Jump to content
Dogomania

Dziewczyny z Radomia i okolic -nowe zdjęcia str.9 potrzebna szybka pomoc


wtatara

Recommended Posts

  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Do domu niestety nie mogę jej wziąć, bo mam malutkie dziecko. Poza tym ona się 'zatrzymała' pod schodami domu letniskowego sąsiada i nie odchodzi stamtąd. Jest bardzo nieufna i dopiero pracujemy nad tym, żeby nie bała się człowieka. Ale ociepliłam porządnie jej schronienie słomą, no i dbamy, żeby nie była głodna[B].-oto wiadomość od osoby która chce jej pomóc [/B]
Tyle wiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']Do domu niestety nie mogę jej wziąć, bo mam malutkie dziecko. Poza tym ona się 'zatrzymała' pod schodami domu letniskowego sąsiada i nie odchodzi stamtąd. Jest bardzo nieufna i dopiero pracujemy nad tym, żeby nie bała się człowieka. Ale ociepliłam porządnie jej schronienie słomą, no i dbamy, żeby nie była głodna[B].-oto wiadomość od osoby która chce jej pomóc [/B]
Tyle wiem[/quote]

A nie można psa i dziecka rozdzielić?

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem,ze suka nie zamarza,ze ma gdzie spac.
Problemem jest to,ze zaraz sie oszczeni.A jezeli nie jest w ciazy,to bedzie pewnie miala cieczke i i tak sie zaszczeni. Jak znam zycie na sterylke by sie uzbierala,pytanie tylko,czy ludzie do ktorych weszla na posesje sa chętni do takich działan.

Link to comment
Share on other sites

Wtatara, a pytałaś ludzi, którzy ją znaleźli, czy sunia może u nich zostać do czasu znalezienia domu? Czy w ogóle ktoś rozwieszał o niej ogłoszenia, że została znaleziona? Czy państwo byli z nią u weta?
Czy udało się ją bardziej oswoić?

Sunia albo jest w ciąży, albo ma ciążę urojoną z tego co widać po zdjęciach.

Jak wygląda na dziś sytuacja suni?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...