Jump to content
Dogomania

OFIARY SCHRONISKA ! ! ! Żywe trupy błagają o PILNE WSPARCIE ! ! !


hanek

Recommended Posts

[B]Dziewczyny, które oferujecie DT[/B] , Fundacja na pewno jest wdzięczna za zainteresowanie i oferty ,jednakże odpowiadanie na tak rozbudowanym wątku staje się coraz bardziej kłopotliwe i wszystko zaczyna się wymykać.

Należy bezpośrednio kontaktować się z Ada-jeje lub Ulaa.
Najlepiej w sprawie ras z Ulaa na pw, ona była tam osobiście i to ona rasy kojarzy. Najprościej napisać do niej na pw, niebawem powinna się pojawić.

Nie pytajcie o zbyt dokładne szczegóły , bo jest tam przecież koło dwustu psów, nikt dokładnie nie wie w jakim wieku są a już ich stan zdrowia w ogóle stoi pod wielkim znakiem zapytania i nikt nie zagwarantuje, że pies bedzie zdrowy a więszkość z Was nachętniej tylko takie by przyjęła...

szkoda, że tylko rasowce cieszą się zainteresowaniem :-( przecież to tylko o dt chodzi, czy kundle mają inne serce?:-( dom tymczasowy nie zobowiązuje do pozsotawienia u siebie psa na zawsze, pare tygodni, góra miesięcy. Kundelki też są malutkie i krótkowłose, im też jest zimno , chorują i marzną, proszę nie zwracajcie aż tak uwagi przy tej akcji na rasy, kto może niech poprstu ocali jakiegokoliwek sierściaka psa, czy kota.

Ja mam kundlice znajdkę i jestem z niej dumna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam teraz z[B][SIZE=3] pajunia,[/SIZE][/B] poprosilam ja o prztlumacenie tekstu na j. niemiecki i pokazanie tego horroru organizacjom w Niemczech. Na miere swoich mozliwosci zrobi nam ta przysluge. Zproponowala rowniez zeby petycje ktore napisala Arka do Wojewody, Wojewodzkiej wetrynarii i do Burmisrza Olkusza przetlumaczyly osoby na j. angielski, holenderki, niemiecki i zeby te petycje byly wysylane rowniez do w/w osob w jezykach obcych. Polska lezy w srodku Europy jest w Unii i musimy pokazac ten oboz zaglady calej Europie. Prosimy [B][SIZE=3]Izis, Charly, Dusje[/SIZE][/B], o pomoc w tlumaczeniach na j. obce. Pszepraszam jezeli zle napisalam nicki. [B][SIZE=3]Kazdy kto na dogo i potrafi przetlumaczyc petycje prosimy o wlaczenie sie do akcji.[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorixx']
Nie pytajcie o zbyt dokładne szczegóły , bo jest tam przecież koło dwustu psów, nikt dokładnie nie wie w jakim wieku są a już ich stan zdrowia w ogóle stoi pod wielkim znakiem zapytania i nikt nie zagwarantuje, że pies bedzie zdrowy a więszkość z Was nachętniej tylko takie by przyjęła...

szkoda, że tylko rasowce cieszą się zainteresowaniem :-( przecież to tylko o dt chodzi, czy kundle mają inne serce?:-( dom tymczasowy nie zobowiązuje do pozsotawienia u siebie psa na zawsze, pare tygodni, góra miesięcy. Kundelki też są malutkie i krótkowłose, im też jest zimno , chorują i marzną, proszę nie zwracajcie aż tak uwagi przy tej akcji na rasy, kto może niech poprstu ocali jakiegokoliwek sierściaka psa, czy kota.

Ja mam kundlice znajdkę i jestem z niej dumna :loveu:[/quote]

Dorixx ja też mam wspaniałego kundla. Ale siedział 3lata w schronie - nie dziw się, że DT oferują miejsca dla bardziej rasowych - bo takie łatwiej wyadoptować... Odnośnie zdrowia - czy ty ryzykowałabyś życiem swojego ukochanego psa, aby pomóc nieznajomemu? Ktoś pisał, że powinno być miejsce na kwarantannę - i z tego co widzę, tak się dzieje... myślę, żę po tych awaryjnych tymczasach łatwiej będzie o DT - na poszczególnych wątkach poszczególnych psiaków.
Poza tym wczoraj misieek proponowała fajny układ - ktoś bierze jej zdrowego i sprawdzonego tymczasa, w zamian on bierze chore - myślę, że jest to świetne rozwiązanie. Misieek też nawyciągała tych bid z OL.
Ada-jeje prosiła o kontakt w sprawie DT tylko z Ulaa, sama nie ma czasu zająć się wszystkim. Myślę, że gdzieś na początku wątków powinien znalesć się zapis, żeby do niej kierować oferty DT :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Przed sylwestrem był zabrany owczarek, obecnie w szpitalu, później będzie wątek, oraz 2 szczeniaczki, o których już było wcześniej (jeden za TM).

Dzisiaj była zabrana bokserka, 5 kotów i 9 szczeniąt.
Szczenięta są chwilowo rozparcelowane, ale pilnie potrzebne dla nich DT. Są to 5 tyg ONkowate i ok 8 tyg mix berneńczyki.

Bokserka zabiła moje świnki morskie :placz::placz::placz:
Wywaliła drzwi od łazienki, zdemolowała mieszkanie i zabiła Myszka a Rudzia zginęła i pewnie gdzieś umarła ze strachu a ja nie umiem jej znaleźć :placz:

To największy koszmar w moim życiu.

[SIZE=4]A panią ze schroniska zapraszamy do rejestracji i napisania "czegoś" na dogo, skoro i tak siedzi i czyta wszystko na bieżąco.[/SIZE][/quote]

Ojejq, jaka tragedia :( współczuję Ulaa, ratujesz jedne zwierzaki, a giną Ci inne :(

Link to comment
Share on other sites

sorki za offa ale tu tyle osób mozę ktos nam moglby pomóc

szukamy transportu kasy na ten transport każda złotówka na wage złota ......błagamy o pomoc

psiak ma dom w wałbrzychu transport z konina potrzebny .....

[url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/hesia-ma-szanse-na-dom-pilnie-potrzebny-transport-kasa-konin-walbrzych-125614-new/]HESIA ma szansę na dom-pilnie potrzebny transport i KASA--- KONIN- WAŁBRZYCH ! - Strona 25 - Dogomania Forum[/url]




błagamy o pomoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Odnośnie zdrowia - czy ty ryzykowałabyś życiem swojego ukochanego psa, aby pomóc nieznajomemu? Ktoś pisał, że powinno być miejsce na kwarantannę - i z tego co widzę, tak się dzieje... myślę, żę po tych awaryjnych tymczasach łatwiej będzie o DT - na poszczególnych wątkach poszczególnych psiaków.
Poza tym wczoraj misieek proponowała fajny układ - ktoś bierze jej zdrowego i sprawdzonego tymczasa, w zamian on bierze chore - myślę, że jest to świetne rozwiązanie. Misieek też nawyciągała tych bid z OL.
Ada-jeje prosiła o kontakt w sprawie DT tylko z Ulaa, sama nie ma czasu zająć się wszystkim. Myślę, że gdzieś na początku wątków powinien znalesć się zapis, żeby do niej kierować oferty DT :)[/quote]

oczywiście, że nie ryzykowałabym, lecz widzisz, że kilka osób nie doczytuje, że nie ma gwarancji na zdrowie a ktoś ciągle pyta o zdrowe psy.Dlatego piszę, "kto może" niech zabierze.

pomysł Misieek jest super ;)

Link to comment
Share on other sites

gdzies na watkach znalazałam


cytuje


Napisał [B]Till[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/suczka-mix-leonbergera-uratowana-ze-schronu-mordowni-127766/index4.html#post11522932"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]W schronie w Olkuszu jest młoda suczka bernardynka, jeszcze przed świętami w miarę dobrym stanie, ale zamknięta w małej klatce i samiec, ale starszy czy wciąż żyją nie wiem, bo robili tam czystki






czy ktos cos wie
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']gdzies na watkach znalazałam
cytuje
Napisał [B]Till[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/suczka-mix-leonbergera-uratowana-ze-schronu-mordowni-127766/index4.html#post11522932"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]W schronie w Olkuszu jest młoda suczka bernardynka, jeszcze przed świętami w miarę dobrym stanie, ale zamknięta w małej klatce i samiec, ale starszy czy wciąż żyją nie wiem, bo robili tam czystki
czy ktos cos wie
[/I][/quote]

masz odp na wątku Maji...

a dzisiaj był [B][COLOR=Green]nowy husky,
czarny terier rosyjski,
rottek [/COLOR][/B][COLOR=Green]nadal jest, [/COLOR][B][COLOR=Green]
amstafka,
welsh terier(ka?)[/COLOR][/B].

no i ja raczej juz nie wyciagne psa :shake:

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki!!1Właśnie skończyły się cegiełki:lol: Trzeba chyba wystawiać nowe...pieniędzy będzie potrzebny ogrom..nie ma na co czekac, a to przy okazji informacja dla wszystkich i Olkuszu....jak beda cegielki prosze o info- bede rozsylala linka po Nk dla kolejnych osob:lol:

Link to comment
Share on other sites

Pana, którego humor nie opuszcza, również witamy na wątku i zapraszamy do udziału w dyskusji:

[B][CENTER][B][U]Lek. wet. Kazimierz Janik[/U][/B][/CENTER]
[CENTER][IMG]http://www.milw.pl/dane/janik.jpg[/IMG][/CENTER]
[CENTER][B]V-ce Prezes Małopolskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej
Członek Krajowego Sądu Lekarsko-Weterynaryjnego
Absolwent Technikum Weterynaryjnego w Nowym Targu w 1974r
Absolwent Wydz. Weterynaryjnego Akademii Rolniczej w Lublinie w 1979r
Specjalizacje : epizootiologia i administracja weterynaryjna
Praca : Powiatowy Lekarz Weterynarii w Olkuszu
Kontakt : tel. 696-065-145, e-mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B][/CENTER]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Cioteczki!!1Właśnie skończyły się cegiełki:lol: Trzeba chyba wystawiać nowe...pieniędzy będzie potrzebny ogrom..nie ma na co czekac, a to przy okazji informacja dla wszystkich i Olkuszu....jak beda cegielki prosze o info- bede rozsylala linka po Nk dla kolejnych osob:lol:[/quote]

Ale z informacją o możliwości odpisu 1% podatku i nr KRS i 300 co najmniej cegiełek. KONIECZNIE!

Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kuba123']"wet" w NT szkoła z tradycjami bardzo "rodzinna" najlepsze lata mojego życia :loveu:

:mad::mad:a tu taki wstyd:angryy::angryy::angryy: najlepiej żeby szanowny:angryy: pan wet. nie mówił że tam się uczył wrzucę to na forum szkoły niech wiedzą[/quote]

Kuba wrzuć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...