Jump to content
Dogomania

Przyjaciel Pies jakby lepszy


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Podnoszę temat :D
zapału starczyło i na styczniowy numer! Pismo wyraźniej zaczęło się liczyć z nami czytelnikami--miłośnikami psów. Ciekawe warunki prenumeraty. Wkładka z rasami i grupami psów. I najfajniejsze: ci, co radzą "uczłowieczyli się"---panie ze swoimi pupilami uśmiechają się z kolorowych fotek. Miłe nagradzanie tych, co ciekawe listy piszą. Ciekawe artkuły edukacyjne i ważne tzw. "temat miesiąca". Pismo jakby bliżej i sympatyczniej---do nas... :D . Polecam!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja tego nie kupuję, tzn. kiedyś miałam te numery z buldogiem angielskim i owczarkami środkowoazjatyckimi na okładce oraz z chihuahua z sierpnia ubiegłego roku. Zawsze jednak pożyczam numery od mojej kuzynki która to kupuje. Gazeta spoko, ale bardziej przemawia do mnie Mój Pies którą zbieram od 2 lat. Pozatym sporadycznie kupuję Psy Myśliwskie, Cztery Łapy (to raczej za darmo :)) i Pies. Więcej gazetek u nas nie ma :)

Link to comment
Share on other sites

A ja kupuję :D
[b]labladorka[/b]-----zapewne to rodzaj "pierwszej miłości": "PP" było pierwsze i tak zostało. Widać, że zespół stara się dogodzić każdemu: i 12letnim panienkom i nieco starszym dziewczynom, i miłosnikom sztuki, i fotoamatorom, i hodowcom....Inne czasopisma kupuję z doskoku i chyba najfajniejsze są "Psy Myśliwskie".
Czekam na nr kwietniowy "PP", bo będą teriery i sposoby na bezpieczne ogrody...POZDRO! :D

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam Wam prenumerata z marca? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Szlag mnie trafia :evil: Zamawiałam od listopadoweg na 6 miechów. Nie przyszedł to zadzwoniłam 3 razy i za 3 mnie potraktowano jak człowieka nie jak rzecz :evil: Potem było normalnie. I co? marcowego ani widu ani słychu a powinien juz w lutym tu być! :evil: jak nie przyjdzie w poniedziałek albo wtrek to dzwonie i robie avanture :evil:

Tinka hey!! ;) [size=2]Tu Gucia z Dogs 4ever[/size]

Link to comment
Share on other sites

Dlatego właśnie prenumeratę zamieniłam na "teczkę" w kiosku...Kilka lat temu prenumerowałam "PP" i kiedy nie dochodził na czas (wcześnie :lol: ) zżerała mnie ciekawość i złość, bo w kiosku już czasopismo czekało...Trzeba sobie obrać obcję---najlepszą w danych warunkach 8) -----pozdro!

Link to comment
Share on other sites

Dlatego właśnie prenumeratę zamieniłam na "teczkę" w kiosku...Kilka lat temu prenumerowałam "PP" i kiedy nie dochodził na czas (wcześnie :lol: ) zżerała mnie ciekawość i złość, bo w kiosku już czasopismo czekało...Trzeba sobie obrać obcję---najlepszą w danych warunkach 8) -----pozdro!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...