Jump to content
Dogomania

Czy macie świra na punkcie haszczaków ? (gadżety on-line)


Agnieszka_

Recommended Posts

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja mam bardzo, bardzo podobnego ! :lol: Tylko mój ma ładniej sierść zrobioną... 8)

Kupiłam go w Białymstoku w centrum za 20 zł

No, do tego z aukcji to cena jest konkurencyjna! A jak jeszcze jest ładniejszy to muszę go poszukać :D . Mam nadzieję, że jeszcze są...

Link to comment
Share on other sites

A ja mam bardzo, bardzo podobnego ! :lol: Tylko mój ma ładniej sierść zrobioną... 8)

Kupiłam go w Białymstoku w centrum za 20 zł

No, do tego z aukcji to cena jest konkurencyjna! A jak jeszcze jest ładniejszy to muszę go poszukać :D . Mam nadzieję, że jeszcze są...

Sklep (z rzeczami dla dzieci) jest na prawo od Delikatesów, blisko tego rozwidlenia, gdzie sie zaczyna Lipowa. :D

W witrynie mieli ponad półmetrowego haszczaka-pluszaka ! :o Biało-kremowy, siedzący - śliczny ! Może tego sobie kupisz...? 8) :wink:

Link to comment
Share on other sites

Mam świra ale pozytywnego, od malenkości miałam psy. Teraz jestem posiadaczką m-ca haski i labradora (jej tatkiem miał być ow niemiecki ale okazałao się, że bywał tam też młody labradorek. no i moja Milka jest mieszanką ale charakter ma syberyjski :) :lol:

Właśnie wybieram się z nią do Sobótki. Na styczeń "zamówiłam" malamutkę. Zobaczymy jak będzie!!

Pozdrawiam wszystkich zakręconych maniaków.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

W sklepach reserved jest dla dzieci kolekcja ubrań husky team :D Kupilam mlodemu świetną bluzę - każde ubranie z kolekcji na taką naszywkę z przodu z psią łapką i napisem husky cośtam, a ta bluza na plecach ma psi zaprzęg, góry śnieg itp. :lol: :lol: :lol:

Są czapki, szaliki, rękawiczki z tej kolekcji - z naszytą małą psią łapką, cienkie bluzy bawełniane z głową wilka i fajnymi napisami.... ech.... tylko rozmiarówka kończy się na 146.... :-?

Link to comment
Share on other sites

Ja zbeiram wszytskie możliwe wycinki z gazet o wilkach, husky i innych psach, oraz o sporcie zaprzęgowym. Pocztówkę też kiedys mialam z przecudnym szczeniakiem husky, ale chyba zgubiłam :cry: natomiast jeszcze neidawno ściągałam sobie na dysk wszelkie zdjęcia z haszczakami, malkami, samkami, lajkami, wilkami i wilczakami :D ale skasowały mi się i nie chcę od nowa szukać...

:Pozdro! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...