Jump to content
Dogomania

Pies z pięcioma "nie" - Pepe z Krężela już ma swoich ludzi!!!


Zofia.Sasza

Recommended Posts

  • Replies 805
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Aha. To ten tekst był na allegro, to było mało wejść. Jest chyba jednak trochę za długi. Skróciłam go później, wyrzuciłam część tekstu, może niepotrzebnie, nie wiem.
Ale czasem widzę im krótsza treść tym lepszy efekt aukcji.
Mogę się mylić, nie wiem. Może wznowię tak, jak było. Naprawdę miał mnóstwo wyświetleń, około 1000. I zero odzewu. W tytule może wpisać, coś o przeżytym piekle a nie o dzieciach, skoro to się nie sprawdziło?

Link to comment
Share on other sites

tadam:

Pepe – zwykły, niewielki, radosny kundelek. Nic specjalnego powiecie.
A jednak… [B]Pepe przeżył piekło. [/B]
Przeżył istny obóz koncentracyjny dla psów.
Widział rzeczy, które w XXI wieku nigdy nie powinny mieć miejsca…
Słyszał [B]skowyt rozszarpywanych towarzyszy[/B], potykał się o [B]szczątki ciał[/B] czworonogów.
Bał się tak bardzo, że [B]chciał zniknąć[/B]. Wciśnięty w zagłębienie pod budą, bez nadziei na przyszłość, czekał na swoją kolei… Czekał, aż głód sprawi, że pozostałe [B]psy rzucą się również na niego[/B]…
Na szczęście podczas interwencji jedna z osób [B]wypatrzyła przerażone oczy[/B]. Niestety nie mogła zabrać Pepego od razu. Jednak jego wzrok prześladował ją nocami i w końcu podjęła szybką decyzję. Bez względu na wszystko [B]postanowiła wyciągnąć tego psa z koszmaru[/B].
W ten sposób [B]Pepe rok temu znalazł się w hoteliku[/B] dla psów w potrzebie.
Na początku nie było łatwo. Psiak nie ufał nikomu, bał się hałasów, podniesionej ręki, innych psów…
Jednak jak zwykle, [B]czas i miłość okazały się najlepszymi lekarzami[/B]. Pepe stał się [B]radosnym i miłym psem. Wspaniałym towarzyszem dla dzieci[/B], które wprost uwielbia.
Pomimo całego koszmaru, w jakim żył [B]nie ma w nim ani cienia agresji[/B].
Jego historia jest niesamowita i wzruszająca, ale aby stała się naprawdę cudowna [B]brakuje nam wspaniałego zakończenia[/B].
Prosimy, abyś pomógł nam dopisać to zakończenie : „Pepe wraz ze swoją nową rodziną jedzie do kochającego domu. Do domu, gdzie potem [B]wszyscy razem żyją długo i szczęśliwie[/B].”

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za świeże spojrzenie :)
My tu wszyscy zaczynamy skupiać się na przeszłości, i strasznych przeżyciach psów, bo radosne teksty nie działają :(
Spróbuję obrobić tak, żeby dodać więcej info jaki Pepe jest teraz ;) co do wyróżnień, jeśli dodasz zdjęcia, na pewno nie powinny rozpraszać, zresztą zawsze można je pominąć :)

Link to comment
Share on other sites

nowa wersja:

Pepe – zwykły, niewielki, radosny kundelek. Nic specjalnego powiesz.
A jednak… Pepe przeżył piekło. Przeżył istny obóz koncentracyjny dla psów.
Słyszał skowyt rozszarpywanych towarzyszy, potykał się o szczątki ciał czworonogów.
Bał się tak bardzo, że chciał zniknąć. Wciśnięty w zagłębienie pod budą, bez nadziei na przyszłość, czekał na swoją kolei… aż wygłodniała sfora dopadnie i jego…
Na szczęście podczas interwencji jedna z osób wypatrzyła przerażone oczy. Bez względu na wszystko postanowiła wyciągnąć tego psa z koszmaru.
W ten sposób Pepe rok temu znalazł się w hoteliku dla psów w potrzebie.
Na początku nie było łatwo. Psiak nie ufał nikomu, bał się hałasów, podniesionej ręki, innych psów…
Jednak jak zwykle, czas i miłość okazały się najlepszymi lekarzami. Pepe stał się radosnym i miłym psem. Wspaniałym towarzyszem dla dzieci, które wprost uwielbia.
Pomimo całego koszmaru, w jakim żył nie ma w nim ani cienia agresji. Nie reaguje nawet wówczas, gdy dziecko wyciąga mu z pyska ulubioną zabawkę.
Pepe okazał się cudownym kanapowcem, spragnionym pieszczot i bliskości człowieka.
Jego historia jest niesamowita i wzruszająca, ale aby stała się naprawdę cudowna brakuje nam wspaniałego zakończenia.
Prosimy, abyś pomógł nam dopisać to zakończenie : „Pepe wraz ze swoją nową rodziną jedzie do kochającego domu. Do domu, gdzie potem wszyscy razem żyją długo i szczęśliwie.”

Tu również nie ma zdjęć - a jakby na to nie patrzeć - zdjęcia najważniejsze :) Zdjęcie Pepe z Hanusią zastępuje milion słów ;)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj [B]MINĘŁO 12 MIESIĘCY POBYTU PEPCIA U NAS[/B] :placz:

Wpłynęło trochę pieniędzy na jego konto, więc rozliczenie robię na forum:

[B]Stan konta na 20 październik wynosił -571 zł
Wpłaty:[/B]
50 zł Ra_dunia
22 zł bazarek Ciapusia
30 zł eloise
15 zł agusiazet
50 zł bazarek ania_to_ja
90 zł bazarek Mary-Krk
[B]Razem: -314 zł[/B]

[B]Koszty:[/B]
300 zł hotelowanie
6 zł zabezpieczenie przed pchłami
[B]Razem: 306 zł[/B]

-314 zł - 306 zł = -620 zł
[COLOR=Red][B]Stan konta na 19 listopad wynosi -620 zł.[/B][/COLOR]

Dla poprawy humoru filmik i parę fotek. Pepe po odjeździe Rudzi bardzo polubił się ze Szczotką, szaleją razem w ogrodzie i w domu. Jutro Szczoteczka jedzie do domu, więc Pepciowi będziemy musieli znów jakąś wesołą koleżankę dobrać.

[URL]http://www.youtube.com/watch?v=XCNmrvzwyUY[/URL]

[IMG]http://img177.imageshack.us/img177/6042/94329812.jpg[/IMG]

[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6127/sz2o.jpg[/IMG]

[IMG]http://img99.imageshack.us/img99/9159/sz1t.jpg[/IMG]

[IMG]http://img80.imageshack.us/img80/798/sz3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6494/sz4t.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem więc dlaczego nic się nie dzieje aby to zmienić :???: Ja niestety nie mam pojęcia o organizacji bazarków czy cegiełkowych allegro, ale myślę że jest tu tyle wspaniałych i kompetentnych osób żeby się tym zająć, bo stan finansowy dla Pepe jest tragiczny:-( Ja już w tym miesiącu rozdysponowałam swoje zaskórniaki, ale w grudniu na pewno wpłacę trochę pieniążkow.

Link to comment
Share on other sites

Ja skończyłam własnie bazarek kosmetyczny i czekam, az spłyną wpłaty, ustaliłysmy z Murką, że pójdzie to na dług Pepe, zebrało się 73 zł, wyślę 75 dla równego rachunku :). Zawsze to coś. Też sobie myślę, że trzeba będzie coś zorganizować w sprawie finansów Pepcia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...