki na drukowanie zdjęć mamy przekazać dla psiaka ;)
[/QUOTE]

Jeśli nawet zrobicie DYPLOM nie piszcie, że wysyłka na maila. Nie piszcie wtedy nic tylko po prostu wysyłajcie - moze nie zostanie taka aukcja usunięta...

zacytowałam sama siebie bo posty skaczą....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agaga21']no co wy?naprawdę?mi się wydaje że wszystkie cegiełkowe tak są robione....[COLOR=Red][U][B]ale najlepiej spytajcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/65889.html"]Isadora7[/URL] ona jest specjalistką w cegiełkowych aukcjach!!![/B][/U][/COLOR][/QUOTE]

Możecie spytac Isadory,ale tak jest.Na allegro[B][COLOR="Red"] nie wolno zbierać pieniędzy[/COLOR][/B]Allegro jest od [B][COLOR="Red"]kupowania i sprzedawania[/COLOR][/B]Cegiełka jest własnie takim zdjęciem/dyplomem,który możesz zakupić i pieniądze przeznaczone bedą na ratowanie zwierzaka.A od kupującego zależy,czy chce to zdjęcie/dyplom.Jeżeli chce,to treba napisać,że trzeba jeszcze zapłacić za wysyłkę"cegiełki"(zdjęcia).Prawie nikt nie chce tych zdjęć,na ale kilka możnabyłoby mieć na w razie czego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']
Wlasnie tak jest - cegielke za 5 zl laskawie kupi ale jak ma jeszcze doplacac cos do tego to juz zrezygnuje
[/QUOTE]
[B]
nie zrezygnuje z kupienia cegiełki i pomocy psu tylko zrezygnuje ze zdjęcia [/B] ;)
a pomóc pomoże, wierz mi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5'][B][COLOR=red]Zanim zrobicie cegiełki dowiedzcie się DOKŁADNIE jak to jest z tym dyplomem lub zdjęciem.Zdaje mi się,że nie można zaznaczyć,że wyśle sie to zdjęcie mailem,bo wtedy zespół allegro wycofa sprzedaż.Tak nie można robić.Trzeba napisać,że jeżeli ktoś chce otrzymać dyplom lub zdjęcie,to musi doliczyć opłatę powiedzmy 2zł za znaczek.Inaczej to nie przejdzie.Wycofają cegiełki[/COLOR][/B].[/quote]

Renatko ale dlaczego maja wycofac? Znasz juz takie przypadki? Bo w Regulaminie Allegro tego nie znalazlam

Zobaczcie np aukcje:
[url=http://www.allegro.pl/item504062964_zdjecie_cegielka_aukcja_charytatywna.html]Zdjęcie cegiełka ,,Aukcja Charytatywna,, (504062964) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

W kazdym badz razie na razie wstrzymuje sie z aukcja - bede wystawic cegielki korzystajac z uprzejmosci konta znajomych, moze faktycznie jesli to narusza regulamin to na razie sie powstrzymajmy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia']Dodałam również, że ten kto chce otrzymać zdjecie psa ma podać na maila adres do wysyłki oraz doliczyć 1,50 na znaczek - wtedy też mało kto chciał takie zdjęcie, większość mi pisała że chce tylko pomóc a pieniążki na drukowanie zdjęć mamy przekazać dla psiaka ;)[/quote]

Wlasnie tak jest - cegielke za 5 zl laskawie kupi ale jak ma jeszcze doplacac cos do tego to juz zrezygnuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Renatko ale dlaczego maja wycofac? Znasz juz takie przypadki? Bo w Regulaminie Allegro tego nie znalazlam

Zobaczcie np aukcje:
[url=http://www.allegro.pl/item504062964_zdjecie_cegielka_aukcja_charytatywna.html]Zdjęcie cegiełka ,,Aukcja Charytatywna,, (504062964) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

W kazdym badz razie na razie wstrzymuje sie z aukcja - bede wystawic cegielki korzystajac z uprzejmosci konta znajomych, moze faktycznie jesli to narusza regulamin to na razie sie powstrzymajmy...[/QUOTE]

Zobacz,oni juz w nazwie napisali..."zdjęcie-cegiełka",to nie musieli pisać,żebu dołozyc na znaczek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']
Wlasnie tak jest - cegielke za 5 zl laskawie kupi ale jak ma jeszcze doplacac cos do tego to juz zrezygnuje
[/QUOTE]

[B]nie zrezygnuje z kupienia cegiełki i pomocy psu tylko zrezygnuje ze zdjęcia[/B]

róbcie jak uważacie, moze akurat aukcja nie zostanie usunięta.

co do tego, że usuną jak będzie w rubryce napisane że koszt przesyłki to 1,50 - nie pisz tego w rubryce tylko w tekście aukcji, nie usuną bo sama tak robię.
nie pisz słowa CEGIEŁKA tylko ZDJĘCIE i wszystko będzie OK. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Możecie spytac Isadory,ale tak jest.Na allegro[B][COLOR=red] nie wolno zbierać pieniędzy[/COLOR][/B]Allegro jest od [B][COLOR=red]kupowania i sprzedawania[/COLOR][/B]Cegiełka jest własnie takim zdjęciem/dyplomem,który możesz zakupić i pieniądze przeznaczone bedą na ratowanie zwierzaka.A od kupującego zależy,czy chce to zdjęcie/dyplom.Jeżeli chce,to treba napisać,że trzeba jeszcze zapłacić za wysyłkę"cegiełki"(zdjęcia).Prawie nikt nie chce tych zdjęć,na ale kilka możnabyłoby mieć na w razie czego[/quote]

Allegro usunie aukcje - jesli w rubryce bedzie napisane koszt przesylki np. 1,50 zl i dopisek jesli ktos chce zdjecie to niech doplaci

Uwazam, ze jesli juz tak ma byc to moze wystawic cegielki za 5 zl, symboliczny koszt wysylki 1 zl (=6zl razem) zeby sie Allegro nie czepialo i kazdemu wysylac dyplomik ze zdjeciem - w koncu jest to symboliczne podziekowanie za serce i pomoc, nawet wypada cos wyslac

A w tresci aukcji zrobic dopisek ze cegielka jest dyplomik wyslany mailem

Jak myslicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']aha, czyli ja nie robię...:hmmmm:[/quote]

ależ zrób, nie widziałam że się zgłosiłaś :oops: (posty skaczą) ;)
jak będą dwie cegiełki to można wysyłać raz jedną, raz drugą ;) chyba, że chcecie tylko jedną cegiełkę to ja ustapię ;)

niech bieda wróci do zdrowia :placz:
a co będzie z nim jak wyzdrowieje? będzie miał się gdzie podziać?

Link to comment
Share on other sites

Takie akcje zdecydowanie pomagają i ludzie chętnie wpłacają.
A można zrobić do wysyłki coś w formacie zwykłego zdjęcia, wyglądającego jak pocztówka + jakiś napisik w stylu "Dziękuję za pomoc" czy coś takiego...
Co do kosztów drukowania to przecież można się zgłosić do kilku firm zajmującymi się wydrukami na pewno jakaś pomoże, trzeba by opisać sytuacje i np w aukcji allegro nawet wspomnieć,że wydrukowane dzięki uprzejmości...
Dla tej firmy to będzie jako taka reklama a my będziemy mogli zbierać kasę na Cyganka;)

Link to comment
Share on other sites

Dla takich ludzi którzy krzywdzą zwierzęta nie ma żadnego usprawiedliwienia, mam nadzieje, że w Polsce zmienią się kiedyś przepisy i pomoc psiakom będzie możliwa szybciej i skuteczniej. Dobrze że są fundacje i stowarzyszenia które pomagają psiakom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Takie akcje zdecydowanie pomagają i ludzie chętnie wpłacają.
A można zrobić do wysyłki coś w formacie zwykłego zdjęcia, wyglądającego jak pocztówka + jakiś napisik w stylu "Dziękuję za pomoc" czy coś takiego...
Co do kosztów drukowania to przecież można się zgłosić do kilku firm zajmującymi się wydrukami na pewno jakaś pomoże, trzeba by opisać sytuacje i np w aukcji allegro nawet wspomnieć,że wydrukowane dzięki uprzejmości...
Dla tej firmy to będzie jako taka reklama a my będziemy mogli zbierać kasę na Cyganka;)[/quote]
Popieram wszystkimi łapami :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...