Jump to content
Dogomania

PiSdZ - Pytania, pytania, pytania....


medar

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Saint']
Mianowicie - uśpiliście te dwa owczarki, czy nadal się upieracie, że nie wystawicie oficjalnego stanowiska, jednocześnie twierdząc, że wszystko to kłamstwa?
To wszystko kłamstwa, oszczerstwa dobrego imienia Emir, ale.. my i tak oficjalnego stanowiska nie podamy, bo.. czekamy aż wyrok się uprawomocni :lol:
Co jak mniemam już nastąpiło, a nadal cisza.

Grunt to robić zamieszanie, prawda? ;)[/quote]


wyrok się nie uprawomocnił, oświadczenie pozostaje w mocy

Wyrok jest prawomocny, gdy wyczerpane zostaną drogi odwołania.

Gdybyście mieli odrobinę dobrej woli, moglibyście dowiedzieć się gdzieś jak wygląda procedura sądowa, moglibyście nawet domyślić się, że publiczne wypowiedzi stron gdy sprawa się jeszcze toczy są błędem.
I więcej powiedzieć mi nie wolno.
Jak nie starcza - piszcie dalej własną historię.
Za głosy rozsądku - dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

iiiiiiiiiii w kólko jak nie uspione psy to pyskata EMIR czy Arka czy Gagatka


a ja pytam o stan CEZara.............



mineło kilka dni i zero inf ....................:mad:


kur..wa mac kogo mam pytac ...............podac nr tel namiary zadzwonie zapytam tylko KOGGGGGGGO ????...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata'] (...) ale nadal nie wiem,[B]gdzie sa te psy[/B],[B]gdzie sa te dziesiątki psów ?[/B][/quote]

Jakiś czas temu wierzyłam w to, że właśnie chodzi o wyjaśnienie - gdzie są zabrane psy, dlaczego pojechały na zagraniczną adopcję albo na nią nie pojechały, dlaczego po interwencji część psów oddawana jest do schroniska albo dlaczego nie są przeprowadzane interwencje, dlaczego nie są rozliczone zebrane pieniądze w zbiórce publicznej... i że w tym wszystkim chodzi tylko i wyłącznie o psy.
Niestety - lektura dogo i doświadczenia w realu sprowadziły mnie na ziemię, lądowanie było twarde i bolesne. Zapamiętam to na zawsze.


[quote name='akucha'] (...)
Potoczyście, kwieciście, byle swoje. Takie "konstrukcje stylistyczne" :megagrin: na marny użytek. Kto się w tych elaboratach dopatrzy sedna?
I o to chodzi.
(...)
Banowanie, jakie to już nudne!!! Myślicie, ze zamkniecie ludziom usta, a fundacjom i stowarzyszeniom drogę do prawdy?
Najlepsi ludzie sami już z dogo odchodzą. Niedługo zostanią na nim tylko handlarze, płatne "hoteliki" i switaśne wątki.[/quote]

Jest wyjście z tej sytuacji - zawsze można stworzyć alternatywne forum, jak zapowiadała Emir i tam wprowadzić własne porządki. Będzie mniej kwieciście, potoczyście, nie będzie elaboratów, za to będzie zwięźle, krótko i dosadnie (delikatnie mówiąc). Tylko, kto tam będzie zaglądał i czy widownia będzie wystarczająco liczna.

A tak na marginesie - masz coś przeciwko "świtaśnym wątkom"? Przecież ludzie na dogo spotykają się w różnym celu, dużo tu bardzo młodych osób albo takich, które na początku siedzą tylko w "świtaśnych wątkach", a z czasem po lekturze dogo włączają się w różne akcje, pomagają psiakom...


[quote name='ANETTTA']
kur..wa mac kogo mam pytac ...............podac nr tel namiary zadzwonie zapytam tylko KOGGGGGGGO ????...[/quote]

[URL="http://www.animals.org.pl/"]Pogotowie i Straż dla Zwierząt | Pogotowie i Straż dla Zwierząt[/URL]

Jest telefon kontaktowy.

Link to comment
Share on other sites

dzwonilam rozmawiałam ...................dzieki za tel ..............



ale i tak prosze o inf na bieżąco i na watku

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/bernardyn-ciagniety-przez-samochod-133747/index3.html#post11995179[/URL][/FONT][/COLOR]




xxxxxxxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler']
Jest wyjście z tej sytuacji - zawsze można stworzyć alternatywne forum,



Jest przeciez:) [URL]http://*********.eev.pl/index.php?sid=509f70453a520173a0b2e278a4170a43[/URL]

w miejsce gwiazdek trzeba wpisac *********...

edit: a co to??? nawet tego slowa nie mozna napisac?hihih

więc tak, trzeba wpisac: w-o-l-n-e-d-o-g-o

bez myślników

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saint']Gagata i Arka - koalicja na miarę IV RP.
Czyli dwie krzykaczki, które zamiast dyskutować potrafią jedynie stosować osobiste wycieczki i ironiczne twierdzenia.
Otóż..
Oficjalnego stanowiska nie było, miało być po uprawomocnieniu się wyroku, nie doczekaliśmy się go.
Więc?
Więc przestańcie wreszcie zagłębiać się w swoich matactwach, bo to już nawet śmieszne nie jest.

(...)

Widzisz..
Każdy głos antyemirowy jest odbierany jako atak.
Bo Emir jest nienaruszalna?
Bo Wy możecie robić bałagan na innych wątkach (np. w tym) ale jak was się o cokolwiek zapyta, urządzacie pospolite ruszenie, bo ktoś ośmielił się zwrócić wam uwagę?
Monopol na prawdę?
.

Tyle ode mnie ;)[/quote]To pokaż mi te osobiste wycieczki....Pokaz mi te matactwa...Dlaczego moje pytania o los psów pozostających pod opieką PiSdZ są traktowane jak" robienie balaganu na wątku "( nota bene,po to włąsnie kiedyś został załozony,by pytać PiSdZ..) a nie jak głos w dyskusji?Czy obraziłam tu kogoś?
Bo że pytania sa niewygodne, to już zauważyłam...
Jest jednak pewna istotna różnica - Emir nie odpowiada na pytania, bo nie może, a PiSdZ - bo nie chce....Przecież te pytania były im zadawane jak mantra na krężelowskim wątku....Przez tyle czasu.Powtórzyłam je tutaj, na
stosownym wątku i dowiedziałam się,że jestem niegrzeczna,że pytania sa tendencyjne,że krzykaczka,ze coś tam jeszcze...Rozumiem,że to są właśnie te głosy w kulturalnej dyskusji nie majace w żaden sposób cech ataku...Bo jak to? Przecież tylko Emir atakuje...
Nie mówię tez,że mam monopol na prawdę, bo jej nie znam,gdyz PiSdZ uchyla sie od odpowiedzi...

Shin - a jak mogę sie jeszcze zapytać o te psy, by moje pytanie nie zostało odebrane jak atak?

Naprawde bardzo grzecznie i uniżenie pytam : Gdzie są te wszystkie wymienione wyżej w moich postach i postach Arki psy ? I prosze bardzo wszystkich - nie odbierajcie tego jako atak, to jest tylko pytanie...:modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']a ja nie rozumiem, czemu wątek założony przez Rybkę został zamknięty, bo podobno zbyt oftopowy się zrobił, natomiast ten wątek, dawno zakocony nadal sobie "bezkarnie" kwitnie....[/quote]
[B][COLOR=green]Juz nie kwitnie, zamykam[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...