Jump to content
Dogomania

SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no to poczekają sobie na szczepienia...

jeszcze tylko 2 szczeniaki-piesek i suczka...

ten wczorajszy szczeniak płacze strasznie :( ludzie jeszcze wytrzymują,on chyba powinien być dłużej przy zastępczej matce...sunia widziała wczoraj,ze biore małego i nie zwracam,dzisiaj przywitała mnie warczeniem,nie mogłam sie zbliżyć do szczeniaków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85'][B]ja myśle,czy nie wsadzić ich do piwnicy,zostawić oświcone światło,porobić jakieś legowiska,tylko tam nie ma ogrzewania :([/B]

ja naprawde nie wiem co robić...jaki czas musi minąć po tym szczepieniu?[/QUOTE]

Narobią w tej piwnicy takiego jazgotu,że sąsiedzi spakują Was razem z tymi szczeniakami i wyeksmitują:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']Justyna, u mnie był szczeniak, który odszedł na parwo... Szaman... jak ktoś je przetrzyma po szczepieniu, to potem możemy zaryzykować... teraz :shake:[/quote]


ja myśle,czy nie wsadzić ich do piwnicy,zostawić oświcone światło,porobić jakieś legowiska,tylko tam nie ma ogrzewania :(

ja naprawde nie wiem co robić...jaki czas musi minąć po tym szczepieniu?

Link to comment
Share on other sites

Oddałam ostatnio jednego tymczasowicza, odzew z Metra był spory.. (link od Halbiny).. Ale chyba nie dam rady z 3 psami.. Bo jest jeszcze Nancy (6m-cy) z cieczką, która na tymczasie u mnie już od prawie 2m-cy..:roll::roll:
do 10 lutego jestem w Krk, do tego czasu mogę jakiegoś szczeniaka wziąć jeszcze do siebie.. Na razie czekam na odp z Zamościa, bo stamtąd miałam psiaka, ale nie wiem czy się transport znajdzie żeby kolejnego przywieźli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Soema może Ci się uda? Jak widzisz sytuacja tu jest niezawesoła :-([/quote]
Widzę, że jest nieciekawa sytuacja... Ja mam teraz sesję, do 10 jestem w Krk, potem nie dam rady wziąć jeszcze jednego pieska ze sobą. Jedzie ze mną Nancy. Wracam dopiero po 2tygodniach. Jeśli do 10 oba psiaki, by nie znalazły domu to nie miałabym ich jak zabrać ze sobą :-( jeśli nie musiałabym wracać to bym wzięła oba i by czekały na super domki u mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Widzę, że jest nieciekawa sytuacja... Ja mam teraz sesję, do 10 jestem w Krk, potem nie dam rady wziąć jeszcze jednego pieska ze sobą. Jedzie ze mną Nancy. Wracam dopiero po 2tygodniach. Jeśli do 10 oba psiaki, by nie znalazły domu to nie miałabym ich jak zabrać ze sobą :-( jeśli nie musiałabym wracać to bym wzięła oba i by czekały na super domki u mnie.[/quote]


10 luty daleko...może udałoby sie znaleźć do tego czasu...zastanów sie prosze,obiecuje robić wyróżnione allegro do skutku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...