Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa - W-wa - 10, 11, 12.07.09


Cekinka13*

Recommended Posts

  • Replies 767
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panienkabubu']Nie wiedziałam o tym - dziękuję :)[/quote]
A, jeszcze jedno. Jak będziesz chciała wejść/wyjść przez takie coś, to lepiej poprosić ochroniarzy o oficjalne otwarcie. W takich i podobnych przypadkach nikt z nich nie robi problemów, naprawde.:lol:
Jednak najlepiej - windą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']A ja chciałam zapytać jak przez bramki w metrze miałby przejść np. bernardyn?[/quote]

wyobraź sobie taką scenę - dwie osoby dorosle (ja z mężem), wielki labrador, jeno dziecko prawie roczne w wózku drugie starsze w plecaku i metro warszawskie. Labrador jakoś dawał radę przejść w bramce ale wozek za nic.... To jakoś go targaliśmy ponad bramkami, albo z boku. Po czym odkrywaliśmy, że "to" z boku bramek się po prostu otwiera... Albo, ze są windy - zawsze je odkrywaliśmy już na dole na perononie... albo, ze sa drzwi w pobliżu bramek. Ale żadnego ochronniarza nigdy nie bylo - a szkoda, bo bym go od razu wzięla do pomocy - moze dlatego zwiewali??????
A i tak najlesze są schody ruchome - weź wytłumacz psu jak ma na tym jechać.... A do tego wózek z dzieckiem i drugie w plecaku (taki plecak na dziecko, cobyście mnie nie posądzili o maltretowanie dzieciaka!!!)
a wszystko przez brak informacji.... I ochroniarzy - bo bym od razu spytala jak z taką wycieczką się poruszać w podziemnym świecie.
jedno jest pewne - to wyprawa nieazpomniana!!! Prawie jak do buszu tyle, że w centrum miasta stolecznego :evil_lol:
teraz pomyślę o innym wariancie dojazdu na wystawę - lubie nowe wyzwania :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']wyobraź sobie taką scenę - dwie osoby dorosle (ja z mężem), wielki labrador, jeno dziecko prawie roczne w wózku drugie starsze w plecaku i metro warszawskie. Labrador jakoś dawał radę przejść w bramce ale wozek za nic.... To jakoś go targaliśmy ponad bramkami, albo z boku. Po czym odkrywaliśmy, że "to" z boku bramek się po prostu otwiera... Albo, ze są windy - zawsze je odkrywaliśmy już na dole na perononie... albo, ze sa drzwi w pobliżu bramek. Ale żadnego ochronniarza nigdy nie bylo - a szkoda, bo bym go od razu wzięla do pomocy - moze dlatego zwiewali??????
A i tak najlesze są schody ruchome - weź wytłumacz psu jak ma na tym jechać.... A do tego wózek z dzieckiem i drugie w plecaku (taki plecak na dziecko, cobyście mnie nie posądzili o maltretowanie dzieciaka!!!)
a wszystko przez brak informacji.... I ochroniarzy - bo bym od razu spytala jak z taką wycieczką się poruszać w podziemnym świecie.
jedno jest pewne - to wyprawa nieazpomniana!!! Prawie jak do buszu tyle, że w centrum miasta stolecznego :evil_lol:
teraz pomyślę o innym wariancie dojazdu na wystawę - lubie nowe wyzwania :evil_lol:[/quote]

Byłam niedawno świadkiem podobnej sytuacji, stąd moje pytanie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']A ja chciałam zapytać jak przez bramki w metrze miałby przejść np. bernardyn?[/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Navy]
Ja z doświadczenia, polecam windę ;) Bramki boczne od jakiegoś czasu widuje zaplombowane... Nie wszędzie ale się zdarzają.
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Tahoma][COLOR=black]Z regulaminu:[/COLOR][/FONT][/B]

[B][FONT=Tahoma][COLOR=#ff0000]"UWAGA !
Każdy zgłoszony pies/suka podlega opłacie, bez względu na to, czy zostanie doprowadzony do oceny, czy też nie."[/COLOR][/FONT][/B][COLOR=#333333]

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']A ja chciałam zapytać jak przez bramki w metrze miałby przejść np. bernardyn?[/quote]
Mam wrażenie, że one są na tyle szerokie, że bernardyn się mieści. Nie trzeba dla niego oddzielnego wejścia otwierać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']A i tak najlesze są schody ruchome - weź wytłumacz psu jak ma na tym jechać.... A do tego wózek z dzieckiem i drugie w plecaku (taki plecak na dziecko, cobyście mnie nie posądzili o maltretowanie dzieciaka!!!)[/quote]


Schody ruchome maja wielki przycisk (chyba z napisem stop),ktory je zatrzymuje.Ja zawsze to robie i nigdy nie mialam problemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Mam wrażenie, że one są na tyle szerokie, że bernardyn się mieści. Nie trzeba dla niego oddzielnego wejścia otwierać ;)[/quote]

A czy przy wejściu nie ma przypadkiem takich odsuwających się pod nogi metalowych zabezpieczeń? Jak np. przed wejściem do sklepu?

Ta sytuacja i tak jest hipotetyczna, bo nigdy nie próbowałam jechać metrem z bernardynem.. No, ale, gdyby była taka potrzeba..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_Fiszer']Schody ruchome maja wielki przycisk (chyba z napisem stop),ktory je zatrzymuje.Ja zawsze to robie i nigdy nie mialam problemu.[/quote]
dobrze wiedzieć!!! Mój labiszon daje sobie swietnie radę na schodach ruchomych, ale zawsze warto wiedzieć takie rzeczy.

A powiedzcie mi - jak w Warszawie przedstawia się sprawa kagańców dla psów - jest obowiązek nakładania tego czegoś na psa????
Na dworcach kolejowych to wiem, ze tak, bo widziałam jak jakiś ochroniarz :mad: wrzeszczał na dziewczynę z yorkiem, że piesek bez kagańca...

Link to comment
Share on other sites

Ughh.... może mi się uda przekonać rodziców na wyjazd do Wa-Wy.... :-(
Na młodym Prezenterze, z pewnością bym się pokazała (tyle, że nie ze swoim psem :shake:, chyba, że by Mama wyszła całkiem z wystawy, na BISach w Lublinie w tedy się udało ;]). A z resztą... po co ja wam to piszę, skoro nikogo to ie obchodzi czy jadę, czy nie? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...