Jump to content
Dogomania

Przyjaciel Pies jakby lepszy


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Cyraneczka']Wiesz, to różnie jest. Czasem przychodzą nawet razem z pierwszym numerem, a czasem i 2 miesiące po zaprenumerowaniu. To chyba zależy od tego, kiedy dostaną te nagrody od sponsorów.[/QUOTE]
aha no to dam im max miesiąc i będę się dobijać , bo pamiętam w MP dali mi książkę tak właśnie coś po miesiącu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia'][B]Angelka[/B] dostałaś już PP?
Ja nadal nic, a wpisałam że chce od numeru 3[/QUOTE]
Tak dostałam na drugi dzień od ukazania się w kiosku, napisałam do nich maila z zapytaniem kiedy książkę dostane, napisz do nich może coś pomylili.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelka']Tak dostałam na drugi dzień od ukazania się w kiosku, napisałam do nich maila z zapytaniem kiedy książkę dostane, napisz do nich może coś pomylili.[/QUOTE]
Dzięki za odpowiedź, napiszę do nich bo jakieś podejrzane, że jeszcze nic nie dostałam...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Wydaje mi się, że kiedys ta gazeta była zdecydowanie ciekawsza [/QUOTE]
Również tak myślę. Kupuję PP ok ok 8 lat i muszę powiedzieć, że faktycznie kiedyś lepiej mi się ją czytało. Od chyba 2 lat kupuję też MP i taka "mieszanka" mi odpowiada ^^ Chociaż muszę przyznać, że czasami tematy się pokrywają, ale chyba już mam takie uzależnienie od tych gazet, że i tak muszę kupić ;]

Link to comment
Share on other sites

A ja myślę, że bardzo trudno jest pisać o psach, jeśli się to robi już od wielu lat. Pomyślcie, że każdy temat musi być wałkowany wiele razy, ponieważ nie ma nieskończonej ilości tematów. Są też tzw. tematy sezonowe (kleszcze wiosną, wyjazdy na wakacje latem, szczeniaki wiosną i jesienią, wyścigi zaprzęgów zimą itp.)... Jak o tym wszystkim pisać, żeby każdy artykuł był inny?
Może po prostu raz temat jest lepiej opisany, raz gorzej, czasem to też zależy od autora. Trudno powiedzieć, czy kiedyś PP był lepszy, czy teraz jest. Wydaje mi się, że nie można tego rozpatrywać ogólnie, tylko każdy artykuł powinno się oceniać osobno. :-)

Mi w aktualnym numerze podoba się materiał o starych psach. Jak zawsze lubię też portrety ras, no i ciekawy jest temat miesiąca - temat chyba pierwszy raz poruszany przez PP.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']no i ciekawy jest temat miesiąca - temat chyba pierwszy raz poruszany przez PP.[/QUOTE]

Nie tylko przez PP, w ogóle bardzo rzadko jest poruszany. Tak naprawdę coś powinno ludźmi wstrząsnąć, może wtedy zaczęliby działać. Mi też się oczy otworzyły na pewne sprawy, na pewno przy kolejnych zakupach zawsze będę patrzyła na opakowania i znaki "nietestowane na zwierzętach".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aarionne']Nie tylko przez PP, w ogóle bardzo rzadko jest poruszany. Tak naprawdę coś powinno ludźmi wstrząsnąć, może wtedy zaczęliby działać. Mi też się oczy otworzyły na pewne sprawy, na pewno przy kolejnych zakupach zawsze będę patrzyła na opakowania i znaki "nietestowane na zwierzętach".[/QUOTE]

Ja odkąd to przeczytałam także na to patrzę ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jak wam się podoba nowy numer?

Cieszy mnie, że ciekawe nowe rasy są opisane:
* SPANIEL BRETOŃSKI i SEALYHAM TERRIER
* oraz OWCZAREK NIEMIECKI w charakterach (może nie nowy, ale ciekawie opisany :-)

* W temacie miesiąca: PIES i KOT POD WSPÓLNYM DACHEM - fajnie opisane :-)
Ponadto:
* NAUKA CHODZENIA NA SMYCZY i W OBROŻY ( dla właścicieli szczeniąt)
* INFO O TYM JAKICH PREPARATÓW NA KLESZCZE UŻYWAĆ (warto przeczytać!!!!)
* CIEKAWOSTKI WYJĘTE Z PSICH BRZUCHÓW - CO PIES MOŻE POŁKNĄĆ

ogólnie numer ciekawy, taki wiosenny i przyjemny :-))

Link to comment
Share on other sites

ja tez w tym tygodniu dostalam ksiązke ,z tym ze chyba uprzedzali ze ksiązka bedzie dosyłana w póxniejszym terminie .
Natomiast klnę i kląc będe ,bo wyslalam email o adresie dostawy innym ,tuz po wplaceniu za prenumerate . juz pal go licho ze gazeta i tak przychodzi na adres z przelewu ,ale żeby odebrac ksiązke to juz musialam 5 osob zorganizowac , bo ja lud pracujący poza miejscem zamieszkania jestem .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mch']ja tez w tym tygodniu dostalam ksiązke ,z tym ze chyba uprzedzali ze ksiązka bedzie dosyłana w póxniejszym terminie .
Natomiast klnę i kląc będe ,bo wyslalam email o adresie dostawy innym ,tuz po wplaceniu za prenumerate . juz pal go licho ze gazeta i tak przychodzi na adres z przelewu ,ale żeby odebrac ksiązke to juz musialam 5 osob zorganizowac , bo ja lud pracujący poza miejscem zamieszkania jestem .[/QUOTE]

Sugeruję telefon do redakcji, ta metoda zawsze działa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Do mojej przyjaciółki przyjechała niedawno znajoma i akurat zaczęłyśmy gadać o psach i gazetach (bo jak się okazało też nią to interesuje)- powiedziała, że miała kiedyś prenumeratę na rok PP, ale już jej się skończyła, a książki jak nie było tak nie ma. Spytałam, czemu nie napisała do nich w tej sprawie, a ona, że jej mama dzwoniła, ale w końcu dalej nie miały tej książki i odpuściły, bo to było już kieeedyś. ;) Więc nie wiem, czy zawsze działa, ale może to znów wina poczty.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

[url]http://pies.pl/p_index.php?strona=strona&kat=183&id_a=2286[/url]
Jest już lipcowy numer PP. W opisie rasy cudowne bordogi. Zdecydowanie mam słabość do płaskich mordek :) Ogólnie numer... hmm... filmowo-telewizyjny :) Victoria z programu "Ja albo mój pies" i Richard Gere w filmie "Hachiko: a dog's story". Fajne do poczytania :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelka']Widzę że się zrehabilitowali do poprzedniego numeru z Milanem :P[/QUOTE]
Zrehabilitowali? Nie pisali przecież o Millanie w superlatywach :)

PS: Za miesiąc owczarki australijskie (charaktery), spaniel tybetański (portret rasy) i chesapeake bay retriever (rasa rzadka).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...