Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa - W-wa - 10, 11, 12.07.09


Cekinka13*

Recommended Posts

  • Replies 767
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Hohoho, widzę, że coraz więcej psów wystawianych jest w kl. weteranów. Jestem "za".:lol:

Pzdr.[/quote]

zobaczymy tylko czy ta weteranka wstydu swoim zachowaniem nie przyniesie :evil_lol:

[quote name='Biutka']Oczywiście, co ty myślisz ja już odliczam do wystawy a nie :lol::lol:[/quote]

licz, licz :) tylko ja sie jeszcze musze zabrac do roboty i nauczyc ta paskude stania, zeby chociaz minute wytrzymala :evil_lol:

[quote name='agnethka']może zaczepisz o staffiki i nie będziesz się chować jak w Radomiu :eviltong:[/quote]

zaczepie na pewno- tym razem musimy sie wreszcie poznac osobiscie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati1033']zobaczymy tylko czy ta weteranka wstydu swoim zachowaniem nie przyniesie :evil_lol:[/quote]
Zobaczymy czy handlerka wstydu nie przyniesie :evil_lol::eviltong::lol:
[quote name='pati1033']zaczepie na pewno- tym razem musimy sie wreszcie poznac osobiscie :loveu:[/quote]
To pójdę z tobą- w kupie raźniej :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biutka']
To pójdę z tobą- w kupie raźniej :lol:[/quote]

i tak musisz tam być :eviltong:

[quote name='pati1033']nie no widzisz sama- juz mi Biutka obiecala wspolna wizyte u staffikow :loveu:
wiec uda sie tym razem na pewno :)[/quote]

no..no.. dla Jaśka przyjdziesz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeninL']Witam wszystkich

Jestem od nie dawna szczesliwym posiadaczem pieska i mam ogromne pytanko gdzie dokładnie bedzie ta wystawa psow w Warszawie w lipcu?:oops:[/quote]

na stadionie Gwardii przy ul.Racławickiej

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe czy przedłużą termin zgłaszania:cool3:

Chciałam sukę zgłosić do championów, ale dyplom dostaniemy (wg. orientacyjnego czasu podanego przez ZG) prawdopodobnie we wtorek. Wczoraj się wahałam co zrobić, bo był to ostatni dzień zgłoszeń. W końcu stanęło na tym, że zgłosiłam dziś rano i liczę, że przedłużą termin, a wtedy też zdąży dojść mój dyplom:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mortikia']Fajnie,
ale mam pytanie: dostaliście potwierdzenia przyjęcia psów mailem? :roll: Do mnie nic nie doszło...[/quote]
Do mnie też nic nie doszło, ale do mnie miało dojść tylko potwierdzenie przyjęcia do JH, a nie na normalny ring. Mam nadzieję, że zostałam przyjęta.:razz:

Link to comment
Share on other sites

nie dostałam wszystkich, i tak zgłoszenie wysłane 06.06 potwierdzone 15.06, następne wysłane 12.06 - potwierdzone 17.06. Natomiast zgłoszenia wysłane 18 i 20.06 nie zostały potwierdzone do tej pory :p ale widocznie jeszcze czas :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...