Jump to content
Dogomania

Amstaffka Ajsi straciła dom.. najpierw schron, później hotel! MA DOM :)


Asta17

Recommended Posts

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][COLOR=darkred][U]Ajsi [/U][/COLOR]to piękna 2 letnia amstaffka. Trafiła do schroniska w Rudzie Śląskiej 2 tygodnie temu. Została oddana przez kolejnych właścicieli. Pierwsi właściciele wydali ją ludziom, ponieważ kobieta była w ciąży i nie było już czasu dla psa...zgłosili się ludzie z ogłoszenia-starsza kobieta z nastoletnim synem i wnukiem. Ci jednak oddali ją do schroniska...widocznie nic dla nich nie znaczyła.[/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Widać, że kilka razy rodziła. Sunia ma kochany charakter, człowiek jest dla niej całym światem. Jest posłuszna i daje się podporządkować.[/FONT][/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Zgadza się w większością psów, jednak dla pewności lepszy jest dom bez innych zwierząt i dzieci,do których ma uraz.[/FONT][/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Pilnie potrzebuje domu, ponieważ zima dla amstaffa w schronisku to prawdziwy koszmar. Sunia ma wszystkie szczepienia, a przed wydaniem będzie wysterylizowana.[/FONT][/SIZE][/B][/CENTER]


[B][FONT=Comic Sans MS]Asta17 (Ania)[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]kom. 509 450 480[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]gg 8429081[/FONT][/B]

[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/33/147e8e597f462cd0.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/B][/CENTER]

[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/411/273541121ab55a69.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/B][/CENTER]

[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl"]
[/URL][/FONT][/B][/CENTER]
[B][SIZE=4][COLOR=darkred][/COLOR][/SIZE] [/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 645
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asta17']Hmmm...jutro spróbuję to połączyć...w jedną całość, ale kiedyś tak miałam i powiedzieli mi, ze lepiej jak każda ma osobny wątek więc tak tez zrobiłam, ale teraz dochodzę do wniosku, że chyba wspólny nie bedzie taki zły.[/quote]


`. Nie będzie zły pomysł . ;)
Jak to mówią " im więcej tym lepiej" .

Link to comment
Share on other sites

tak doszły. W książeczce jest tylko napisane, że pierwsi właściciele byli z Gierałtowic, ale nie mam żadnego numeru telefonu więc nie ma za bardzo jak się z nimi skontaktować. Słyszałam, ze sunia może prawdopodobnie być z "Kątów wrocławskich".

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj złapałam dołka!:shake: Od 13 dzwonią do mnie ludzie w sprawie Ajsi, ale co jedna osoba to głupsza. Jeden Pan z Warszawy-ma dom z ogrodem i 2 psy (samce) amstaffa i sznaucera, które trzyma w kojcach w ogrodzie, a Ajsi miałaby stanowić partnerkę dla amstaffa. Oczywiście miał nadzieję, że doczekałby się szczeniaków, bo przecież sunia taka ładna, a tym bardziej już rodziła to ma wprawę!:angryy: Oczywiście zjechałam faceta z góry do dołu i pożgenałam. Jeszcze się pochwalił, ze na allegro wystawił swojego psa jako reproduktora, a nawiasem mówiąc, że nie ma tego psa od szczeniaka. Drugi facet był z woj. świętokrzyskiego-to samo, Ajsi jako partnerka dla psa amstaffa, a oprócz tego ma bullterierkę, która też pewnie rozmnaża!:mad: Normalnie brak słów:mad:
Bardzo proszę te osoby, które zrobiły Ajsi ogłoszenia o napisanie w nich, że sunia już jest po sterylce. My ją planujemy na przyszły tydzień, a przynajmniej już pseudo hodowcy nie będą mi dzwonić!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta17']tak doszły. W książeczce jest tylko napisane, że pierwsi właściciele byli z Gierałtowic, ale nie mam żadnego numeru telefonu więc nie ma za bardzo jak się z nimi skontaktować. Słyszałam, ze sunia może prawdopodobnie być z "Kątów wrocławskich".[/quote]
to może warto by się z nimi(z hodowlą)skontaktować, moze chcieliby ją wziąć do siebie jeżeli by się okazało ze jest od nich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta17']Ajsi jest z Gliwic a ludzie, którzy ja oddali nowym właścicielom nie chcą jej z powrotem, ponieważ kobieta jest w ciąży!:angryy:[/quote]
ale mi chodziło o hodowlę z której ona [B]rzekomo [/B]pochodzi! może jeśli ta informacja byłaby prawdziwa to ci hodowcy od których ją kupiono by ją wzięli
(nie chodziło mi o pierwszych nabywców)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta17']Ajsi jest z Gliwic a ludzie, którzy ja oddali nowym właścicielom nie chcą jej z powrotem, ponieważ kobieta jest w ciąży!:angryy:[/quote]
Masakra brak mi slow powinnam tam podjechac i wyklepac miske:angryy: bylym wlasciciela.
No coz ludzie zawsze znajda sobie powod zeby sie pozbyc psa mozemy sie cieszyc chyba ze nie wpadli na jakis glupi pomysl:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...