Jump to content
Dogomania

PiSdZ - Pytania, pytania, pytania....


medar

Recommended Posts

[quote name='sleepingbyday']chandler - nie mozna za jedyną odpowiedź uznac post pt "to jest atak". nie, jesli pytanie brzmi "dlaczego suki w schornie w józefowie zostały tam zgłoszone jako znalezione w rowie?"
odpowiedź podkreślająca, ze to ataki nic nie wnoszące jest odwracaniem uwagi. bo o wyjasnienie tych, bądź co bądź, oskarżeń prosimy już nie od wczoraj. więc brak odpowiedzi generuje nerwy. a co byś chciała? więc ataki są - pokaż, ze bezpodtsawne. napiszcie, o co chodzi w tej sytuacji![/quote]

Tak za bardzo to nie wiem, o co Ci chodzi z tą jedyną odpowiedzią "to nie jest atak", no ale ok.

Napisałam Ci dlaczego [B]ja[/B] nie zapytam PiSdZ o suki z Józefowa.

I jeszcze jedno - trudno mi odnosić się do każdego "ruchu" PiSdZ, do każdego oskarżenia - nie jestem u nich "na etacie" jako adwokat (adwokat diabła, jak widać :roll:).
Osoba z Fundacji Rottka napisała o niezapłaconych długach (?) PiSdZ, rozumiem, że fajny temat dla odreagowania złości w stosunku do PiSdZ. Wyszłam z propozycją, bo chodzi chyba o sprawę konkretnego psa i okazuje się, że koniecznie muszę jeszcze zapytać PiSdZ o suki znalezione w rowie.

Nie zapytam. I tyle...

[B]Edit:[/B]

Za późna dla mnie pora - "sorry" [B]sleepingbyday. [/B]
Napisałaś "to jest atak", a nie "to nie jest atak", ale i tak nie wiem o co chodzi...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Chandler']Tak za bardzo to nie wiem, o co Ci chodzi z tą jedyną odpowiedzią "to nie jest atak", no ale ok.

[B][COLOR=red]Napisałam Ci dlaczego ja nie zapytam PiSdZ o suki z Józefowa.[/COLOR][/B]

I jeszcze jedno - trudno mi odnosić się do każdego "ruchu" PiSdZ, do każdego oskarżenia - nie jestem u nich "na etacie" jako adwokat (adwokat diabła, jak widać :roll:).
Osoba z Fundacji Rottka napisała o niezapłaconych długach (?) PiSdZ, rozumiem, że fajny temat dla odreagowania złości w stosunku do PiSdZ. Wyszłam z propozycją, bo chodzi chyba o sprawę konkretnego psa i [B][COLOR=red]okazuje się, że koniecznie muszę jeszcze zapytać PiSdZ o suki znalezione w rowie.[/COLOR][/B]

Nie zapytam. I tyle...

[B]Edit:[/B]

Za późna dla mnie pora - "sorry" [B]sleepingbyday. [/B]
Napisałaś "to jest atak", a nie "to nie jest atak", ale i tak nie wiem o co chodzi...[/quote]


Moze tu jest odpowiedz ??

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/10776465-post188.html[/URL]

Co do pytania o suki w rowie , to czyzby niektorzy jednak uznali Grzegorza za wszechwiedzacego??
Moze zaczniemy go pytac o wszystkie psy co siedza w schronach skad one sie tam wziely , no i o te co lataja po ulicach , przeciez tez kazdy by chcial wiedziec skad one sie tam wziely.No nie wiem jak wy ,ale ja bym chciala wiedziec .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler']Rozumiem. Zwłaszcza kwestię szukania domów dla suczek - gdyby była informacja o tych sukach w Józefowie mogła ruszyć konkretna pomoc, to jasne.


To my - ludzie jesteśmy tymi, którzy krzywdzą zwierzaki, ale jesteśmy też tymi, którzy mogą im pomóc. Każda pomoc jest cenna, każdy człowiek jest ważny, bez ludzi nie ruszyłaby z miejsca praca żadnej organizacji prozwierzęcej. Warto o tym pamiętać wciskając "enter" i pisząc na publicznym forum.

I[/quote]
.
I to jest racja....ale jest warunek - trzeba pisać prawdę.Inaczej cała para idzie w gwizdek,zaczynają się dziwne liczby,sztucznie rozdmuchane 'wolontariaty" i takie różne, a dla futrzaków nic z tego dobrego nie wynika.
Ten,kto te suki tajnie schował do Józefowa mógł sobie i innym głośno powiedzieć : Super,dwa kolejne psy uratowane! a tak naprawdę zgotował tylko kupę biedy i kolejne wydatki ,choćby szczenieta, które bedzie trzeba kiedyś wysterylizować, poszczepić, utrzymywać iles tam lat....I dlatego rozumiem zainteresowanie bywalców tego wątku dalszymi losami krężelowskich psów...

Aha ,mam też koty - dwa!:lol:

Link to comment
Share on other sites

och, chandler, z postów wyglądało, ze masz wiele wspólnego z pisdz, to mogłabys przy okazji.
co do wypowiedzi "to jest/nie jest atak" nie rozumiemy sie, ale nie ma co tego rozstrząsać, do sprawy nic nie wniesie tłumaczenie sobie, co ktos chciał powiedzieć, akurta nie jest to istotne. więc zostawiam...
nie uważam, żeby grzegorz był odpowiedzialny za wszystkie psy. ale za te przejęte przez pisdz - owszem. ja po prostu czekam na wyjasnienie sytuacji... nic więcej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']och, [B]chandler, z postów wyglądało, ze masz wiele wspólnego z pisdz, to mogłabys przy okazji.[/B]
co do wypowiedzi "to jest/nie jest atak" nie rozumiemy sie, ale nie ma co tego rozstrząsać, do sprawy nic nie wniesie tłumaczenie sobie, co ktos chciał powiedzieć, akurta nie jest to istotne. więc zostawiam...
nie uważam, żeby grzegorz był odpowiedzialny za wszystkie psy. ale za te przejęte przez pisdz - owszem. ja po prostu czekam na wyjasnienie sytuacji... nic więcej...[/quote]


Z wątku, na którym pisał wolontariusz PiSdZ zniknęły, jak mi się wydawało, niektóre posty, stąd chyba moje "niezrozumienie ataków". Ale wyobraź sobie, że [B]przy okazji mogłam i zrobiłam to, [/B]ale jak czytałam to, to chyba czegoś tam w wątku brakowało :roll:.
Wiele wspólnego? Hmmm...

Padły pytania i zarzuty odnośnie PiSdZ, wyjaśnią to albo tego nie wyjaśnią.
A życie toczy się dalej...

[B]Edit[/B] -
Matko :placz:... Znowu niezrozumienie na łączach.
To, że przy przy [B]okazji mogłam[/B], zrozumiałam, że mogłabym przeczytać ten drugi wątek, a Tobie chodziło, że mogłabym przy okazji zapytać PiSdZ o suki z Józefowa.
No więc teraz na temat już - nie o okazję tu chodziło, więc nie zapytałabym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']
idą dwa koty przez pustynię.
idą, idą, idą... i w końcu jeden mówi:
-stary, kurde! nie ogarniam tej kuwety.


:megagrin::megagrin::megagrin:[/quote]
:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: dobre :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...