Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa - W-wa - 10, 11, 12.07.09


Cekinka13*

Recommended Posts

  • Replies 767
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja żałuję, że moja suka jest jedyna w rasie Appenzeller.
Już na 3 wystawach byłyśmy same i nie dostałyśmy CWC mł. mimo doskonałych ocen i super opisów. Poza tym, to żadna satysfakcja. Wolałabym przegrać z kimś lub wygrać, wiedziałabym jaki mój pies ma naprawdę eksterier.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asia78']A ja żałuję, że moja suka jest jedyna w rasie Appenzeller.
Już na 3 wystawach byłyśmy same i nie dostałyśmy CWC mł. mimo doskonałych ocen i super opisów.[/quote]
Dlatego, że była sama? :-o
Moje szczenię ma już za sobą 2 wystawy (solo w rasie) i za każdym razem dostała zw. mł. Liczę się z tym, że któryś sędzia może jej tego tytułu nie przyznać, ale to raczej ze względu na jej wygląd niż brak konkurencji.

Link to comment
Share on other sites

[B]Anilla[/B] wreszcie poznam Twojego Czesia :multi:

My w tym roku mamy dużą konkurencję w Wawie :)

Berta w młodzieży 8 suczek, a mam jeszcze dwa sąsiady pod opieką Fifinka chyba 5 sztuk w pośredniej tylko Loluś w pośredniej ma jednego konkurenta :evil_lol:
Szykuje się fajne spotkanie towarzyskie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wzjoanna']No właśnie - w niektórych rasach obseruję, że ludzie się przyjaźnią, a w mojej to wilkiem na siebie patrzą...:placz:[/quote]

Wilków nigdzie nie brakuje ale akurat w jednej z moich ras w SBT ludzie się lubią i przyjaźnią co nie oznacza że nie ma awantur itp a w Yorkach pozytywnie mam kilka znajomych zapoznanych na forach a w realu na wystawach to dopiero się z Yorką zaczniemy pokazywać więc zobaczymy jak to jest :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta'][B]Anilla[/B] wreszcie poznam Twojego Czesia :multi:

My w tym roku mamy dużą konkurencję w Wawie :)

Berta w młodzieży 8 suczek, a mam jeszcze dwa sąsiady pod opieką Fifinka chyba 5 sztuk w pośredniej tylko Loluś w pośredniej ma jednego konkurenta :evil_lol:
Szykuje się fajne spotkanie towarzyskie :evil_lol:[/quote]

tak, dobrze Ci się wydaje - pośrednia 5 sztuk ;)
młodzież 8 i to ciekawe suczydła przyjadą :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta'][B]Anilla[/B] wreszcie poznam Twojego Czesia :multi:

My w tym roku mamy dużą konkurencję w Wawie :)

Berta w młodzieży 8 suczek, a mam jeszcze dwa sąsiady pod opieką Fifinka chyba 5 sztuk w pośredniej tylko Loluś w pośredniej ma jednego konkurenta :evil_lol:
Szykuje się fajne spotkanie towarzyskie :evil_lol:[/quote]

ja też się cieszę!!!
(nam się udało - Czesiek ma "tylko" dwóch konkurentów - co jednak przy moich wątpliwych umiejętnościach wystawowych o niczym nie świadczy :roll:)
sunieczek faktycznie mnóstwo - bedzie co podziwiac;)
do zobaczenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya']Tam już powinny powstać dodatkowe klasy, ablo podział na umaszczenie, przecież to już zalicza się pod działania sadystyczne :evil_lol: :lol:[/quote]
zgadzam się z Tobą!!!!!! Przynajmniej na umaszczenie powinien być podział, bo jeden sędzia lubi blondynki inny brunetki a inny szatynki.... :evil_lol:
ale na serio - sznaucery mają podział na umaszczenie, na wielkość też. Może labom na wielkość nie da rady zrobić podziału, ale na kolory to chyba by dało radę.
Rok temu na warszawskiej sędzia dzielił stawkę na pół. A i tak ciasno było.:diabloti:
nie wiem czy w tym roku się wybierzemy, nawet w championach tłum.... Smażyć się na słońcu, jechać w gorącym pociągu i męczyć siebie i psa żeby czekać na upalnym stadionie. Pobiegam pewnie dookoła swojej gruszki na podwórku:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Smażyć się na słońcu, jechać w gorącym pociągu i męczyć siebie i psa żeby czekać na upalnym stadionie.[/QUOTE]
Optymistka ;) choć wolę to od ulewy- a w W-wie znowu się zaczyna burza- jak tak zostanie na całe lato....rano mokro, w dzień uschnąć można, po południu urwanie chmury- fajnie. A ten stadion do żadnych z tych warunków się nie nadaje :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milamini']Optymistka ;) choć wolę to od ulewy- a w W-wie znowu się zaczyna burza- jak tak zostanie na całe lato....rano mokro, w dzień uschnąć można, po południu urwanie chmury- fajnie. A ten stadion do żadnych z tych warunków się nie nadaje :angryy:[/QUOTE]

O tak, zalać łatwo - ostatnio tata-strażak wypompowywał im z piwnic wodę, bo ich konkretnie zalało:evil_lol: Ale z dwojga złego wolę upał niż ulewę ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]SZUKAM TRANSPORTU! NIEDZIELA[/B]

bardzo proszę, może ktoś będzie przejeżdżać przez moje okolice?

[B]Bychawa, Piotrków[/B] (woj.lubelskie) - tam najdalej mogę zostać podwieziona :roll:
jedna osoba + jedna sunia, bardzo grzeczna podróżuje najczęściej na kolanach, ale może też jechać w klatce, dokładam się do paliwa!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...