Jump to content
Dogomania

Zawody w Świeklańcu


POLAREX

Recommended Posts

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aa przypomnialo mi sie w D3 bedzie Wolski Jacek z Gdanska - byl w lublincu i zajal 6 miejsce

a ja byłem 7 i też planuję być :lol:

To znów sie spotkamy na zawodach , a już wiesz gdzie będziecie nocować

my w domu i będziemy dojeżdżać :lol:

Link to comment
Share on other sites

Carie, Sniezna Rakieta!!! Jeżeli mnie pamiec nie myli STALIŚCIE OBOK SIEBIE NA STAKE OUT`cie w Lublińcu ;-)

A tak poza tym - ja wypuszczam po raz pierwszy Dominika samego (nie liczać innych klubowiczów, ale generalnie samego) na zawody :lol: Mam festiwal teatralny i robie gazetę ;-(

Tylko mi się tam Wanka Tanka nie przyklejac do niego za bardzo po tym grzańcu Żanny ;-)

A może, niech tam, niech się chłopak nacieszy wolnością 8)

A więc laski do boju, wolny maszer POSZUKUJE WDZIĘCZNEJ POMOCNICY :P

tylko się nie pchać ;-)

.głoszenia przyjmuję mejlem do dnia 07.12 na adres:

[email protected]

fotooferty mile widziane :wink: Dane osoby która wygra, zostana ogłoszone na forum publicznym jeszcze tego samego dnia ;-)

Link to comment
Share on other sites

Carie, Sniezna Rakieta!!! Jeżeli mnie pamiec nie myli STALIŚCIE OBOK SIEBIE NA STAKE OUT`cie w Lublińcu ;-)

Ewaka, chyba masz racje. Też mi tak się wydawało, ale nie znam jeszcze wszystkich.

Musze nadrobić zaległości. Cieszę się ze mam okazje poznać tyle ciekawych osób.

Do zobaczenia na zawodach.

P.S.Grzańiec jest aktualny, tylko musze dokupić jeszcze jeden termos, żeby starczyło na wszystkich.

Pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

W Internacie noclegi są w pokojach 4- i 5-osobowych.

Więc zarezerwowałam cały 4-osobowy pokój od razu, aby go dzielić ze znajomymi - kto chętny ? 8) :D ...na te dwa miejsca ...i nocujący od piątku, bo zrobiłam rezerwację na 2 doby. :)

No i nie dopuszczam do siebie mysli, ze psy do tego czasu nie wyzdrowieją... Ale, Runa, gdyby Manu dalej nie mógł biegać ze względu na łapę, to dasz nam sunię...? 8) :D

Link to comment
Share on other sites

Ewa... dzieki za oferte ogrzania zmarznietych rak u boku Twojego maszera :) Jezeli tylko uda mi sie dojechac, to obiecuje, ze wraz z innymi dogomaniakami zaopiekujemy sie nim jak nalezy :) Nawet nie zauwazy , ze Cie nie ma :))))

A tak na marginesie to chcialam sie paskudnie pochwalic, ze wczoraj bylam w TV Katowice :) JESTEM SŁAWNA :) Grałam role maszera powozacego zaprzegiem :) przede mna najpierw jechal Artur i jakis inny gosc - prawdziwi maszerzy a za nimi JA z moimi psami :) Przygotujcie notesy, pamietniki, czapki, koszulki, bede bez psow w Swierklancu wiec bede miala czas na rozdawanie autografow :)

Wanka Tanka

Link to comment
Share on other sites

A tak na marginesie to chcialam sie paskudnie pochwalic, ze wczoraj bylam w TV Katowice :) JESTEM SŁAWNA :) Grałam role maszera powozacego zaprzegiem :) przede mna najpierw jechal Artur i jakis inny gosc - prawdziwi maszerzy a za nimi JA z moimi psami :) Przygotujcie notesy, pamietniki, czapki, koszulki, bede bez psow w Swierklancu wiec bede miala czas na rozdawanie autografow :)

Wanka Tanka

Nie wiem czy to prawda czy nie bo nie widzialem, ale podobno ja tez sie zalapalem. Moze ja to ten "inny gosc" :lol:

Link to comment
Share on other sites

A tak na marginesie to chcialam sie paskudnie pochwalic, ze wczoraj bylam w TV Katowice :) JESTEM SŁAWNA :) Grałam role maszera powozacego zaprzegiem :) przede mna najpierw jechal Artur i jakis inny gosc - prawdziwi maszerzy a za nimi JA z moimi psami :) Przygotujcie notesy, pamietniki, czapki, koszulki, bede bez psow w Swierklancu wiec bede miala czas na rozdawanie autografow :)

Wanka Tanka

Czy może ktoś to nagrał, bo niestety ja nie oglądałam. :cry:

Ładnie proszę :lol: o pożyczenie ewentualnego nagrania.

Śnieżna Rakieta

Link to comment
Share on other sites

Czy może ktoś to nagrał, bo niestety ja nie oglądałam. :cry:

Ładnie proszę :lol: o pożyczenie ewentualnego nagrania.

Śnieżna Rakieta

Jest to juz w topicu Lubliniec... , podobno nagral to husky-regan i dostarczy w jakis mily sposob.Na przyklad na zawody do Swierklanca :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...