Jump to content
Dogomania

Amstaffka Ajsi straciła dom.. najpierw schron, później hotel! MA DOM :)


Asta17

Recommended Posts

  • Replies 645
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myślałam, że te cegiełki jakoś pójdą, ale w tym miesiącu kiepsko...oby uzbierac tylko te 140 zł. I pozniej w miesiąc na max obrotach znaleźć jej dom. Innego pomysłu nie mam. Musiałam rzucić sie na głęboką wodę i zaryzykować , bo w schronie była opcja uspienia jej.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta17']Myślałam, że te cegiełki jakoś pójdą, ale w tym miesiącu kiepsko...oby uzbierac tylko te 140 zł. I pozniej w miesiąc na max obrotach znaleźć jej dom. Innego pomysłu nie mam. Musiałam rzucić sie na głęboką wodę i zaryzykować , bo w schronie była opcja uspienia jej.:shake:[/quote]


Mówiłam Ci, że bez deklaracji nie wyciąga się psa...to okrutne,ale prawdziwe...

Link to comment
Share on other sites

Nowe ogłoszenia Ajsi:

[URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1822638_blekitna_piekna_amstaff_ajsi_szuka_domu.html"]alegratka[/URL]
[URL="http://www.eoferty.com.pl/id110074.html"]eoferty[/URL]
adopcje.org
[URL="http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=40004&id_kat=12"]4łapy[/URL]
kupsprzedaj.pl
[URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=37744"]kupiepsa.pl[/URL]
[URL="http://www.ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/psy/blekitna_piekna_amstaffka_ajsi_szuka_domu_21943.html"]ogłoszenia24polska[/URL]
[URL="http://www.polskastrefa.eu/ogloszenia/piekny_pregowany_amstaff_gasnie_w_schroniskupilnie_dom_189485_13340.html"]polskastrefa.eu[/URL]
przygarnijzwierzaka.pl
[URL="http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23647177,__Cala_Polska_Zwierzaki___Adopcja,608-192.html"]dwukropek.pl[/URL]

Resztę dorobię jej jutro.

Link to comment
Share on other sites

Agaga będę u niej na dniach pan Marek jest chory ale dzwoniłam tam i się pytałam jak się czuje Ajsi chciałam ją dzisiaj wziąść na spacer ale P. Marek powiedział że go nie będzie i że Ajsi ma się dobrze jest radosna i w ogóle jadę tam we wtorek do niej :) ( byłabym w tym tygodniu ale mnie grypsko łapało...) KasiaNDM albo znajdę dla niej dobry dom a jak nie to będę męczyła rodziców już na maxa tak że będą mnie mieli dosyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ab-agnieszka']A ja nadal czekam na rozliczenie Ajsi:mad:
Mam dla niej 102zl z aukcji allegro.
Prosze o rozliczenie juz poraz drugi:mad:
Mrofffcia przeslalas rozliczenie do Asta17 za allegro wplaty i wydatki?
Asta17 czy doszla wkoncu umowa do schroniska?
Dlaczego o tak jasne sprawy trzeba sie prosic?[/quote]

to i ja się przyłączę...bez jasnosci w rozliczeniach nikt nie będzie chciał pomóc:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrófffcia']Umowe wysłałam w piątek ile więc może iść? Asta17 rozliczenie masz na meilu przecież wysłałam Ci całe i zresztą jest gdzieś na wątku kto ile wpłacił :/ bo wklejałam razem było 440zł z czego zapłaciłam 400zł za Hotel więc zostało 40zł na ten miesiąc[/quote]
Mrofffcia to ja poprosze rozliczenie za tamten miesiac na moja poczte.
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Allegro plus wpaty prywatne.Nie mam czasu przegladac watku
Umowa zostala wyslana listem poleconym czy zwyklym?

Link to comment
Share on other sites

u Ajsi byłam tydzień temu bo byłam chora ( teraz też męczy mnie gorączka) ale jestem w stałym kontakcie z P. Markiem i jakby się coś działo z małą to by do mnie dzwonił...

ab-agnieszka już wysyłam razem z tym co na ten miesiąc jest okey? tam wszystko jest ładnie rozpisane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrófffcia']No to mamy rozliczenie :lol:

[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black][FONT=Arial]P. Natalia - 12 zł[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black][FONT=Arial]Dreptan - 10 zł[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black][FONT=Arial]KasiaNDM[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] – 70zł[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black][FONT=Arial]Lokis 1 [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]- [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]50 zł[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black][FONT=Arial]Jatczyszyn[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] - [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]5 zł[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black][FONT=Arial]Bebebe1[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] - [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]5 zł[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black][FONT=Arial]P. Ania z Radomia[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] - [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]5 zł[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black][FONT=Arial]Fitnesska_el[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] - [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]5 zł[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black][FONT=Arial]Surema[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] - [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]5 zł[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black][FONT=Arial]Mrófffciaa[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] - [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]13 zł[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black][FONT=Arial]Agamarine [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]- [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]50 zł[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black][FONT=Arial]Silis666[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] - [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]20 zł[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black][FONT=Arial]Agatka[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] - [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]5 zł[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black][FONT=Arial]Fajna2111[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] - [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]5 zł[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black][FONT=Arial]P. Mirosława [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]- [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]30 zł[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black][FONT=Arial]Hamlin[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] - [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]20 zł[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black][FONT=Arial]Alicja2099[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] - [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]5 zł[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black][FONT=Arial]21_agaga [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana]- [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]5 zł[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black][FONT=Arial]Jendra1[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] - [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]10 zł[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black][FONT=Arial]P. Maja[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] - [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]40 zł[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red][COLOR=black][FONT=Arial]P Natalia[/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] – [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial]30 zł[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=red][COLOR=black]Agata, Sonia – 40zł[/COLOR] [/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=black][FONT=Arial][COLOR=red]Suma : 440zł[/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=black][FONT=Arial]Zapłacony hotelik – 400zł[/FONT][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=black][FONT=Arial]Na koncie mamy teraz 40zł[/FONT][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=black][FONT=Arial]W poniedziałek z sunią do weta bo ma kaszel i musi brać antybiotyki…[/FONT][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=black][FONT=Arial]Wszystkim dziękujemy za pomoc [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial] Sunia bossska [/FONT][/COLOR][/SIZE]
[/FONT][/quote]


[COLOR=magenta]to jest rozliczenie za styczeń[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Na koncie nie powinno wg mnie być 240 zł.

40 zł za zeszły miesiąc.
200 zł ponoć wpłaciła jakaś Pani z Holandii.
No i 100 zł zadeklarowała na samym początku Mróffcia w razie gdyby zabrakło kasy z tych deklaracji, ale chyba o tym zapomniała. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...