Jump to content
Dogomania

Czy macie świra na punkcie haszczaków ? (gadżety on-line)


Agnieszka_

Recommended Posts

Ja oczywiście też mam bzika na punkcie haszczaków :D Też mam różne wycinki z gazet o huskach, pocztówki, dwie książki o huskach i parę o wilkach, na ścianach wiszą zdjęcia różnych haszczaków oraz obraz huska. Mam także koszulki z huskami i wilkami, pluszową maskotkę haszczaka, kubki z psimi zaprzęgami, na aucie naklejkę głowy huska, no i oczywiscie mnóstwo zdjęć moich psów :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odbicia

Odbicia?

Nie ma czegos takiego.

Ludzie sa tak rozni ze wlasciwie to nie ma wzorca normalnosci. Bo czy normalne jest np przesiadywanie informatyka po 12 godzin dziennie przy kompie? Czy normalne jest kiedy facet przesiaduje 5 godzin w garazu dopieszczajac swoje auto? Czy normalne jest kiedy czlowiek swiadomie sie truje palac papierosy?

To o czym mowisz to jest hobby i nie ma w tym nic zlego, gorzej jak Twoim hobby byloby np. odcinanie konczyn przypadkowo napotkanym ludziom, wtedy byloby o co sie martwic.

Czlowiekiem nienormalnym nie jest ten, ktory sie wyroznia czyms specjalnym, czlowiekiem nienormalnym jest ten ktory ma braki swiadomosci, np gdybys uwazala ze jestes ptakiem i probowala latac :-) itd itp

Tajraga, kazdy ma jakiegos swira po prostu nie wszyscy go maja akurat na tym punkcie co ty inni zbieraja znaczki, monety, puszki laduja sobie spojler za 100 zlotych na tyl duzego fiata wartego 50 zlotych itd itd a pozniej czlowiek sie starzeje i w pustej glowie zmieniaja sie swiry np. na polityke, ogladanie telenowel - niektorzy sobie plec zmieniaja to dopiero swiry! Ale generalnie wszyscy jest maja Ty masz moze po prostu rzadszego swira niz inni ale to nie znaczy ze jestes "inna" po prostu interesuja Cie inne rzeczy i wcale nie musisz robic to samo co inni.

Ale nic sie nie martw, wszystkich laczy dobry seks, :drinking: i rozrywka.

Link to comment
Share on other sites

Zanim mialam husky, mialam bzika na punkcie kilku ras, glownie na chow-chow, owczarkow niem, husky, i innych ;) Ale teraz jak juz mam haszczaka, to sie przerzucilam na 1 ;) Wiecie najladniejsze mam pocztowki z wloch, siostra mi przywiozla,ale te ich huskie to sie roznia troszke ;) Nasze ladniejsze :D

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co jest najbardziej wqrzajace... to ze wszedzie sa same haszcze i oczywiscie prawie na niczym nie ma malamutow :(

Wlasnie sie zastanawialem nad pojsciem i wybuleniem troche kasy do prawdziwego grafika i walnieciem jakiegos wzoru ktory pozniej dawalbym do zrobienia na kazdym ciuchu, nalepjkach itd.... oczywiscie dowiedzialem sie tez ze taki grafik nie schodzi ponizej 2000 i wtedy stwierdzilem ze wole kupic sobie nowego psa jesli juz tyle uzbieram :)

Link to comment
Share on other sites

Ehh.. ci wszyscy znawcy, warci tyle co ... nic? ;)

Ja to w ogole mam takiego psa, co "na haskiego za maly, wiec to raczej siberian..e nie w ogole chyba skundlony" Jejq, ale ja juz poprostu omijam takich,albo udaje ze nie slysze :fist:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz tatsu, dla niektorych poprostu psy polnocy to jakies wielkosci byka, i sa takie: sybriany, haskie, malamuty( choc wiekszosc o nich nie slyszala) i alaskany :P Takich mamy znawcow, i oni pouczaja najwiecej,

A tak btw. to ja mam haszczaka a nie malamuta :) Chodzilo mi w poscie o to , ze poprostu jedna nazwa a tak mieszaja, a w dodatku nawet nie wiedza jak wyglada do konca :)

Link to comment
Share on other sites

696,

a mi całe życie wmawiają rodzice, że jestem nienormalna. Dla nich każde inne hobby (no prawie) jest normalne, oprócz psów :-?

A chyba na to, czy mam świra, nie muszę odpowiadać. 20 ksiażek o Husky, kalendarze, 3000 zdjęc na kompie, folderów, informacji, tysiące godzin spędzonych na necie tylko i wyłącznie na stronach Husky. Mogę Wam już cytować, co gdzie jest napisane. :) Szok przeżywam jak ktoś mi mówi na malamuta "patrz Marta, Husky" :snipersm:

To dlatego, ze wiekszosc rodzicow chce aby ich potomek byl taki sam jak oni i spelnil ich oczekiwania, powiedz tacie ze znalazlas sobie nowe hobby i ze od dzis bedziesz ogladac wszystkie mecze! rob to koniecznie tak zeby on nie mogl ogladac, na mame oczywiscie sposobem moze byc tylko zajecie calej kuchni, zawsze mozesz powiedziec ze od dzisiaj sie uczysz gotowac hiehie :-)

Link to comment
Share on other sites

A ja mam w kompie dziesiątki zdjęć psów różnych ras,codziennie wchodzę na dogomanię i na zwierzaki,żeby zobaczyć czy jest coś nowego,sprawdzam nawet pocztę pod tym kątem,na zwierzakach można śledzić tematy i wtedy przysyłają mail,a czy ktoś odpowiedział na twój post

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co?Przekonaliście mnie,że to całkiem normalne,że przesiaduje się wiele godzin jedynie na stronach poświęconych huskim.

Moje zmarnowane :wink: godziny przy kompie zostały usprawiedliwione!

Teraz myślę,że jest ze mną lepiej,ale zanim zamieszkał u mnie Szaman,to byłam bliska jakiejś choroby. :drinka:

Każdy haszczak zobaczony przeze mnie na ulicy powodował przyspieszone bicie serca.

Rozmowa z jego właścicielem-silne pragnienie jak najszybszego zakupu psa.

Wzmianki o zawodach psich zaprzęgów w prasie czy TV-wielkie wzruszenie.

Na wykładach-z nosem w notkach,ale o huskich.

W bibliotece-zaabsorbowana,ale szukaniem w starych rocznikach "Psa" itp. info o huskich.

W ogóle chodziłam jakaś rozchwiana emocjonalnie. :silly:

Zrobiłam sobie kalendarz ścienny z huskimi,bo w księgarni nie było takiego .A teraz cieszę się,że w przyszłym roku,będę mogła sobie zrobić kalendarz z fotkami Szamana.

Wniosek:Szaman w domu-lekarstwem na moją duszę.:ylsuper:

Link to comment
Share on other sites

Strona z ofertą jest w trakcie przygotowania, zarówno kolorowy katalog.

:( Niestety jeszce sie nie da :( a szkoda, wiecie poszukuje breloka z husky, moze byc: srebrny, niebieski, badz mieszanka tych 2 :) Mam przy kluczach caly pek brelokow w tych kolorach i szukam to kompletu :) nawet jesli gdzies widzielibyscie cos w tych olorach, juz nawet nie z husky to tez dajcie znac :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...