Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa - W-wa - 10, 11, 12.07.09


Cekinka13*

Recommended Posts

[quote name='Saga200']Ughh.... może mi się uda przekonać rodziców na wyjazd do Wa-Wy.... :-(
Na młodym Prezenterze, z pewnością bym się pokazała (tyle, że nie ze swoim psem :shake:, chyba, że by Mama wyszła całkiem z wystawy, na BISach w Lublinie w tedy się udało ;]). A z resztą... po co ja wam to piszę, skoro nikogo to ie obchodzi czy jadę, czy nie? :evil_lol:[/quote]
Nie było tak źle. Ale napewno byłoby lepiej, gdyby Twojej mamy nie było chociaż przy tym ringu, na którym jesteś ze swoim psem, bo na BIS-ach prezentowałyście się świetnie. :evil_lol:
Możliwe, że ja też pojadę na tą wystawę, ale tylko na JH i jako widz.
Mam nadzieję, że wszystko się uda z tym wyjazdem.;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 767
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja będę debiutować na tej wystawie jako wystawca ;) Z moim nadpobudliwym wielkim fanem innych psów :shake: więc nie wiem jak będzie z jego zachowaniem, nawet jeśli go porządnie zmęcze fizycznie i psychicznie przed wystawą :eviltong: no ale zobaczymy.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Drodzy Dogomaniacy.
Ponawiam pytnko?
Czy znajdzie się ktoś chętny na wspolną podróż 12 niedziela?
Poszukuje transportu odemnie z Chrzanowa (trasa A4 pomiędzy Krakowem a Katowicami).Jechała bym z młoda suczką Am-Staffką,bardzo grzeczną,nie konfliktową, która zawsze jezdzi w nogach na kocyku +klatka materialna składa.Wiadomo sprawa że dokładam się do kosztów paliwa.

Chętnych zapraszam do korespondencji na PW.

Pozdrawiam Iwona.

[url=http://www.canossa.prv.pl]++ || Strona hodowli psów rasy American Staffordshire Terrier ||++[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']super :multi: w końcu go zobaczę ;)[/quote]
Tak, tak będziemy :multi: Mam nadzieję że rozpoczniemy Ch. Pl :cool3:
Tak czy inaczej będziemy we wszystkie dni, jak byście chcieli możecie do nas podejść i zapoznać się z panem Jasiem, nie ma problemu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...