Jump to content
Dogomania

Puchaty piesek Norek szuka domku stałego.W-wa


anetek100

Recommended Posts

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

warto by moze zrobic jakies ogloszenia dla pieska wiem ze jest teraz na budowie,ale moze ktos bardzo by chcial mu pomoc i wtedy mozna by go zabrac stamtad...moze sie myle,ja niestety nie mam glowy teraz na ogloszenia wiec jak ktos mialby chwilunie czasu bede wdzieczna za choc jedno pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

czy jest możliwość żeby tam podejść i zrobić pieskowi ładne foty? Z takimi nie ma sensu wystawiać allegro. I co gdyby (teoretycznie) ktoś już się zgłosił - czy wiemy jaki pies jest, czy nadaje się do mieszkania itd.? Czy będzie można po niego po prostu podjechać? Czy byłby ktoś kto by go odebrał i ewentualnie dowiózł do DS? To wszystko trzeba zaplanować przed robieniem ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

u pieska nadal tak smao trzeba go zabrac stamtad ale nie ma gdzie,siedzi obo budowli nie ma schronienia takiego jakie byc powinno,dokarmaiany przez pewna Pania,a oddac nie chca go bo niby ma pilnowac budowy,taki malenki biedny piesek ehhh....DT pilnie.na stronie fundacji Sfora jest wyjasnione co i jak na razie nic wiecej nie wiemy,po prostu jesli znalazla by sie osoba ktra by chciala mu pomoc wtedy bedzie pewnie jakas interwencja itp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...