Jump to content
Dogomania

Oskalpowana sunia-najnowsze zdjęcia-post 434- zostaje w najspanialszym dt :-)


esperanza

Recommended Posts

  • Replies 493
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak tak przypomniałam sobie teraz ze proponowala kiedys naszemu trojłapkowi

juz pw poszło ;)

apropos tego watku to cos sie dzieje dziwnego, ten watek załozyla kasiek, a teraz jako załozycielka jest esperanza, ktora załozyla pierwszy watek o suni - nie wiem co sie z tym dogo dzieje :razz:

esperanza wyrzuc prosze z 1 postu, ze ten watek jest do zamkniecia
dzięki ;)

Link to comment
Share on other sites

a teraz wieści z DT
sunia sojechała szczesliwie, spala całą drogę, stadko przyjęlo ją miło (tylko yorek sie obrazil :eviltong:)

koty bardzo bardzo sie zainteresowaly nowym przybyszem

sunia zwiedzila domek, odnalazla szybko miski :p

a teraz uwaga uwaga.....

[COLOR=#1f497d][FONT=Calibri]"Jakoś sobie radzimy, wizyta u wetki jutro o 17, dzisiaj wystarczyła konsultacja telefoniczna (wszystko co było możliwe do wzięcia, dostała rano). O maść się zapytamy. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#1f497d][FONT=Calibri]Dziewczynce chyba nawet się u nas podoba. Pierwszy spacer już był, dziewczynka była zadowolona, bardzo ładnie chodzi na smyczy. A generalnie – idzie za stadem.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#1f497d][FONT=Calibri]Ogólnie jest wesoło [/FONT][/COLOR][COLOR=#1f497d][FONT=Wingdings]J[/FONT][/COLOR][COLOR=#1f497d][FONT=Calibri][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#1f497d][FONT=Calibri]Szczegóły jutro!"[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#1f497d][FONT=Calibri][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#1f497d][FONT=Calibri][B][COLOR=black]Trzymajcie kciuki, zeby ta ogromna rana dobrze sie goiła!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

dzwoniłam do ecopatrolu
maja zapis ze sunia znaleziona na ulicy Przydroznej - to jest juz w jakiejs dupie w okolicach Plochocinskiej jak sie na Nieporet leci
sunia leżala na smieciach budowlanych.....nic wiecej nie wiadomo....

bosze jak dobrze ze ktos ja zauwazyl i zadzwonil po straz, ona biedna umarłaby tam w mekach ...
ale ten los jest okrutny, dlaczego musi tak doswiadczac?????

Link to comment
Share on other sites

Czyli tak do końca nie wiadomo, że to na bank dzieło człowieka?
Czy może np. innego zwierzęcia lub, że sunia próbowała skądś się wydostać i tak zdarła ten grzbiet lub została okaleczona przez jakąś maszynę ....
Ja wiem, że to nie jest najważniejsze teraz ale jakoś nie mogę się pogodzić z tak bezsensownym okaleczaniem...
No chyba że sadysty,psychopaty....:shake:

Link to comment
Share on other sites

sunia miała zaszytą brudna ranę, w środku włosy i piach.......
gniło to w środku i wdała się martwica.....

wczoraj lekarka ogoliła sunie jak należy, zdjęła szwy, za głowę sie złapała i zaczęła usuwać te czarną, martwą tkankę.........

sunia jest w połowie łysa, z miesem na wierzchu, ale dopiero po tym zabiegu OŻYŁA!!!!!!

pani doktor wycieła część tylko bo sunia nie wytrzymala by wiecej

słuchajcie byla taka dzielna!!!!!!!!! nie warczała, troszku popiskiwała, bo to bolesne jest bardzo, oczywiscie była na znieczulaczu....

jeżu jak pomyśle ile ona wycierpiała niepotrzebnie i ile jeszcze przed nią to mnie wszystko boli!!!!!!!!

leczeni potrwa jakieś 5 tygodni, sunia musi co 2 dni jeździć do pani doktor do Gdańska

[B]wieści z DT[/B]

[SIZE=2][B]"Czas na drobne podsumowanko:[/B][/SIZE]
[SIZE=2][B]Dziś Kleo (takie dostała imię) dostała antybiotyk i środki przeciwbólowe. Rany są częściowo oczyszczone, martwa tkanka częściowo wycięta (trzeba to robić sukcesywnie, w rozłożeniu na kilka wizyt, takiego jednorazowego zabiegu psiak by nie wytrzymał).[/B][/SIZE]
[SIZE=2][B]Zalecenia: co najmniej 3 x dziennie przemywanie ran rivanolem, 3 x dziennie maść Kocha (już zdobyta :-) [/B][/SIZE]
[SIZE=2][B]Kolejna wizyta - w środę o 9. rano, chyba, że będzie się coś złego działo (tfu! odpukać!). Jeżeli nie będzie przeciwwskazań, sunia dostanie antybiotyk (Comenal? dr Taube bazgrze tak, że nie mogę rozczytać, ale to Jej jedyna wada :-) działający przez 12 dni, tak więc nie trzeba będzie jej ciągle kłuć!!!!![/B][/SIZE]
[SIZE=2][B]Wiem, że wizualnie wygląda to nie najlepiej, ale BĘDZIE DOBRZE!!![/B][/SIZE]
[SIZE=2][B]Wszystko to jest do wygojenia, już my się o to postaramy :-)"[/B][/SIZE]

[SIZE=2]i jak ich nie kochać???? :p[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC01257.jpg[/IMG]

[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC01267.jpg[/IMG]

[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC01252.jpg[/IMG]

a tu u pani doktor


[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC01260.jpg[/IMG]

[IMG]http://i9.photobucket.com/albums/a98/viva21/DSC01261.jpg[/IMG]

gorszych nie wstawiam......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...