Jump to content
Dogomania

SZCZENIAKI,zwiedzające Polske WSZYSTKIE W DOMU


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=black][FONT=Verdana]Mogę przetrzymać u siebie maluszki do czwartku. W pt wyjeżdżam. Liczę jednak na to, że dzisiejsza wizyta przedadopcyjna będzie udana. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Wracam w poniedziałek i ewentualnie znowu do pt. mogę przygarnąć maluszka. Następnie wyjeżdzam na tydzień. Kto pomoże??? Warto zmienić tytuł: W-wa DT na 4 dni (13-16/02/09). PILNE!!![/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Zulugula, Bazyliah może go wziąć na kilka dni od czwartku, ale ona też porządna zazwierzęcona, mam nadzieję, że po drodze mały jednak znajdzie dom. Jak tylko będę wiedziała, że transport na pewno jest to zadzwonię do wszystkich. Jeszcze czekam na tel od missieek, o której jej tata jedzie, muszę pożyczyc transporter, no i najgorsze - znaleźc transport do Bukowna, a ja tu samochodu nie mam, będę dzwonic po ludziach...

Link to comment
Share on other sites

Pierw muszą trafić jakoś do Was..:roll: nie mam transportu do Bukowna :placz: idę jeszcze dzwonić do paru osób.. Jeszcze mała biegunki dostała w nocy, teraz już trochę lepiej jest.. Wczoraj wzięły się za jedzenie papieru, w sumie one to wszystko jedzą, ostatnio Mały pod koleżanki łóżkiem znalazł pinezkę, i sobie ją żuł:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Pierw muszą trafić jakoś do Was..:roll: nie mam transportu do Bukowna :placz: idę jeszcze dzwonić do paru osób.. Jeszcze mała biegunki dostała w nocy, teraz już trochę lepiej jest.. Wczoraj wzięły się za jedzenie papieru, w sumie one to wszystko jedzą, ostatnio Mały pod koleżanki łóżkiem znalazł pinezkę, i sobie ją żuł:mad:[/quote]


a taxi ile wyszłaby?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']a taxi ile wyszłaby?[/quote]

To jest ponad 50 km, nawet nie chcę myśleć.. Szukam Busa jeszcze, ale rzadko jeżdżą..:angryy: ja dopiero ze znajomym bym mogla kolo 18.30 jechac.. ale Missieek jeszcze nie wie o której jej tato jedzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Żebyś wiedziała :roll: jeszcze mała ma biegunkę.. nie chcę jeść i siedzi i się trzęsie. Nie wiem czy Nancy jakiegoś wirusa przyniosła ze spaceru, czy coś zjadła.. Jedzą wszystkie to samo, kurczaka z ryżem i marchewką, czasem Bosha dla szczeniąt. Ale gryzą wszystko co tylko znajdą. Chyba muszę do weta jechać, a jeszcze za godzinę mam po transporterek dzwonić.. Marnie to wszystko widzę :shake:[/quote]


......:( :( :(

One są pechowe....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']same problemy....:([/quote]
Żebyś wiedziała :roll: jeszcze mała ma biegunkę.. nie chcę jeść i siedzi i się trzęsie. Nie wiem czy Nancy jakiegoś wirusa przyniosła ze spaceru, czy coś zjadła.. Jedzą wszystkie to samo, kurczaka z ryżem i marchewką, czasem Bosha dla szczeniąt. Ale gryzą wszystko co tylko znajdą. Chyba muszę do weta jechać, a jeszcze za godzinę mam po transporterek dzwonić.. Marnie to wszystko widzę :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']......:( :( :(

One są pechowe....[/quote]
Może jednak nie :) rozmawiałam właśnie z Missieek, tata jedzie ok. 20, więc zdążę ze znajomym dojechać. Tyle tylko, że Zulugula będzie musiała je w nocy odebrać :oops:
na spokojnie teraz mam nadzieję, że pożyczę transporter i chyba pojadę z sunią do weta, sama jestem, więc Mały musi zostac z Nancy w mieszkaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Jest i Wybawczyni :Rose::Rose: mam nadzieję, że do 20 znajdzie domek :roll:[/quote]

Ja tylko nieśmiało przypomnę, że miało być "szanowna pani Bazyliah" a w odmianie "szanowna pani Bazyliah'o"

Ale mam niestety przykre wieści, jeśli chodzi o mój DT.











Od czwartku czarnulec może zostać u mnie na DT, bez kombinowania z wożeniem w te i we w te :eviltong: Tylko pomoc w zmasowanych ogłoszeniach będzie potrzebna...

Emma od dziś w nowym domku, Zula jedzie w sobotę. Dostałam co prawda dziś nowego szczeniora, ale on ma na oku już DS - zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

Wybacz, o Pani :lol:
Nie strasz Ty mnie takimi wypowiedziami, bo mnie się nogi ugięły,,:mad:
Szczeniory już sobie pojechały ode mnie :-( ale sunia ma DS w Wawie :multi: Zulugula była na wizycie i wiem, że mała będzie szczęśliwa. Jutro mają jechać, się spotkać :) ale mi smutno tak jakoś....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Wybacz, o Pani :lol:
Nie strasz Ty mnie takimi wypowiedziami, bo mnie się nogi ugięły,,:mad:
Szczeniory już sobie pojechały ode mnie :-( ale sunia ma DS w Wawie :multi: Zulugula była na wizycie i wiem, że mała będzie szczęśliwa. Jutro mają jechać, się spotkać :) ale mi smutno tak jakoś....[/quote]

TŻ nawet stwierdził, że bez sensu tak przerzucać szczeniaka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Lubię go :lol: oby ten Ciapek dom szybko znalazł :)[/quote]

Przekazałam - ale nie masz szans. Za mało zwierząt u Ciebie :eviltong:
Choć dziś TŻ znów zaczął: żadnego więcej szczeniaka na DT... Na niego dziś wypadło sprzątanie pobojowiska po powrocie z pracy ;) A że gazety zostawił na wierzchu, to sam sobie jest winien.

Link to comment
Share on other sites

Mój mnie akceptuję taką jaka jestem i z każdym zwierzyńcem.. im mniejszy tym lepiej :eviltong: ale już nawet przez sen, jak któreś zrobi koope, ja sprzątama on otwiera automatycznie okno, :evil_lol: zobaczysz, że mój czarny Ciapek go urzeknie, jest taki nieporadny :eviltong: jak facet :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Dziękujemy Zuluguli i Szanownej Pani Bazyliah'owej :lol: :loveu:
A usunęłaś z Allegra małą? Bo miałam maila w jej sprawie, poleciłam inną sunię :) ale mi się tęskni..:-( a co do namiarów, na razie mogą byc na mnie, chyba że na Zulugulę zmienimy, a potem na Szanowną Bazylie :eviltong::eviltong:[/quote]


No to bardzo dziękuje szanowym Paniom :)

usune małą...a tą Twoją też usunąć?ona ma domek?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...