Jump to content
Dogomania

Wrak jamnika przytwierdzony drutem do drzewa.Ma dom.


basia0607

Recommended Posts

  • Replies 328
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Erazm']Pajda nie wygłupiaj się z tą koopą, musisz wszystko wchłaniac elegancko:mad::evil_lol:
Chcemy widzieć Cię z lekka podtuczonego:evil_lol:[/quote]

nie zagladalam tutaj chwilke:roll:

juz w dobrych rekach Basi przez tyle dni...i ciagle problemy zoladkowe
[B]czy Pajda mial robione badania? co mowi weterynarz?[/B]
badania i diagnoza..potem dopiero adopcja

to moze byc bardzo powazna sprawa...

wiem Basiu masz duzo bid na glowie, ale Pajda jest jamniorkkiem szczegolnej troski
adopcja...dobrze ze wrocil..tak szybko

obawiam sie, ze on jest chory

Link to comment
Share on other sites

biedak...
mam nadzieję że to chwilowy nieżyt związany ze zmianą miejsca pobytu - taka huśtawka emocjonalna odbija się nie tylko na psychice :cool3:

Basia ja też poproszę o zdjęcia na maila, wiem że domek nieaktualny ale z przyjemnością obejrzę jamniczą mordkę ;)

Link to comment
Share on other sites

pomóżcie proszę
[CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]Błagamy o szybką pomoc transportową, odpłatną, trasa Szczecin - Marki pod W-wą. Cary ma DT u Pani Doktor weterynarii w jej domu, a pod nosem, tam na miejscu centrum rehabilitacyjne!!![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Kontakt w sprawie dogrania transportu z Ewą: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] tel. [B]0-695666388[/B], w sprawie płatności z szefową Rottki: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/EMAIL] tel. [B]0-606 910 935 [/B]

Link to comment
Share on other sites

Oprawca Pajdy wykryty. pojechalam z policjantami ma miejsce zdarzenia.
Pies byl tak schowany, że nikt by go nie wypatrzyl. Stal tam długo ,bo jak sie okazało jego wycie słyszało wiele osób a nawet myśliwi. Jedna pani nawet powiedziała, że pózniej już go nie słyszała więc myślała ze zdechł !
Oprawca to recedywista 21 lat, mataczył, klamał, mówił, że oddal psa koledze ale nie wie gdzie ten mieszka.Widać bylo, że klamie.
Wzielam go mna bok, pokazalam legitymacje i stwierdzilam, że jak się nie przyzna dostanie 2 lata a jak sie przyzna to ja postaram sie aby dostal 1 rok. No i poskutkowalo. Przyznał się, twierdzi, że psa przywiązal na smyczy blisko drogi, książaczke zdrowia , zostawil blisko psa. Mial nadzieje, że mysliwi go zabiorą bo to mysliwski pies. To jego teoria. Policjanci, wzięli sie ostro za niego a ja wrocilam usatysfakcjonowana do domu. Pajda stał nie krócej niż tydzień.

Pies mial robione badania, wyszły dobrze. Sprawy żoładkowe się normalizują.

Link to comment
Share on other sites

Sherlock Basia Holmes
:cool3::cool3::cool3:

zalegle zdjatka :-)

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/39/dcbda72318d54aad.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/39/3cf36078d6802d92med.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/39/5336c37bb776ed68med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Oprawca Pajdy wykryty. pojechalam z policjantami ma miejsce zdarzenia.
Pies byl tak schowany, że nikt by go nie wypatrzyl. Stal tam długo ,bo jak sie okazało jego wycie słyszało wiele osób a nawet myśliwi. Jedna pani nawet powiedziała, że pózniej już go nie słyszała więc myślała ze zdechł ![/quote]

tyle ludzi słyszało wycie psa i nikt się nie zainteresował jego losem :shake: brak słów by to ogarnąć

Link to comment
Share on other sites

Opisuje fotki. Milka tak stoi, gdy za dlugo siedzę przy komputerze, prosi abym szła spać.
Przy pralce kury wyczuły kocyk na którym leżal chory kot.
Na jednym ze zdjęć ja i Pajda w uścisku.

Facet tłumaczy, że psa pozostawil na smyczy tak aby zabrali go mysliwi. Drutu nie użyl bo żal mu psa. Książeczke pozostawił w pobiżu aby ten co go znajdzie wiedzial na co byl szczepiony. Wymyslał farmazony .
On już wiedział , że jest namierzony i tą teorię też opowiadala jego rodzina.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Pies byl tak schowany, że nikt by go nie wypatrzyl. Stal tam długo ,bo jak sie okazało jego wycie słyszało wiele osób a nawet myśliwi. Jedna pani nawet powiedziała, że pózniej już go nie słyszała więc myślała ze zdechł !

Pajda stał nie krócej niż tydzień.[/quote]

Ja chyba nigdy nie zrozumiem ile okrucieństwa jest w jednych ludziach, ale też ile znieczulicy w tych, którzy uważają się za "dobrych ludzi". Po protu szlag mnie trafia jak to czytam i mam ochotę jechać tam i poprzywiązywać do drzewa tego gościa, ale też tych wszystkich, którzy nic nie robiąc przyczynili się do cierpień tego psiaka. Stał nie krócej niż tydzień.... to zdanie nie da mi dzisiaj zasnąć spokojnie. Boże, co on musiał przeżywać, głodny, cierpiący z bólu i zimna.... Dla mnie to niewyobrażalne, że nasze prawo jest tak łagodne dla takich oprawców.
Nie mam żadnych szans na zaadoptowanie małego, bo moje dwa zazdrosne duże stwory zrobiłyby z niego miazgę, ale bardzo chętnie wspomogę jego utrzymanie, czy leczenie.
Cieszę się, że trafił tak dobrze, do Twojego domu, pełnego miłości do czworonogów. Czy będziesz zbierała jakieś pieniądze na Pajdę Basiu? To, że masz pieniądze do końca roku, niewiele daje, bo rok kończy się za moment. Może warto już teraz pomyśleć o jakiejś zbiórce?
Pozdrawiam Cię ciepło i życzę dużo sukcesów w adopcjach psiaków. Chociaż ideałem byłoby, gdyby tych bezdomnych było jak najmniej:roll:

Link to comment
Share on other sites

Dobre pytanie ? czy bedę zbierała pieniązde na Pajdę. Własnie wrocilam od ksiegowej. Rozliczyła wszytkie finanse i już nie mamy kasy na nic.
Oprócz Pajdy mam w przytulisku ok 40 psów. Wszystkie z mroczną przeszloscią bo tylko takie zbieram po okolicy.
Postawilismy nowe boksy, budy na to były pieniadze ale nie przewidzielismy ile psów do nas trafi i ile bedzie potrzebnych pieniedzy na jedzenie o leczeniu nie wspomnę. 2 psy czeka amputacja łapy, jedna sunia jest po kontuzji miednicy.
Jak tu spać jak mysli nie dadzą zasnąć ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...