Jump to content
Dogomania

Przyjaciel Pies jakby lepszy


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='ewka i haker']beagle to sa w każdym
zawsze te same rasy[/QUOTE]

Beagle są w kalendarzu PP po raz pierwszy :p

[quote name='Daga & Maks']szkoda że znowu te same rasy.Liczyłam że dadzą tym razem jakieś inne[/QUOTE]

Trochę mnie dziwią te wypowiedzi, bo ja widzę niewiele ras, które się powtarza względem poprzednich lat. W tym roku po raz pierwszy są: BOSy, akity, setery angielskie, beagle, borzoje, owczarki szetlandzkie, boksery, westie...

Fakt, że niektóre z nich są popularne, ale w kalendarzach PP w ostatnich latach ich nie było.

Ta sama rasa co w zeszłym roku to tylko husky!

Link to comment
Share on other sites

Ja mam obie gazetki :multi: Kalendarz bardziej podoba mi się z MP, bo mam dużo miejsca do zapisania spotkań, czy ważnych rzeczy co w moim przypadku jest priorytetem :) a zdjęcia ładne, nic specjalnego.


W PP na 6 stronie jest liścik mojego Karacika !!:multi::multi::multi: Psiak szuka domu, może ktoś się skusi !! :);p

Link to comment
Share on other sites

Mnie się zdecydowanie bardziej podoba kalendarz w MP, w poprzednim roku ten z PP też nie był zbyt ciekawy, oba wyglądają jakby robił je ktoś, kto raczej niezbyt długo robi coś w programie graficznym, na rok 2009 były jakieś "fotoszopowe" kształty jeśli dobrze pamiętam, a teraz jakoś dziwnie te zdjęcia połączone...

Link to comment
Share on other sites

A mi się oba podobają, ale właśnie PP jest o wiele ładniejszy graficznie. Ciekawe kompozycje i bardzo ładne zdjęcia. Za tym w MP przemawia wykonanie i może to, że większe kalendarium. Ale w sumie, to w ubiegłym roku w PP było większe i wcale z niego nie korzystałam. Ja chyba jednak wolę ładniejsze zdjęcia, takie jak w PP :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RCookie']Mnie się zdecydowanie bardziej podoba kalendarz w MP, w poprzednim roku ten z PP też nie był zbyt ciekawy, oba wyglądają jakby robił je ktoś, kto raczej niezbyt długo robi coś w programie graficznym, na rok 2009 były jakieś "fotoszopowe" kształty jeśli dobrze pamiętam, a teraz jakoś dziwnie te zdjęcia połączone...[/QUOTE]
Miałam napisać dokładnie to samo.
Kalendarz jest straszny... Zdjęcia w ogóle do siebie nie pasują i są średnio ładne.

Link to comment
Share on other sites

jak dla mnie to trochę za dużo tych psów na każdej stronie.Jedyne co mi się podoba to że zdjęcia są takie bardziej żywe niż w MP ale ogólnie to kalendarz z MP bardziej mi przypadł do gustu. W kalendarzu z PP najlepszy jest west z dwoma ogonami :evil_lol: chyba za bardzo się śpieszyli ze zrobieniem kalendarza :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...