Jump to content
Dogomania

Leżała od wigili na poboczu drogi. Jedzie do niemiec !!!


basia0607

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basia0607']Pamintom ! Ale zasypało, nie dojadę. Nie wiem kiedy porobie biedakom fotki. Szukam usilnie tymczasu, chociaż temu staruszkowi, ale nic nie znalazlam.:placz:[/quote]

Basia, komu szukasz tymczasów ?
Próbowałam kliknąć w twój banerek, ale nie robota:shake:

Link to comment
Share on other sites

Sunia dzisiaj podczas uciskania przezemnie palców chorej lapy, podciagneła ja pod siebie.Takie lekkie uciskanie powoduje , ze wraca krążenie.Jestem dobrej mysli, humor mi wrocił i aby go uwieńczyc pojechalam do Przytuliska po ratlerkowatego dziadunia. Jest juz wykąpany, oczko zakropione, szampon przeciwpchelny nie wybił tabunu pcheł.
Komu moge przslać fotki dziadulka- Fifulka aby je wkleil ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Sunia dzisiaj podczas uciskania przezemnie palców chorej lapy, podciagneła ja pod siebie.Takie lekkie uciskanie powoduje , ze wraca krążenie.Jestem dobrej mysli, humor mi wrocił i aby go uwieńczyc pojechalam do Przytuliska po ratlerkowatego dziadunia. Jest juz wykąpany, oczko zakropione, szampon przeciwpchelny nie wybił tabunu pcheł.
Komu moge przslać fotki dziadulka- Fifulka aby je wkleil ?[/quote]

Basia, mi prześlij tylko powiedz gdzie wklejać - tu czy na inny wątek ?
mój mail: usunięty :) (taki roboczy :P)

Link to comment
Share on other sites

podnoszę do góry bo ważne i mocno, bardzo mocno trzymam kciuki za chorą bidulkę... okrucieństwo i znieczulenie ludzi chyba nie ma granic... miała swojego anioła, że ją znalazłaś, może to jest ten cud świąt :roll: tak sobie myślę, że skoro Ty tak ją pokochałaś, a i wet się tak zachował wycofując się z propozycji uśpienia, to wszystko się musi dobrze ułożyć i sunia stanie i jeszcze będzie beztrosko biegać, czego życzę z całego serca :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja przeważnie stosuje Frontline (ostatnio z powodu nużeńca Advocat musiałam zakropić, a on już wypróbowany w tym przypadku i świetnie zdaje zadanie, włoski odrastają po 2 dniach od zakropienia). Frontline chroni przez 3 miesiące od pchełek i miesiąc od kleszczy... zawsze jeszcze jest obroża Preventic. wszystko to można kupić w zoologicznym, nie trzeba u weta ;)

Link to comment
Share on other sites

U Sary byłam rano i nie dawno. masuje nogę, myję ja i pomieszczenie.
Suka bardzo się cieszy na widok czlowieka, kręci w kółko, próbuje podnosić tyl i iść. Jeszcze jest to niemożliwe, nie ma siły w tylnych lapach.
Wetka twierdzi, ze ona ma czucie, ponieważ zaltawiać sie w jedno miejsce w pokoju. Schodzi z poslania czyli czuje.
Mam jej nowe fotki, kto je wklei ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']U Sary byłam rano i nie dawno. masuje nogę, myję ja i pomieszczenie.
Suka bardzo się cieszy na widok czlowieka, kręci w kółko, próbuje podnosić tyl i iść. Jeszcze jest to niemożliwe, nie ma siły w tylnych lapach.
Wetka twierdzi, ze ona ma czucie, ponieważ zaltawiać sie w jedno miejsce w pokoju. Schodzi z poslania czyli czuje.
Mam jej nowe fotki, kto je wklei ?[/quote]

Dawaj :) Masz mojego maila ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Dzisiaj nie byłam. Mamy problem z dowiezieniem jedzenia dla psów. 2 samochody ugrzęzly w śniegu. Podrzucona sunia zaczeła rodzić na śniegu.
Pierwszy szczeniak, ktory lezal na sniegu zmarl, 2 zyja.[/quote]

:wallbash: Baśka, gdzie ty mieszkasz?? Przypadkowo przyciągasz te bidy, czy specjalnie szukasz ?? :evil_lol:
Jak będziesz potrzebować wstawienia zdjęć - daj znać - dziś posiedzę jeszcze z pół godzinki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...