Jump to content
Dogomania

Dziewczyny z Radomia i okolic -nowe zdjęcia str.9 potrzebna szybka pomoc


wtatara

Recommended Posts

[quote name='brazowa1']mysle,ze w jej sytuacji nawet schron.Tylko,czy w okolicy jest jakis ludzki?
bo ona tam zostac nie moze.Zaraz beda szczeniaki i zdziczeja.[/quote]

chyba tak będzie najlepiej...w radomskim schronie jest parę wolontariuszek, więcej ludzi przychodzi - może komuś wpadnie w oko...a tak - nieciekawie, jeszcze jej ktoś krzywdę zrobi - z dwojga złego lepszy schron niż zamarznięcie...poza tym ciąża...ech:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='brazowa1']mysle,ze w jej sytuacji nawet schron.Tylko,czy w okolicy jest jakis ludzki?
bo ona tam zostac nie moze.Zaraz beda szczeniaki i zdziczeja.[/QUOTE]

jestludzki w radomiu
kierowniczka sprawia bardzo pozytywne wrażenie
wolontariusze tam są
ale schron jest przepełniony
dorka wyprosiła dla jednej suńki box w przytulisku
może dałaby radę jeszcze raz

jeśli pitbulek to bardzo marznie

ewentualnie hotel
ale to są koszty oczywiście

mogę pomóc w ewentualnym transporcie

Link to comment
Share on other sites

Chyba w Kozienicach jest przytulisko, kiedyś psy były przetrzymywane przy jakimś zakładzie komunalnym ale jak jest teraz nie wiem...

Jeżeli chodzi o schronisko w Radomiu to faktycznie jak ktoś wcześniej pisał pęka w szwach. Zabranie suni do schroniska wiąże się z umieszczeniem jej w osobnym boksie bo prawdopodobnie ze względu na charakter tej rasy nie może przebywać z innymi psami w jednym boksie a to wiąże się z tym, że z jednego boksu trzeba przenieść kilka psów i dosłownie wepchnąć je do innych i tak już przepełnionych... Co się wtedy dzieje chyba wszystkim nie muszę tłumaczyć... Zawsze stojąc przed takim wyborem mam wielki dylemat...:shake:

Myślę, że skoro Pani Jola jest w stanie ją karmić do czasu znalezienia jej odpowiedniego miejsca i ma zapewnione w miarę godziwe schronienie to na razie nie ma potrzeby jej zabierać do schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Melduję się na wątku. Radomskie schronisko jest bardzo przyzwoitym miejscem, tylko przepełnionym :-( no i chyba nie ma podpisanej umowy z Kozienicami. Jednak może by się dało coś pokombinować, jesli sytuacja jest tragiczna. Zaraz podeślę wątek wolontariuszom.

O widzę, ze wolontariuszki radomskie już tu są.

Może podeślijcie wątek doddy? Może ona by miała jakiś tymczas dla niej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-tygrysiczka']

Może podeślijcie wątek doddy? Może ona by miała jakiś tymczas dla niej?[/quote]

Aniu...niestety tymczasów nie ma, bo są zapchane przez psy - telefonów w sprawie adopcji - mniej niz zero (mówię tu nie tylko o bullowatych, bo i o nasze kieleckie bezdomniaki też nikt nie dzwoni)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Aniu...niestety tymczasów nie ma, bo są zapchane przez psy - telefonów w sprawie adopcji - mniej niz zero (mówię tu nie tylko o bullowatych, bo i o nasze kieleckie bezdomniaki też nikt nie dzwoni)[/quote]
Może znajdzie się ktoś z okolic, kto by mógł podjechać i zobaczyć sytuację na miejscu...

Link to comment
Share on other sites

[B]mmlasowice[/B] wysłała mi PW z namiarami na osobę, która jest zobligowana do tego aby pomóc psu.
Komu mogę przesłać te namiary?
Ja z racji odległości i nieznajomości sprawy nie będę do nikogo dzwoniła bo nawet nie wiem gdzie dokładnie jest to miejsce...

Link to comment
Share on other sites

Dostalam PW wiec jestem...niestety nie moge pomoc....mam zwierzaki w domu...plus pieska na tymczasie....mam spore problemy z komputerem :/...w razie mozliwosci bede zagladac na watek..przynajmniej to...

a i jeszcze jedno...teraz po swietach....jak moja sunia dostala cieczki...,,przyplatal`` sie psiak kundelek..starszy...myslalam ze ma domek itd...czas pokazal ze niestety nie....ale prawdopodobnie jest dokarmiany przez kogos innego...bralam go na klatke...spal na niej..jedzonko itd mial....wiem ze sasiedzi nier wyganiali...ale byly dni ze znikal na kilka dni...i czasem przychodzi....wiem ze jak bedzie glodny albo bedzie mu zimno przyjdzie...schronisko to bylo by bledem

moze warto tej suni zrobic bude??????? dawac jedzenie itd....schronisko to smierc dla zwierzaka....jesli jest gdzies na posesji....ja wsztstkiego nie przeczytalam....ale jak jest domek jest posesja....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anhata']Dostalam PW wiec jestem...niestety nie moge pomoc....mam zwierzaki w domu...plus pieska na tymczasie....mam spore problemy z komputerem :/...w razie mozliwosci bede zagladac na watek..przynajmniej to...

a i jeszcze jedno...teraz po swietach....jak moja sunia dostala cieczki...,,przyplatal`` sie psiak kundelek..starszy...myslalam ze ma domek itd...czas pokazal ze niestety nie....ale prawdopodobnie jest dokarmiany przez kogos innego...bralam go na klatke...spal na niej..jedzonko itd mial....wiem ze sasiedzi nier wyganiali...ale byly dni ze znikal na kilka dni...i czasem przychodzi....wiem ze jak bedzie glodny albo bedzie mu zimno przyjdzie...schronisko to bylo by bledem

moze warto tej suni zrobic bude??????? dawac jedzenie itd....schronisko to smierc dla zwierzaka....jesli jest gdzies na posesji....ja wsztstkiego nie przeczytalam....ale jak jest domek jest posesja....[/quote]
Ma budę, ale nie na posesji. I nie wiem, jak długo zechcą jeszcze pomagać..i karmić.

Link to comment
Share on other sites

Kasiu a jak mamy pomóc jak mieszkamy za daleko.Dziewczyny....widzisz sama jak to wygląda. Co innego jak blisko jestes psiaka. Gdyby jeszcze można było do niej podejść.Napisałam do jednej dziewczyny, nie będę pisać do kogo to dostałam odpowiedź.,że u nich miejsca nie ma,proponuje hotel. Nie stać mnie na hotel dla psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Wanda ja wiem, że Ty daleko jesteś tak samo jak i ja...niestety.
A na odległość to tylko finansowo i ogłoszeniowo mogę pomóc ale tu potrzeba umieszczenia gdzieś suni - to pilne jest.

[B]ruda76[/B] - tak, to w okolicach Radomia jest ale gdzie dokładnie to nie wiem :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...