Jump to content
Dogomania

Fiodor i Sara zaginęły!Szczecin i okolice - POMOCY!


polciuaa

Recommended Posts

[CENTER][SIZE=3][/SIZE] [/CENTER]

Witajcie,
wiem,że to jeden z wielu tematów,ale zatrzymajcie się przy nim..chociaż na chwile..prosze.:shake:
Dzisiaj w okolicy mojego bloku pojawił się przepiękny,ciemno czekoladowy bullowaty.
Mogłabym pomyśleć,że komuś uciekł,jednak wszystko przemawia za tym,ze ktoś go wyrzucił. Jest wychudzony(mogłam mu z daleka policzyć wszytskie żebra) i mocno kuleje na tylną łapę.
Gdy go wołałam to zatrzymywał się,ale nie chciał podejść za blisko..Odwracał się i tylko spoglądał na mnie tymi pięknymi,błagalnymi oczami.:placz:
Normalnie zakochałam się w nim.:placz:

Coś czuje,że prędzej czy później trafi do schronu(ktoś w końcu zadzwoni,bo to przecież `pies morderca` i na pewno kogoś pogryzie..:roll:),a większość z was pewnie wie co się w OL wyprawia.:shake: Jeść też pewnie od nikogo nie dostanie,bo przy karmieniu mógłby się na kogoś rzucić.:roll:

Nie wiem co mam robić,bo takiej sytuacji jeszcze nie przerabiałam.Może ma ktoś jakieś pomysły?
Szukałam na mapie dogo kogoś,kto ma możliwość dania DT , ale do nikogo nie napisałam bo ostatnio większość mi nie odpisała nawet więc to raczej nie ma sensu.
Zastanawiałam się na hotelikiem,ale nie mam żadnych funduszy.Coś na bazarek by się znalazło,ale nie wiem czy by starczyło chociaz na miesiąc żeby psiak doszedł do siebie.:shake:

Nie mam zdjęć póki co bo za pierwszym razem jak go zobaczyłam to nie miałam nawet telefonu , a potem spotykałam go po zmroku i nie mogłam mu zrobić foty.
Wiem gdzie najczęściej jest widywany więc będe mu tam zanosila codziennie jedzenie,ale czy to zje...kto wie..

[COLOR=red][B]POMÓŻCIE![/B][/COLOR]:placz::placz::placz:


Edit:
[B][SIZE=5][COLOR=Red]Czerwony alarm!
Okazało się,że psiak był już raz w schronie,ale uciekł i znowu wrócił na nasze osiedle!(to około 6-7km drogi!)Drugi raz tak łatwo nie uda mu się ze schroniska uciec,a już ludzie mówią,ze trzeba zadzwonić po hycla!
Potrzebne pieniądze na hotelik! Ja sama nie dam rady,bo jestem zależna od rodziców,moge dac tylko tyle,ile uzbiera się z bazarków! Nawet niewielka suma może go uratować!Nie bądźcie obojętni!Prosze! Teraz jeszcze nie ma mrozów,ale w końcu i one nadejdą,a wtedy będzie jeszcze trudniej! Wiem,ze to okres przedświąteczny,ale napewno ktoś będzie mógł pomóc!
Prosze! To dla niego jedyna szansa!:placz::placz::placz:
[/COLOR][/SIZE][/B]
[B]Bazarki na bullka:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-slowniki-wiedzy-o-literaturze-poezji-wyrazow-obcych-witkacy-do-3-12-a-125836/#post11340808[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/cialo-jak-u-supermodelki-teraz-jest-mozliwe-bez-zadnych-diet-do-3-12-a-125831/#post11340779[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/roznosci-piekny-swiecznik-smycze-na-klucze-portfele-pasek-do-3-12-a-126054/#post11341766[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej Doguś. :loveu: Kołuj sedno do info tekstowego, fotki i działamy. Napisz PW do Pixie, coś mogło Ci umknąć z mapy dogo, a to mistrzyni tej mapy. Nie ma bata, pomoże podpowiedzią. W Krakowie na Łużyckiej (o ile pamiętam) jest dobry hotelik ale fakt, środki. To bulluś więc wiadomo, można się pobujać czasowo nim znajdzie się chętny dom. Tu tkwi ból. Nic to jak mawiał Wołodyjowski, trzeba kombinować.

Link to comment
Share on other sites

Majuś-ja to w ogóle nic o nim nie wiem.:roll: wiem tylko w jakich rejonach jest najczesciej widziany,dzisiaj ukradne komuś aparat i bede na niego czatowała. Właśnie Go przed momentem widziałam,ale znowu bez aparatu bo ze szkoły wracałam.:roll:

Doddy-nie jestem pewna na ile uda mi się go oswoić,pozatym może to troche potrwać,a u nas coraz zimniej. Martwi mnie też ta jego łapinka,starsznie na nią kuleje. Co do funduszy to ja mam troche rzeczy na bazarek więc zawsze coś z tego będzie,tylko ciekawe na ile starczy dni. Dzisiaj będe dzwoniła do pewnego hoteliku,zapytam się ile doba kosztuje i dam wam znać.
Co do tego,że to red nose to raczej nie wydaje mi się,chyba,że występują w ciemniejszej wersji bo ten odemnie jest ciemniejszy niż np. Pixie od GoniP .:lol:


Wando-ja się go w ogóle nie boję. Pisałam tylko,że pewnie ludzie się boją i w końcu po schron zadzwonią,a tam on nie przeżyje. Nawet moja znajoma gdy szła wczoraj wieczorem po osiedlu,a on biegł gdzieś niedaleko niej to się wystraszyła,choć zazwyczaj się psów nie boi.:shake:


Wy nie wiecie jak on mi w pamięć zapadł! nawet mi się śnił,te jego oczy mi się śniły.:-(

Link to comment
Share on other sites

podnoszę!

ciotka popros znajomych zeby mu cykneli fote nawet aparatem...skoro sie kreci i tyle osob go widzialo, to nie powinno byc z tym problemu.

moze mu wystawiaj karme w misce, cos do jedzenia zeby przychodził w jedno miejsce albo nos cos dobrego przy sobie zeby mu dac, zeby podszedł do Ciebie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

wczoraj mu wyniosłam,dzisiaj też mu wyniose i odrazu będe przy sobie też coś nosiła na wszelki wypadek.;)

co do tego zdjęcia to problem jest taki,że mi padł aparat,mój telefon ma słaby aparat i nie ma lapmy jakbym chciała wieczorem zrobić zdjęcie. Mam jedynie możliwośc zabrania telefonu brata,ale go teraz nie ma,pozatym nie wiem czy mi pożyczy,a ze mna napewno nie pójdzie bo on jest raczej anty dogo itp. Znajomi raczej aparatu przy sobie ciągle nie nosza,ale z nimi pogadam.

dzwoniłam do hoteliku,ale nikt nie odbierał,może gdzieś wyszli.Potem jeszcze spróbuje.

Link to comment
Share on other sites

dzięki,że jesteście.

nowe wieści to takie,że ustaliłam trase,którą psiak najcześciej chodzi. Bede tą trase codziennie kilka razy przemierzała,aż w końcu go znajde.
Wczoraj kilka razy go mijałam,nosiłam ze sobą pokrojone w kostke kromki z pasztetem.Kucałam i wołałam go,ale on tylko stał się patrzył,czasami mnie poprostu omijał. Tylko raz się zdarzyło,że podszedł do mnie troszke,podrzuciłam mu kawałek tej kanapki,a on to powąchał i ... olał totalnie.:-o odwrócił się i poszedł dalej.
Dzisiaj będe nosiła ze sobą suchą karme.
Zdjęć nadal nie mam bo widuje go najczesciej po zmroku,a mój telefon nie ma nawet lampy błyskowej więc po zmroku nie ma szans na zdjęcie.:shake:

No ja juz nie wiem,zwariowałam na jego punkcie! znowu mi się śnił,a w snie podszedł do mnie i lizał mi ręce,tak jakby prosił żebym mu pomogła. Chyba za niedługo wyląduje w wariatkowie.:roll:

Bede dzisiaj wystawiała bazarki,może będzie na chociaż kilka dni w hotelu.

Link to comment
Share on other sites

wiesz...to nawet dobry pomysł..musze pożyczyć sunie sąsiadów.:eviltong:

Dziewczyny wystawiłam pierwszy bazarek na psiaka,zajrzyjcie.;)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/cialo-jak-u-supermodelki-teraz-jest-mozliwe-bez-zadnych-diet-do-3-12-a-125831/#post11323902[/url]

Link to comment
Share on other sites

będe będe. Wczoraj psiaka w ogóle nie widziałam,ale dzisiaj znaomy mówił,ze go widział,więc nadal tutaj jest.
Kolejny bazarek na pisine:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-slowniki-wiedzy-o-literaturze-poezji-wyrazow-obcych-witkacy-do-3-12-a-125836/[/url]
mogłbym was prosic o podnoszenie? bo ja niestety mam problemy z internetem..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...