Jump to content
Dogomania

Zawody w Świeklańcu


POLAREX

Recommended Posts

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A to niedźwiedzie nie śpią teraz?? :o :o :o

Basiu, znowu nie uważałaś... ;)

Poruszamy się w kręgu twórczości dla dzieci, a jak wszystkim wiadomo śpią tylko stare niedźwiedzie ;)

Pozdrawiam

P.S.

Basiu, czy to Ty masz może coś wspónego z uprawami leśnymi??

odpowiem za żonę:

To zależy czy chcesz uprawiać las czy zakupić drzewka ? Bo i na jedny i drugim się trochę znamy :D

Link to comment
Share on other sites

To zależy czy chcesz uprawiać las czy zakupić drzewka ? Bo i na jedny i drugim się trochę znamy :D

Potrzebuje zdjecia byłego zagajnika, tzn takie, na którym widac same pieńki po drzewkach, idealnie gdyby zostało kilka świerków (np.) i pieńki miały nie wiecej jak 8 cm średnicy, może byc mniej i gęsto..

A, i najwazniejsze - potrzebuje to zdjęcie z wszelkimi prawami do publikacji ;)

Pozdrawiam

niestety nie mamy ale powinieneś pojechać na jakąś plantację choinek i zrobić zdjęcie :wink:

Link to comment
Share on other sites

Manu,super fotki :) jestes genialna.Ale jak tak patrze na te psy startujace w velo i widze jak ciagna i jak pedza to mysle ze nie mam po co przyjezdzac do sopotu bo nas od razu zdyskwalifikuja.Przeciez anuk cala trase bedzie biegl kolo roweru,a jesli juz by wogole wybiegl przed rower to by nie ciagnal...to nawet jesli moi rodzice by sie na te zawody zgodzili to nie wiem czy to ma sens zebym ja tam jechala... :-?

Link to comment
Share on other sites

Ale jak tak patrze na te psy startujace w velo i widze jak ciagna i jak pedza to mysle ze nie mam po co przyjezdzac do sopotu bo nas od razu zdyskwalifikuja.Przeciez anuk cala trase bedzie biegl kolo roweru,a jesli juz by wogole wybiegl przed rower to by nie ciagnal

Ula z tego co wiem to w sopocie maja byc zawody na sniegu... i raczej velo na sniegu nie bedzie...

Link to comment
Share on other sites

ZH,nie zapomnij dodac ze byl drugi na trzech startujacych... :P

A odnosnie Sopotu.To chcesz mnie adoptowac na te dwa dni?? Na razie moi rodzice sie namyslaja czy mnie puscic...ublagam...tak sadze...

Tylko ze ja kasku nie mam i mnie nie dopuszcza do startu jesli bym pojechala... co za g.... :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...