Jump to content
Dogomania

Starszy pies leży na chodniku Wawa. MA DOM!!!!


Lulka

Recommended Posts

dzis okolo 8 rano jechalam z centrum i na ulicy Popieluszki, miedzy Aleja Wojska Polskiego, a Krasinskiego zobaczylam ze na chodniku lezy pies. Pierwsza mysl ze lezy sobie poprostu pies i czai sie na wlasciciela, ale na wszelki wypadek zawrocilam, wyjezdzam zza zakretu z nadzieja ze juz go tam nie ma, ale niestety lezy tam gdzie lezal, wiec zatrzymalam sie i ide do niego z mysla ze niestety cos go przejechalo i nie zyje.
Ale okzalao sie ze on poprostu tam spał, zmęczony dziadzio, prawdopodobnie lekko puknęty przez samochód, połozyl sie bo nie mial sily isc dalej. :-(
Oczywiscie zero zainteresowania wsrod ludzi, totalna znieczulica :-(

Podeszlam blizej, otworzyl oczy i nie ruszał sie nadal, bal sie troche i ja sie balam zeby sie nie zerwal i nie wmychnal wprost pod samochody. Ale dał sie wziąc na rece. Zabralam go na chwile do domu i kombinuje co dalej???
Nie moze u mnie zostac :shake:
Na palch tez nie moze trafic bo jest stary i go tam zagryzą na dzien dobry!!!! POMOCY!!!!!!!!!! :placz:

koszt to 10 zł hotelik za dobę (od 15.12) plus jedzonko

wpłaty na Bariego:
40 zł - Kora
30 zł - pucka69
5 zł - Ola C
40 zł - Aleksandra B
25 zł - pixie

dorzucam tu tez wplaty z bazarkow:
25 za płytke od makatki
20 ode mnie za naszyjnik od Maks i Spark
20 za krem od zebrazebra
60 zł Yana
20 zł mimis
38 zł Glutofia
38 zebrazebra z bazarku od Rodzicow Maciusia

suma na dzien 7.01
361 zł

wydatki - hotel za miesiac od 15.12 do 15.01 - 300 zł

[B]zostaje: 61 zł[/B]

[U]12.01[/U]
20 zł - Diegula
48zł - Iv (z mojego bazarku)

[U]17.01[/U]
41 zł - pyza (moj bazarek)
10 zł - giselle j.w.
16 zł ludwa jw
32 zł edit f jw

[B]suma: 228 zł[/B]

[B]wydatki - 300 zł - kastarcja plus badanie krwi[/B]

[B]suma: -72zł[/B]

[B]dalsze wpływy z bazarków:[/B]
[B]Maltanka - 50 zł[/B]
[B]magda z - 20 zł[/B]
[B]Maks i Spark - 30 zł[/B]

[B]100-72 = 28 zł[/B]

[B]hotel 15.01-15.02 = 300 zł[/B]

[B]szczepienie wscieklizna - 26 zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060403.jpg[/IMG]
[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060408.jpg[/IMG]

[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060406.jpg[/IMG]

[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060409.jpg[/IMG]

[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/P1060411.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

nie moglam go trzymac zawiozlam do jutra do hoteliku, ale co dalej to nie wiem :-(
jak nie znajdzie sie pan/pani to kto zaadoptuje takiego staruszka?
a w hoteliku nie bedzie mial go kto utrzymywac do konca zycia:placz:

jutro rozwiesze ogloszenia, dopiero wrocilysmy do domu po calodziennej interwencji i walce o odbior psa z 20 cm!!!!!!!!!! sznura. mam juz dosc :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kora']Lulka, nie odpowiedzialas czy sprawdzalas chipa, zglos go Na Paluch tylko telefonicznie tez (na zeszyt) bo jak starszej osobie zaginal:roll:.
A czy tam nie ma czasem jakiej przychodni lekarskiej dla ludzi moze go jakas babcia zabrala:roll:.[/quote]

nie sprawdzalam :placz: nie mialam jak, dzis mielismy interwencje -odbior psa z 20cm!!!!! sznura, caly dzien stalam przy "budzie" i na komendzie, wrocilam dopiero po 20 :shake:
nie wyrabiam czasowo...

nie dodzwonilam sie na paluch, jutro rano bede dzwonic znow, wyslalam tez info do morisowej, zeby powiesila ogloszenie

zglosilam na SM, dzwonilam tez z pytaniem czy ktos o niego pytal ale nie :-(

wyslalam pw do osob z zoliborza, ktore kojarze...

Link to comment
Share on other sites

latem znalazłam b. starego psa z ogromnym guzem na boku, w parku skaryszewskim. leżał i sie nie ruszał, nie reagowal na psy, myslałam, ze umiera. miał zaweiszkę szczepienia wścieklicowego, zadzwoniam do weta, podał dane ludzi, a oni po moim telefonie przybiegli z płaczem, bo ten dziadzio wyleciał im za suką z klatki :crazyeye: poprzedniego dnia. a bardzo chory, gluchy, slepawy. jak ich zobaczył to ożył. on się zgubił i zrezygnowany leżał ()....

jak tam duzo starszych ludzi, to oni nie znają netu, tzreba ogłoszenia, przy sklepie, przy przychodni, przy kosciołach, babcie psiary powiadomić.... sa szanse, naprawdę... kto tam mieszka w okolicy?

Link to comment
Share on other sites

lulka przeslalas mi link ktory sie nie otwieral dopiero teraz trafilam przez Twoje posty

hmmm psa nie znam, lecz moze znac go Pidzej
Jeli lezal na Popieluszki to jest jej trasa wyprowadzania Agata gdy przyjezdza do starszej Pani pomagac jej

jest tam tez lecznica weteryjnajyrjna na Krasinskiego

sadze ze on byl znuzony dreptaniem i sie polozyl odpoczac i pote juz nie chcialo mu sie wstawac...

od jutra do hoteliku mowisz..:roll:

pidzej moze bedzie pomoc porozwieszac ogloszenia na trasie tej jej spacerowej
ponadto tam jest kosciol jeden drugi..moze przy kosciele
to jakby pies starszej osoby...na takiego wyglada
warto lecznice weterynaryjne oblepic
mozesz mi wyslac mailem na [email][email protected][/email] to powiesze w Labradorze

byly jeszcze osoby z zoliborza na dogo gdy znaleziono jamniczke na pl wilsona...one gdzies od strony wojska polskiego mieszkaja...hm tylko nie mam juz sily szukac tego watku...

psiak mogl przywedrowac broniewskiego az do rozstajnych drog wlasnie z popieluszki i wojska polskiego...

na broniewskiego sa chyba dwie lecznice...bardzo duzy teren..roZrzucone domy te sady zoliborskie potem piaski...hmmm

wysylam link do pidzej i juz ide spac...tez padam

Link to comment
Share on other sites

na paluch dzwonilam, ale nie mieli czasu wpisac, kazali dzwonic potem, dzwonie teraz ale telefon wyłączyli :placz:

Powiesilam przy kosciele na Krasińskiego, przy poczcie na Broniewskiego, powiesilam w lecznicach:
na Krasinskiego, na Gojawiczynskiej, na pl. Inwalidow, na Podlesniej - nikt w lecznicach nie pytal o niego [IMG]http://1.1.1.3/bmi/www.zaginionepsy.waw.pl/images/smiles/icon_cry.gif[/IMG]

dziś zofia&sasza powiesi jeszcze w Szkocie przy pl. Wilsona

mi juz sie ogloszenia skonczyly, ale kolezanka obiecala dodrukowac, powiesze tak jak radzi Pasja
przy Szajnochy - lecznica dla ludzi;)
przy urzedzie gminy
merkurym
pko przy inwalidow

ale tak jak pixie pisze starsznie duzy to teren stary zoliborz od cytadeli po sady az do trasy AK i w druga stronę od arkadii po kawal za marymont i cala masa parkow :shake:

do pidzej tez pisalam ....moze sie odezwie

jesli moze ktos pomoc w rozdawaniu ogloszen ludziom z psami i przywieszaniu, dajcie maila to wysle oglosznie

moj mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

pies jest typowo domowy, nie sika, lubi byc przy czlowieku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...