Jump to content
Dogomania

Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie


Wojtecki

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Championat Opusa.

Krótkie przypomnienie:
- zakończony w Nowym Targu (koniec sierpnia)
- długie, mimo wszystko, oczekiwanie na przesłanie tych dokumentów do ZG.
- 7 października (jeszcze nie ma N.T. w Warszawie)

i teraz liczymy powiedzmy od [B]7 października[/B]
dzisiaj telefonuję - [B]24 października[/B]
championat wysłany w zeszłym tygodniu

Wychodzi [SIZE=3][B]17 dni[/B][/SIZE] . Rekord :crazyeye: . Dzielnie czekam zatem na rzeczywisty dowód sprawności ZG:multi: . Bo optymistycznie wychodzi to 2 tyg. prac nad nim.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A ja mam dwa championaty, tzn. dyplomy- jak psu z tyłka wyciągniete... pogniecione, ze hej :( :mad: W ZK je slicznie zpakowali, do specjalnej kopertki z usztywnieniami, a ten idiota listonosz, zgial sobie kopertke na pol i jeszcze raz na pol, bo mu tak na reke bylo, no normalnie masakra!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

...a o moje koperty pani listonosz dba..ja bym opiorkala listonosza jak trzeba-jesli przesylka sie nie miesci wystawia sie awizo...:mad:
Z drugiej beczki-w zaleznosci od czasu wyslania dokumentacji i championat proponuje potwierdzic telefonicznie takie zgloszenie-ja czekalam i bym sie nie doczekala, bo zwiazek nie wyslam potwierdzenia CWC z jednej wystaw-zagubilo sie :shake: gdyby nie moja interwencja pewnie do dzisiaj by go nie bylo a ja bym czekala na nie wiem co...:razz:

Link to comment
Share on other sites

Ja dziś dzwoniłam w sprawie papierów jakie wysłałam na Championat Młodziezowy Fortka. :lol: Miła pani spytała się jakie wystawy mam dołączone i stwierdziła, że one już są to w przeciągu 2 tygodni powinno juz wszysto być wypisane i o dziwno czego nie zrozumialam kazała zadzwonić za 3 tygodnie:crazyeye: Gdzie tu logika:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Hihihi. Oj, nie szukaj w tym postępowaniu logiki!
Pańcia z ZG była dzisiaj mocno zaskoczona, że prosiłam, aby pokwitowała mi przyniesione dokumenty. Powiedziała, że "nie ma takiego zwyczaju". :crazyeye: (Boshe, kto tam pracuje?!) . Ale ja ją poprosiłam, żeby jednak napisała datę i dała swój podpis, że dokumenty sa przyjęte. Niechetnie i z mink a pt. "dąsik" zrobiła to.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja czekalam na dyplom 2 miesiace w groszami. Pies skonczyl championat w sierpniu w Zakopanem, papiery wyslalam we wrzesniu i bez zadnego upominania sie mam juz dyplom w domu. Nie jest to moze rekordowe tempo, ale nie zalezalo mi specjalnie na szybkim zalatwieniu sprawy, bo sezon wystawowy na ten rok juz zakonczylismy :razz:

Dyplom zostal oczywiscie zlozony na pol przez pania listonoszke :mad: ale juz sie wyprostowal lezac w skanerze :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, słuchajcie dzis w skrzynce leżał dyplom Młodzieżwoego Championa mojego Fortka:lying: Tempo błyskawiczne:cool3: 10 dni licząc wraz z dniem mojego wysłania:loveu:
[SIZE=1][COLOR=cyan]Tym bardziej juz brak logiki jeśli chodzi o moja wczorajszą rozmowe z pania z ZG.[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

A ja po raz trzeci odebralam Mlodziezowy Tio i mam kolejeny blad!!!!!!!!!!!!!!! juz nie mam sily! Tym razem moj pies byl na krajowej wystawie w OPOLU (mial byc Grudziadz)! W miedzyczasie przeprowadzilam "mila" rozmowe przez tel z pania z ZK, ktora mi uswiadomila, ze to moja wina i powinnam wiedziec, ze miedzy glownym a oddzialem jest kiepski przeplyw informacji, i powinnam dolaczyc rodowod (tyczylo sie to poprzednich bledow - brak drugiego wlasciciela, PKR, NR Rej...) :|
Na championacie jest data z sierpnia, a sprawa dalej nie rozwiazana :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']A ja po raz trzeci odebralam Mlodziezowy Tio i mam kolejeny blad!!!!!!!!!!!!!!! juz nie mam sily! Tym razem moj pies byl na krajowej wystawie w OPOLU (mial byc Grudziadz)! W miedzyczasie przeprowadzilam "mila" rozmowe przez tel z pania z ZK, ktora mi uswiadomila, ze to moja wina i powinnam wiedziec, ze miedzy glownym a oddzialem jest kiepski przeplyw informacji, i powinnam dolaczyc rodowod (tyczylo sie to poprzednich bledow - brak drugiego wlasciciela, PKR, NR Rej...) :|
Na championacie jest data z sierpnia, a sprawa dalej nie rozwiazana :mad:[/quote]Wiesz, co? Może po prostu pojedź do ZG i wyjaśnij sprawę. A i może wypiszą od ręki...? Bez błędów...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wiesz, co? Może po prostu pojedź do ZG i wyjaśnij sprawę. A i może wypiszą od ręki...? Bez błędów...
Pzdr.[/quote]

Łeeee ale ja tam bylam juz 3 razy :-) Za pierwszym razem wyruszylam walczyc, bo po 4 miesiacach od skoczenia ch nie mialam dyplomu, to sie okazalo, ze akurat tego dnia przyszedl poczta (trzeba miec farta:cool1: ) Za drugim razem stawilam sie aby poprawic bledy - Pani powiedziala, ze nie ma mowy, zeby zrobili to od reki od reki :( Trzeci raz wpadlam odebrac ten niby poprawiony, rzucilam okiem na papierek tylko w tych miejscach, gdzie poprzednio zrobili blad :-) A oni zamiast wystawy w Grudziadzu, napisali ze w Opolu :mad: Moze za tydzien w piatek tam skocze - tylko wtedy moge ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']To chyba jedyne wyjście z sytuacji...
Możemy się cieszyć, ze mieszkamy w W-wie, prawda Martyna?:lol:
pzdr.[/quote]

No tak ciesze sie ;-) Ja wogole mam farta, bo oddzial ZK zmienil siedzibe blizej mojej uczelni dokladnie w monecie jak sie na nia dostalam ;-) :P Poprzednia siedziba bylo dwa przystanki od mojego liceum :-)

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich!

Pisze z Budapesztu!

W piatek wysłałam elektroniczny "Wniosek o wydanie dyplomu Młodzezowego Championa "...
Nic nie pisali na temat, czí mamdołaczyc xero kart ocen.... Wiec nie wiem...

Byłam z moim psem na trzech wystawach w Polsce... byłyto Miedzynarodowe i Swiatowa....

Czy mam szanse na szybkie otrzymanie dyplomu?

Dzieki za odpowiedzi!

Link to comment
Share on other sites

Krasna,
jeżeli wysłałaś wniosek elektroniczny, to nic nie musisz dołączać. Natomiast czas oczekiwania to ok. 2-3 miesiące, liczony od ostatniej wystawy. Czyli w Twoim przypadku - od światowej, tak? Nie wiem jednak, czy rozliczenie wystawy światowej też jest do 45 dni. Może w tym konkretnym przypadku jest trochę więcej...?
A, zadzwoń do Zarządu głónego jutro-pojutrze i spytaj się, czy wniosek doszedł, bo może okazać się (jak w wielu juz przypadkach), że Twojego wniosku nie ma w ZG...

Po 2 miesiącach, jak nie dostaniesz żadnej informacji, dzwoń do Zarządu Głównego i dopytaj się o Championat.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...