Jump to content
Dogomania

Przyjaciel Pies jakby lepszy


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobrze, że nie przy artykule o Victorii :D.
A swoją droga to chyba redakcja nie odpowiada za treść reklam, a to ostatecznie jest reklama książki o szkoleniu psów. Redakcja może być przeciwko takim praktykom, a czytelnicy mogą być za. Ostatecznie nikt nikomu nie każe kupować tej książki. Ja tam żałuję, że nie mam kanału NG, bo chętnie bym zobaczyła co ten Milan wyprawia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Dobrze, że nie przy artykule o Victorii :D.
A swoją droga to chyba redakcja nie odpowiada za treść reklam, a to ostatecznie jest reklama książki o szkoleniu psów. Redakcja może być przeciwko takim praktykom, a czytelnicy mogą być za. Ostatecznie nikt nikomu nie każe kupować tej książki. Ja tam żałuję, że nie mam kanału NG, bo chętnie bym zobaczyła co ten Milan wyprawia :)[/QUOTE]
Nie trzeba miec kanału [url]http://www.youtube.com/watch?v=FOE9VdWIfwE&NR=1[/url] :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cyraneczka']Dobrze, że nie przy artykule o Victorii :D.
A swoją droga to chyba redakcja nie odpowiada za treść reklam, a to ostatecznie jest reklama książki o szkoleniu psów. Redakcja może być przeciwko takim praktykom, a czytelnicy mogą być za. Ostatecznie nikt nikomu nie każe kupować tej książki. Ja tam żałuję, że nie mam kanału NG, bo chętnie bym zobaczyła co ten Milan wyprawia :)[/QUOTE]
Apropos redakcji PP to zastanawia mnie jedna rzecz. W artykułach "Charaktery", autorstwa Dagmary Mieszkis-Święcikowskiej, nagminnie pojawiają się sformuowania o dominacji (które czasami wyprowadzają mnie z równowagi :/). W innych, np. w tych napisanych przez Dominikę Knossallę albo w "Testowaliśmy dla was" stwierdzają, że dominacja jest mitem (i słusznie). Trochę mnie to wszystko dziwi, te sprzeczności w jednej gazecie. Czytelnicy, a szczególnie ci początkujący właściciele psów szukający dobrych rad mogą ogłupieć.

Link to comment
Share on other sites

A mi się wydaje, że tak jest specjalnie. "Charaktery" to dział z opisem rasy dla osób, które zastanawiają się nad wyborem rasy. Dlatego tam warto wspomnieć o tym, jaki pies ma charakter, jaką naturę. Pisząc, ze rasa przejawia skłonność do dominacji można zniechęcić do zakupu takiego psa przez osoby, które wolą spokojniejsze pieski, rasy mniej skomplikowane do ułożenia.
Natomiast w artykułach o wychowaniu lub o tych programach telewizyjnych (czy amerykańskich ośrodkach szkolenia) pisze się pod kątem osób, które już tego psa posiadają i próbuje się rozwiązać problemy związane z jego złym zachowaniem.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

OOOoo, widzę, że nikt jeszcze nie pisał o nowym numerze :-). No to będę pierwsza :-).

W sierpniowym numerze:
[COLOR=Teal][B]Owczarki australijskie[/B][/COLOR] :loveu::loveu:
[COLOR=Teal][B]Spanielki tybetańskie[/B][/COLOR] :loveu: - miałam z nimi ostatnio bliższy kontakt, i muszę przyznać, ze bardzo fajne pieski :-)
[COLOR=Teal][B]Chesapeake bay retriever[/B][/COLOR] - chyba pierwszy raz w PP, albo bardzo dawno temu były
[COLOR=Teal][B]Welsh corgi [/B][COLOR=Black]i[/COLOR][B] vallhund[/B][/COLOR] - porównanie

Poza rasami:
[U]Podróżowanie z psem[/U] - fajnie uchwycone, takie terenowe wyjazdy
[U]Reportaż o terierkach z Nowego Yorku[/U] - ale ludzie to są pokręceni w tych stanach :p
[U]Sztuczka - chodzenie na trzech łapach[/U]
Artykuł o [U]psich wybiegach w polskich miastach[/U] :cool3:
Ciekawa porada [U]co zrobić gdy psa ugryzie żmija[/U] - jakoś sie nigdy nad tym nie zastanawiałam, bo wydawało mi się, że u nas żmij nie ma, a tu się okazuje, że mogą być wszędzie, brrrrr
No i moja ulubiona [U]szkoła fotografii[/U] :)

Moim zdaniem bardzo ciekawy numer, taki lekki i wakacyjny :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Niżański psze bardzo ;):
[URL]http://img832.imageshack.us/img832/2448/skanowanie0001ux.jpg[/URL]
[URL]http://img26.imageshack.us/img26/7191/skanowanie0002z.jpg[/URL]
[URL]http://img543.imageshack.us/img543/6453/skanowanie0003c.jpg[/URL]
[URL]http://img691.imageshack.us/img691/8601/skanowanie0004ba.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Przyleciałam sie pochwalić, że wygrałam konkurs na komentarz! :D A chciałabym nadmienić, że wszystko co napisałam, nie było jakieś wybitnie odkrywcze i można się o tym przekonać po 5 minutach spędzonych na pwp ;) :cool3: Ciekawe kiedy "oficjalnie" się dowiem, bo jak na razie wpadłam tylko na moment na strone i przeczytałam swój nick.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...