Jump to content
Dogomania

Zawody w Świeklańcu


POLAREX

Recommended Posts

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No właśnie - ja bym też miała pytanko :roll: ...pytanka

1) Który nocleg jest najbliższy ? 8)

2) Na formularzu nie ma miejsca na wpisanie, czy się ma pomocnika - nie potrzebują wczesniej tej informacji ?

3) Jeśli dziś wysłałam zgłoszenie, to znaczy, że opłata za start jest 50 zł nie zależnie, kiedy ją uiszczę ? (teraz czy podczas zgłoszenia osobistego) ?

Link to comment
Share on other sites

ktos mnie przygarnie do siebie??

moze byc nawet na podlodze... na startowe bym miala, dojazd tez ale juz na noclek kaski brak :(

AnTu, Mieszkam niedaleko Świerklańca. Jeśli lubisz spać na podłodze, a nie znajdziesz nic lepszego to zapraszam :)

Nie mogę obiecać, że Cię podwiozę, ale powiem Ci które autobusy zawiozą Cię na miejsce :)

Link to comment
Share on other sites

mhm a mi sie tak w lublinciu spodobalo ze pokaze sie z najusem tez na tych zawodach w velo... ale to nie jedyne psiaki jakie sie pokaza :)

Psiaki "Potegi Naturalnosci" zas wpadna i narobia zamieszania :) mam nadzieje ze nic nie zniszcza :P, co CArie????

Zniszczenia w pokoju jakoś dało się ukryć :oops: A co do Świerklańca to Piotrek chce startować z Rubinem w velo a Michał z Carie tylko nie wiemy czy juniorzy tradycyjnie płaca 50% w którym hotelu jest wieczór maszera żeby nie jeździć po Śląsku ale wysłałem emaila do organizatorów może odpowiedzą . Jak przyjedziesz z najusem to Carina znowu bedzie zazdrosna o brata :evil:

Link to comment
Share on other sites

Tez się zastanawiamy nad pojechaniem do Świerklańca, obawiam się tylko że będzie już leżał śnieg, a niestety nie mamy jeszcze sań. :( No i mam też pytanie do wszystkich, które tam wybierają się. Czy mógł by ktoś pomóc nam przy starcie, sama nie utrzymam 3 psów, a chciałabym też sfilmować start. :) Pomocy

Link to comment
Share on other sites

Tez się zastanawiamy nad pojechaniem do Świerklańca, obawiam się tylko że będzie już leżał śnieg, a niestety nie mamy jeszcze sań. :( No i mam też pytanie do wszystkich, które tam wybierają się. Czy mógł by ktoś pomóc nam przy starcie, sama nie utrzymam 3 psów, a chciałabym też sfilmować start. :) Pomocy

Jeśli nic się nie zmieni i dojedziemy na zawody to możesz liczyć na 3 osoby do pomocy :D

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za odzew na moje wołanie o pomoc. :D Ogromnie cieszę się że mogę na kogoś liczyć.

Napiszcie jak Was znaleźć. Do zobaczenia na zawodach.

:lol:

Na mnie w sprawie pomocy mozesz liczyc :) bede napewno bo juz wyslalem zgloszenia. A ja to taki maly w okularach w czapeczce plusgsm i kurtce Travois :) Startuje w C1 :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...