Jump to content
Dogomania

Starszy pies leży na chodniku Wawa. MA DOM!!!!


Lulka

Recommended Posts

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=Sienna][B]Bazarek dla psiaka[/B][/COLOR]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/pomozmy-staruszkowi-z-chodnika_bardzo-cierpi_do-brazow-nie-tylko_28-04-a-135910/#post12153207[/URL]

Pomóżcie podnosić...a może i zalicytujecie;)


[B]...bywa,że od godnego życia ważniejszy staje się komfort odchodzenia.Pomóżcie![/B]

Link to comment
Share on other sites

rozumiem, że wszystkie deklaracje złożone po apelu o dentystę są przeznaczone na ten cel :loveu:. Jako księgowa pokusiłam sie o zrobienie małego zestawienia ( zboczenie zawodowe :evil_lol: )
50,- Bico
15,- Kaskadaffik
50,- marysia55
10,- MyrkurDagur
10,- Marinka
[B]135,- razem [/B]
brakuje nam 15,- cioteczki proszę o kolejne deklaracje , tak nieduzo już brakuje aby choć troszkę ulżyć temu psu.

Proszę o nr konta na pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']rozumiem, że wszystkie deklaracje złożone po apelu o dentystę są przeznaczone na ten cel :loveu:. Jako księgowa pokusiłam sie o zrobienie małego zestawienia ( zboczenie zawodowe :evil_lol: )
50,- Bico
15,- Kaskadaffik
50,- marysia55
10,- MyrkurDagur
10,- Marinka
[B]135,- razem [/B]
brakuje nam 15,- cioteczki proszę o kolejne deklaracje , tak nieduzo już brakuje aby choć troszkę ulżyć temu psu.

Proszę o nr konta na pw[/quote]

Tak Marysiu, Lulka pisała, że na zabieg dentystyczny Barusia potrzeba 150 zł i na to tu w tej chwili grosz ciułamy:cool3: Na to te 150 zł ma być przeznaczone:cool3:
Oczywiście, wobec opieki nad tyloma psami, Lulce i tak jest bardzo ciężko i zawsze na wszystko brakuje, nie ma deklaracji stałych, za to są długi, ale teraz priorytetem jest akcja "Zęby Barusia":cool3: Oczywiście, jeśli ktoś by zechciał pomóc Lulce i wpłacić jakiś dodatkowy grosz na utrzymanie jej psiaków, to oczywiście było by to bardzo miłe i szlachetne:lol: Kaskę przecież zawsze wpłacić można, nie trzeba od razu teraz, można po prostu Lulkę i jej psy mieć w pamięci;)
Kaskadaffik, marysiu55, MyrkurDagurku, Marinko i agatko51 - bardzo Wam serdecznie dziękuję za pomoc Barusiowi:Rose::Rose:Kochane z Was Ciotki:Rose::Rose:
Dziękuję również cioci Zuzlikowej za odzew i ekspresowe wystawienie bazarku:loveu::loveu::loveu:
Płakać z radości mi się chce, że nie pozostałyście obojętne:placz::multi: Na Was cioteczki zawsze można liczyć:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Groszem teraz niestety nie...śmierdzę:oops:[/quote]

Zuzlikowa, Marinko - na dogo, to chyba nikt groszem nie śmierdzi:laugh2_2::laugh2_2:
no może na początku, po rejestracji:evil_lol:, a potem, wiadomo...bankrut:oops:
no, ale trzymajmy się kupy, bo kupy nikt nie ruszy:cool3::evil_lol::multi:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Zuzlikowa, Marinko - na dogo, to chyba nikt groszem nie śmierdzi:laugh2_2::laugh2_2:
no może na początku, po rejestracji:evil_lol:, a potem, wiadomo...bankrut:oops:
no, ale trzymajmy się kupy, bo kupy nikt nie ruszy:cool3::evil_lol::multi:;)[/quote]


Święte słowa - nikt nas nie ruszy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::cool3::multi:.
Ja dziś i jutro mam wolne:cool3:, a od poniedziałku do pracy:evil_lol: odrabiać bankructwo:oops::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MyrkurDagur']To i ja się przyłączam [B]bico[/B] ;) Ale na ten moment mogę wpłacić tylko [B]10 [/B]zł :-([/quote]

[B]jak mi która ciotka jeszcze popłacze, że ona może "TYLKO" 10 zł, to osobiście ją przełożę przez kolano i klapa dam:mad:
to nie jest "TYLKO" 10 zł, a jest to "AŻ" 10 zł!!!![/B]
przy takich psich potrzebach i nieszczęściach, jaki na dogo, na co dzień oglądamy, to za każde 1 zł, ja mogę darczyńce po rękach całować!!! Mówię to głośno i się nie wstydzę, bo tak jest prawda!:) Jak tak każdy będzie się krygował - "oj, co ja się będę z tymi swoimi 5 zł wychylał" - to na prawdę wiele psów zostanie bez pomocy:cool1: No bo nich tak każdy, z kilku tysięcy dogomaniaków pomyśli, łatwo obliczyć:cool1: Każdy grosz, nawet najmniejszy, się liczy i ma znaczenie, zbiera się stopniowo, pomału, ale metodycznie:lol:
Dziękuje cioteczki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cytat:
Napisał [B]bico[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/starszy-pies-lezy-na-chodniku-wawa-prosze-o-wsparcie-na-hotel-127151/index20.html#post12151958"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]a która to cioteczka zajrzała tutaj jeszcze?:cool3:[/I]


[quote name='marysia55']ja zajrzałam , Bico ty mnie zawsze wkręcisz w jaką bidule, której nie potrafię odmówić :p:p:p:p[/quote]

Marysiu:loveu: no ja zawsze "chodzę" i wkręcam:evil_lol: no a już szczególnie lubię wkręcać takie dobre duszyczki jak Ty:multi::evil_lol::multi::loveu:;)

Link to comment
Share on other sites

Parę innych cioteczek:loveu::loveu::loveu:, też do mnie pisało na pw z prośbą o numer konta Lulki, więc im podałam:cool3:
a cioteczki te zaraz mi tu proszę się ujawnić:razz:
dzięki kochane cioteczki:multi::loveu::multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Dzisiaj poszło 20 zł na zębiska Bariego.[/quote]

No i ujawniła się jedna dobra duszyczka:multi:
Dziękujemy Agatko:loveu:
[B]I tym sposobem jest już pełna kwota na zabieg dentystyczny Barusia:multi::multi:[/B]
A to się dopiero Lulka ucieszy, jak tu zajrzy:cool3:;):multi:

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, zapraszam na bazarek Maszaberli dla tego zdechlaczka:-(
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/pilnie-pomoc-dla-koteczka-kacperka-bazarek-roznosci-dla-mamy-dzieci-do-26-04-a-135927/[/url]

[B]prosimy o podnoszenie:cool3::cool3::cool3:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Superowo :multi::multi::multi:, aż mi wstyd, że moja dyszka dopiero po niedzieli pójdzie :oops:[/quote]

Marinka...czy ja już tu czegoś o wstydzie nie napisałam powyżej?:mad:;)

Jedynie się wstydzić powinien, ten palant i wielu innych mu podobnych, co tego psa na pastwę losu zostawił:angryy::-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Dzisiaj poszło 20 zł na zębiska Bariego.[/QUOTE]

oooo witaj Agatko, a cóż to się stało że moja nocna koleżanka , pokazała się nam w dzień :lol::lol::lol:. Widzę , że garniturek zębny Barusia będzie sfinansowany całkowicie :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Nie bij proszę :razz:już będę grzeczna:cool3:
ale i tak sie wstydzę :evil_lol:[/quote]

jesu, ale się Marinka ze mną droczy:mad: tu pisze - "nie bij, będę grzeczna" ale wstydzi się dalej:mad: będzie lanie jak nic:mad::mad::mad::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Marinka...czy ja już tu czegoś o wstydzie nie napisałam powyżej?:mad:;)

Jedynie się wstydzić powinien, ten palant i wielu innych mu podobnych, co tego psa na pastwę losu zostawił:angryy::-([/quote]


Nie bij proszę :razz:już będę grzeczna:cool3:
ale i tak sie wstydzę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']jesu, ale się Marinka ze mną droczy:mad: tu pisze - "nie bij, będę grzeczna" ale wstydzi się dalej:mad: będzie lanie jak nic:mad::mad::mad::evil_lol:[/QUOTE]

spokojnie bico :diabloti: przeciez Marinka nie napisała już czego sie wstydzi :evil_lol::evil_lol: może jednak ma cos na sumieniu o czym my nie wiemy :eviltong::eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...