Jump to content
Dogomania

Czy macie świra na punkcie haszczaków ? (gadżety on-line)


Agnieszka_

Recommended Posts

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie, bo to podobno dziecięce, ale ja noszę 37, jutro ide sprawdzic czy sie w nie wcisnę :]

dorosli sa dyskryminowani, dla nich sa buciki tylko z kundelkiem ( a może to też jakas rasa ), a dla dzieci kilka rodzajow, i po co , przeciez one sie i tak nie znają :evil:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Cóż niektórzy w mojej klasie myślą, że jestem szurnięta, kiedy na informatyce oglądam czasem zdjęcia haszczaków i różne inne psie gadżety ... ale tak już jest jak ma się w klasie same "Barbi" i innych niedorozwoi :evil: :x :evil: :x :evil:

Ale bycie "Barbi" nie wyklucza obsesji na punkcie malamutków i in.Najlepszym przykładem jesteśmy my:) 8)

a ze biegam z psem w rozowych dresikach, coz przynajmniej swiat jest bardziej kolorowy :P

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ekhm.. wprawdzie to nie w związku z huskimi, tylko wilkami, ale... :roll:

Zobaczcie, co właśnie [url=http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=40760776]kupiłam[/url] ! :grins: :angel: :angel: :angel:


[size=2]...no musiałam się pochwalić :oops: :lol: [/size]

Link to comment
Share on other sites

Fajne są te wasze gadżety, ale ja tam wole takiego żywe czworonogi.
Jest się do czego przytulić, z kim pobawić, spacery, treningi itd.
Sam mam 4 psiaki i mam świra na ich punkcie (nie wiem co bym zrobił gdyby któremuś coś się stało). Tak sobie myślę, że taki świr powinien przeobrażać się w opieję weterynaryjną, wystawy, zawody, dogomania. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale to dodatkowo ! :lol: :wink:

Chociaż cos w tym jest, bo ja mam generalnego świra na punkcie wilków i mam już mnóstwo gadżetów w tym temacie :wink: (np. wczoraj kupiłam puzzle na 1500 elem. z wilkiem na tle lasu) zamiast prawdziwego wilka rzecz jasna :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='takatuka']Przy okazji pochwale się, że w domku tez mam puzzle z wilkiem ale 1000 elementów :)[/quote]A to nawet pamiętam, jak mi kiedyś pisałaś przy okazji bardzo miłego priva "zapoznawczego" [img]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...