Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa - W-wa - 10, 11, 12.07.09


Cekinka13*

Recommended Posts

[quote name='Madziaa.P']Wyżły kontynentalne będzie sędziował [B]Stanisław Abłamowicz a angielskie Tadeusz Chwalny... A jak jak będa oceniać psy to się dowiemy na wystawie :eviltong: A jakiej rasy masz psa?[/B][/quote]

Madziu, znowu sie spotkamy:p
My juz dawno zgłoszeni.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 767
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wzjoanna']Koleżanki, bardziej doświadczone poradźcie.
Jednocześnie jest krajowa i międzynarodowa - to jak faktycznie wygląda to sędziowanie???[/quote]

O jakich wystawach mówisz?

[quote]
[URL="http://www.warszawa.zkwp.pl/oddzialy.php?n=wys_2009_m&oddzial=warszawa"][COLOR=#666666][B]Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB)
International Dog Show (CACIB)
Warszawa, 10-12.07.2009[/B][/COLOR][/URL]

[SIZE=2][COLOR=#005633][COLOR=#666666][URL="http://www.warszawa.zkwp.pl/oddzialy.php?n=wys_2009_k&oddzial=warszawa"][COLOR=#666666][B]Krajowa Stołeczna Wystawa Psów Rasowych
National Dog Show (CAC)
Warszawa, 11-12.09.2009[/B][/COLOR][/URL]

[URL="http://www.warszawa.zkwp.pl/oddzialy.php?n=wys_2009_ret&oddzial=warszawa"][COLOR=#666666][B]Klubowa Wystawa Retrieverów - Retrievers Club Show
Warszawa, 13.09.2009[/B][/COLOR][/URL]

[B]Klubowa Wystawa Spanieli i Psów Dowodnych
Flushing Dogs - Water Dogs Club Show
Warszawa, 13.09.2009

[/B][URL="http://www.warszawa.zkwp.pl/oddzialy.php?n=wys_2009_mol&oddzial=warszawa"][COLOR=#666666][B]Klubowa Wystawa Molosów i Szwajcarskich Ras Pasterskich
Warszawa, 13.09.2009[/B][/COLOR][/URL][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black][/quote][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Z Cenralnego (bezpośrednio spod dworca)każdy tramwaj w stronę Mokotowa-10, 17, 33. Wysiadka na skrzyżowaniu Wołoska-Odyńca, Racławicka. Potem w prawo- w Racławicką, prosto do Gwardii, to już tylko kawałeczek na piechotę.
Z Centrum (można już wsiąść pod Stadionem 10-lecia)dogodne połączenie to autobus 117 (na Mokotów, Wilanów) wysiadka jak wyżej.
Z okolic Zachodniego bezpośredni autobus (w stronę Mokotowa) pod Gwardię to 186.
Kilka darmowych parkingów jest przy Odyńca-bywają wolne miejsca (to dla zmotoryzowanych), opodal Wołoskiej;)

Link to comment
Share on other sites

Tylko tak-do metra trzeba dojść (w stronę Marszałkowskiej), potem wysiadamy Stacja Racławicka (na stacji do przodu i w prawo wychodzimy), idziemy Racławicką w stronę Wołoskiej, przechodzimy skrzyżowanie i dalej aż do Gwardii. Do przejścia mamy dużo więcej niż w przypadku korzystania z tramwajów.
Ale jak ktoś woli metro to też dobrze;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='badmasi']Tylko tak-do metra trzeba dojść (w stronę Marszałkowskiej), potem wysiadamy Stacja Racławicka (na stacji do przodu i w prawo wychodzimy), idziemy Racławicką w stronę Wołoskiej, przechodzimy skrzyżowanie i dalej aż do Gwardii. Do przejścia mamy dużo więcej niż w przypadku korzystania z tramwajów.
Ale jak ktoś woli metro to też dobrze;)[/quote]
jeśli tak jak my - potraktuje się ten środek lokomocji jako lokalną atrakcję - no jedyne w Polsce :eviltong: - to jest ok!
Ale fakt - trzeba trochę przejść.... Przynajmniej pies się odpręży przed ringiem!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

He, he.....też mi atrakcja:evil_lol: Przynajmniej czysto i w wakacje dosyć pusto.
Ja nie będę wystawiać, mój szelciak ma stojące uszy :oops:ale chętnie przyjdę pooglądać wasze psiaki.Niestety dosyć droga ta impreza więc pewno jak zwykle zdecyduję się tylko na 1grupę :-(
Współczuję wszystkim użytkownikom "parkingu"-co roku to horror i wyłudzanie pieniędzy za nic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='badmasi']He, he.....też mi atrakcja:evil_lol:.Niestety dosyć droga ta impreza więc pewno jak zwykle zdecyduję się tylko na 1grupę :-(
Współczuję wszystkim użytkownikom "parkingu"-co roku to horror i wyłudzanie pieniędzy za nic.[/quote]

Omijam tą wystawę i to miasto szerokim łukiem. Im się w tej warszawie wydaje że wszyscy tak jak oni zarabiają po 6 tys. miesięcznie i parkingowanie za 30 czy 50 złotych to tak jak kupowanie paczki zapałek dla nich. Teraz przetestuję jeszcze Kraków i jak wezmą przyklad z Poznania i za parkplatz zażyczą sobie 50 zeta to będzie to moja ostatnia wystawa u Krakusów. Jak tak dalej pojdzie to mi zostaną tylko międzynarodówki ...hahahahha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']Omijam tą wystawę i to miasto szerokim łukiem. Im się w tej warszawie wydaje że wszyscy tak jak oni zarabiają po 6 tys. miesięcznie i parkingowanie za 30 czy 50 złotych to tak jak kupowanie paczki zapałek dla nich. Teraz przetestuję jeszcze Kraków i jak wezmą przyklad z Poznania i za parkplatz zażyczą sobie 50 zeta to będzie to moja ostatnia wystawa u Krakusów. Jak tak dalej pojdzie to mi zostaną tylko międzynarodówki ...hahahahha[/quote]
to zapraszam na Wschód Polski - za tydzień lubelska w Świdniku. Miejsc parkingowych dużo, opłaty dla zagranicznych takie same jak dla krajowych. Nie wiem czy będzie brana opłata za parking, ale zawsze w okolicy można gratis zaparkować!!!! Tylko tyle, że to krajówka.

A moze ktoś z Wawy się orientuje czy w komunikacji miejskiej placi się za psa i ile. No i jak dla ludzi są bilety?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']Omijam tą wystawę i to miasto szerokim łukiem. Im się w tej warszawie wydaje że wszyscy tak jak oni zarabiają po 6 tys. miesięcznie i parkingowanie za 30 czy 50 złotych to tak jak kupowanie paczki zapałek dla nich. Teraz przetestuję jeszcze Kraków i jak wezmą przyklad z Poznania i za parkplatz zażyczą sobie 50 zeta to będzie to moja ostatnia wystawa u Krakusów. Jak tak dalej pojdzie to mi zostaną tylko międzynarodówki ...hahahahha[/quote]
w krakowie parking - 30zl.
polecam zatrzymac sie gdzies niedalego (na jakims osiedlu, albo na parkingu m1) i sobie przejsc kawaleczek :]

Link to comment
Share on other sites

W W-wie za psa w środkach komunikacji miejskiej nie płaci się NIC.
O cenach za bilety ludzkie - nie mam pojecia...

Polecam parkingi ciutkę dalej od wystawy, ale za to bezpłatne...:lol:

Jeżeli ktos ma duzo klamotów, to proponuje zrobic tak, jak ja robię co roku. Samochodem przyjeżdżam pod wejście na wystawę, wypakowuję klamoty i:

wariant A - czekam na II osobę, która parkuje gdzies dalej samochód (bezpłatnie!), wchodzimy razem.

wariant B - wchodzę z klamotami (jak sa na kółkach to nie ma problemu), załatwiam formalności, znajduję ring i czekam na sygnał II osoby, że mam podejść i wprowadzić osobę. Czasami sa problemy z tym wprowadzeniem II osoby (mimo, że na potwierdzenu sa 3-4 psy, ale w takim razie można wczesniej dogadać się z panami stójkowymi).

Może moje uwagi choć trochę Wam pomogą...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...