Jump to content
Dogomania

Zawody w Świeklańcu


POLAREX

Recommended Posts

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ktos mnie przygarnie do siebie??

moze byc nawet na podlodze... na startowe bym miala, dojazd tez ale juz na noclek kaski brak :(

AnTu, Mieszkam niedaleko Świerklańca. Jeśli lubisz spać na podłodze, a nie znajdziesz nic lepszego to zapraszam :)

Nie mogę obiecać, że Cię podwiozę, ale powiem Ci które autobusy zawiozą Cię na miejsce :)

jesli pojade (do konca jeszcze nie wiem) i nie bedzie innych propozycji to bardzo chetnie :)

Link to comment
Share on other sites

Na mnie w sprawie pomocy mozesz liczyc :) bede napewno bo juz wyslalem zgloszenia. A ja to taki maly w okularach w czapeczce plusgsm i kurtce Travois :) Startuje w C1 :)

Wczoraj też wysłałam zgłoszenie, jeżeli nie będzie przykrych niespodzianek w postacie śniegu, na pewno będziemy. Dziękuje wszystkim za zaproponowana pomoc (trzymam za słowo :lol: ), i zapraszam po starcie na grzańca. :D

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje za odzew na moje wołanie o pomoc. :D Ogromnie cieszę się że mogę na kogoś liczyć.

Napiszcie jak Was znaleźć. Do zobaczenia na zawodach.

:lol:

Bordowy opel omega kombi z naklejka huskiego na szybie i 2 rowery na dachu oraz 2 rudo białe huskie .

Link to comment
Share on other sites

ajajajajajaj jak ja bym chciala tam byc, mam nadzieje, ze maz pozwoli mi jechac choc popatrzec :( Na razie nie mam co wspominac o wyjazdach na zawody, wykorzystalam limit :( ale mam jeszcze nadzieje, jestem grzeczna i staram sie nie denerwowac mojego Pierwszego Meza :) moze w nagrode da mi blogoslawienstwo i przepustke, wtedy dojade do Swierklanca i znowu zachlysne sie atmosfera goraca jak grzaniec Zanny i Artura :) Trzymajcie kciuki :) Wiem, ze kazdemu kciuki sa potrzebne ale mnie Wasze wsparcie jeszcze bardziej :)

Wanka Tanka

Link to comment
Share on other sites

chwila , chwila.... taka akcje nalezaloby rozpoczac chyba od znalezienia dobrego domu dla Pierwszego ... byle komu nie oddam, bo to calkiem dobry chlop :) tylko nie rozumie po co komu taki sport :)

Wanka Tanka

Zglos go do adopcji na Bezdomne 8)

A probowalas zabrac go na jakies zawody? To czasami pomaga... w moim przypadku zadzialalo :evilbat: tylko teraz musze jakis bank rozbic albo wygrac w totka, zeby znalezc na to fundusze :evil:

Link to comment
Share on other sites

Jest już info o tym dodatkowym noclegu :

Internat - Nakło Śląskie

ok. 2,5 km od Stake-Out

20 zł od osoby

tel. (032) 284 30 11

Mam takie pytanie. Czy ktoś kto zamierza spać w tym internacie, będzie miał miejsce w aucie dla 1 osoby z psem, żebym mogła zabrać się z tego miejsca gdzie śpimy na start, wieczor maszera ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...