Jump to content
Dogomania

Białe szaleństwo, czyli Axel i Magnus ;)


Feigned

Recommended Posts

[IMG]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/P5154234.jpg[/IMG]

[IMG]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/P5154240.jpg[/IMG]

[IMG]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/P5154247.jpg[/IMG]

[IMG]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/P5154250.jpg[/IMG]

niektóre straciły na jakości podczas zmniejszania/przycinania.

dajce mi nowy aparat. :placz: muszę rodziców namówić, może by mi sprawili jako prezent urodzinowo- świąteczny :diabloti: (święta są miesiąc po moich ur.). Tylko nie wiem jaki - jakiś lepszy kompakt czy tańsze/łatwiejsze w obsłudze lustro? myślałam nad lustrzanką, bo wkońcu nauczyłabym się z niej prawidłowo korzystać, co nie ? :evil_lol: hyym hym.

a za 2h bierzmowanie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[B]Izuuus[/B], oj tam panienka od razu :diabloti: weź bo się Axel obrazi :evil_lol: już mi dzisiaj mama powiedziała, że jak robie dla Axela te kucyki to jak dziewczynka wygląda :lol:
[B]Sweet[/B], a któż by inny :diabloti: dzięki :loveu:
[B]Owczarkowa[/B], dziękuję :cool3::loveu:

planuję go ostrzyc na wakacje :diabloti: tj. w czerwcu/lipcu. Już wiem, w którym salonie, więc pozostaje się tylko umówić. :razz:

a i ostatnio zmieniłam Axelowi karmę na 1st Choice, bo żadna mu nie pasowała a na tą akurat promocja była to wzięłam. I Axel bardzo polubił :loveu: ja też zadowolona. Ładnie na nią pracuje w domu. Na dworze nie próbowałam :diabloti: planuję na zajęcia w niedzielę wziąć kilka granulek, żeby zobaczyć czy będzie jadł. I nie wiem co jeszcze jako smaki wziąć, bo ser chyba stracił na atrakcyjności :shake: jakiegoś mięcha trza będzie wziąć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Bewarka[/B], witaj Justyno :evil_lol: u kogo piękny u tego piękny, u mnie chyba deszcz będzie padał :placz:
dzięki :diabloti:
[B]M&T[/B], noo, bo mu kłaki tak dziwnie się ułożyły :evil_lol:
[B]Skibka[/B], dzięki :loveu:

a mnie dzisiaj Axel denerwuje cały dzień. :angryy: najpierw mnie obudził o 9.00, a teraz jak tylko sie go przyciągnie do domu to biega od drzwi na taras do kanapy (są na przeciwko siebie), piszczy ciągle i szczeka :roll: drażni mnie strasznie.. nie wiem czy to dlatego, że suka sąsiadów ma cieczkę, czy po prostu kieruje nim jego miłość do podwórka. Teraz znowu ta suczka u nas pod płotem biega, a Axel szczeka tym swoim piskliwym głosikiem.. a oni podobno chcą, żeby ona miała małe z Axelem. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']Czego się boisz? ;>[/quote]

wszystkiego. :evil_lol:
że coś pójdzie nie tak, że później coś mogłoby mu być..
już byłam prawie pewna, że to zrobimy, a teraz znowu się wacham.
ale chyba jednak wybiorę się do weta, pogadać o tym. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juszes'][URL]http://i604.photobucket.com/albums/tt123/feigned1/Axel/P5154234.jpg[/URL]
ale misio :loveu:[/quote]

noo, mój misio :loveu: [SIZE=1]napisz do mnie na gg: 3211289. ja miałam do Ciebie napisać ale jakoś mi z głowy wyleciało i nr nie zapisałam :eviltong:[/SIZE]
a jutro zajęcia, już się boję jak to będzie.. :roll:
nie wiem co wziąć do jedzenia jako nagrodę, boję się, że sera znowu nie będzie chciał, to musi być coś czemu się oprze.. tylko co? jakieś mięcho trzeba będzie wziąć i już dzisiaj karmy nie dostanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']noo, mój misio :loveu: [SIZE=1]napisz do mnie na gg: 3211289. ja miałam do Ciebie napisać ale jakoś mi z głowy wyleciało i nr nie zapisałam :eviltong:[/SIZE]
a jutro zajęcia, już się boję jak to będzie.. :roll:
nie wiem co wziąć do jedzenia jako nagrodę, boję się, że sera znowu nie będzie chciał, to musi być coś czemu się oprze.. tylko co? jakieś mięcho trzeba będzie wziąć i już dzisiaj karmy nie dostanie.[/quote]


Mój Tosiek chyba najbardziej lubi gotowanego kuraka :cool3:, przebija ser żółty i szynkę :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RCookie']Mój Tosiek chyba najbardziej lubi gotowanego kuraka :cool3:, przebija ser żółty i szynkę :evil_lol:.[/quote]

ta wredota też bardzo lubi, tylko skąd ja teraz kuraka wezmę ? :diabloti:
muszę poszukać :evil_lol: jak nie znajde to wezmę trochę sera i trochę jakiegoś mięcha :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']ta wredota też bardzo lubi, tylko skąd ja teraz kuraka wezmę ? :diabloti:
muszę poszukać :evil_lol: jak nie znajde to wezmę trochę sera i trochę jakiegoś mięcha :cool3:[/quote]


W sklepie jakiegoś mrożonego cycka z kury nie kupisz? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']dzisiaj u mnie na oś już sklepy pozamykane :lol: tzn. te w których mogłabym to kupić. A jutro na 10 zajęcia :eviltong:[/quote]


To przed 10 skoczysz do sklepu, tylko jakieś mniejsze byś wzięła, wrzucić do wrzątku, żeby się szybciej rozmroziło (jak będą świeże, to nie ma problemu z rozmrażaniem), potem ugotować i gotowe :cool3:. Żeby się szybciej ugotowało od razu można na drobniejsze kawałki pokroić.

Link to comment
Share on other sites

witam :hand:
co do kastracji - pisałam Ci na offtopicu, co o tym myślę, moim zdaniem - tnij:evil_lol:

a o jakich zajęciach mówisz?

wiesz co, Bzik jak zaczynaliśmy agility i w ogóle cokolwiek robić też nie chciał patrzeć na smakole prawie żadne... a po jakimś czasie, jak nauczył się ze mną współpracować i zaczęło mu to sprawiać radość (zajęło to parę miesięcy) to nagle w magiczny sposób posmakowały mu wszystkie smakołyki ;) od tego czasu mogę z nim pracować na cokolwiek, zwykłe sesje klikerowe robimy na suchą karmę a i tak się na nią rzuca :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']witam :hand:
co do kastracji - pisałam Ci na offtopicu, co o tym myślę, moim zdaniem - tnij:evil_lol:

a o jakich zajęciach mówisz?

wiesz co, Bzik jak zaczynaliśmy agility i w ogóle cokolwiek robić też nie chciał patrzeć na smakole prawie żadne... a po jakimś czasie, jak nauczył się ze mną współpracować i zaczęło mu to sprawiać radość (zajęło to parę miesięcy) to nagle w magiczny sposób posmakowały mu wszystkie smakołyki ;) od tego czasu mogę z nim pracować na cokolwiek, zwykłe sesje klikerowe robimy na suchą karmę a i tak się na nią rzuca :loveu:[/quote]

heej :razz: no czytałam, czytałam. Ale na razie się chyba wstrzymam. Kurczę, zawsze jak wejdę na dogo to zaczynam mieć wątpliwości. :evil_lol:

taki kurs przygotowujący do agility. :eviltong:

Axel chce patrzeć, ale wystarczy, że na horyzoncie pojawi się inny pies i cały czar pryska :lol: mogę sobie biegać, skakać, śpiewać i co jeszcze chcę robić, a dla niego i tak piesek ważniejszy. :diabloti:
jak jesteśmy w domu/ u nas na podwórku to wystarczy cokolwiek, nawet karma smakuje. :eviltong:
dzisiaj na treningu oczywiście znowu jeść nie chciał. Już prawie sie załamałam (:diabloti:) a tu nagle Ewa dała mu jedno ciacho wątrobiane od Marty. I nastąpił cud :evil_lol: nawet zaczął na mnie patrzeć i się skupiać. :crazyeye: byłam w szoku. Jest jeszcze dla nas nadzieja :diabloti:



[quote name='Kaya:']Hejo Magdaleno i Axelosie:loveu::loveu::loveu:
Czekamy na jakieś fotki:cool3: [/quote]

heeej :cool3::loveu::loveu:
hym hymm ;d dam jak się trochę pogoda poprawi, bo jak na razie to Axel pół dnia na dworze spędza. :evil_lol:

[B]Shappy[/B], heej :cool3:

[B]RCookie[/B], za daleko do sklepu mam, nie chciało mi się rano iść tyle :evil_lol: ale furorę zrobiły ciastka wątrobiane, także w tym tyg. będę piec :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...