Jump to content
Dogomania

Jak zachowac czystośc w domu z większą liczbą psów-porady


oktawia6

Recommended Posts

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ona się zwie Anthea Turner.
Ta to ma inaczej pod kopułką :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Ale nie powiem, ładnie ma w domu :cool3:


[quote name='"diuna_wro"']To ja dodam, że pod miski z wodą i jedzeniem super sprawdzają się przezroczyste maty z poliwęglanu, produkowane głownie jako zabezpieczenie podłóg przed kółkami krzeseł obrotowych. Wystarczy w Google wpisać "maty ochronne pod krzesła", są one dostępne także w sklepach KOMFORT (i dużo tańsze). Rozmiarowo są większe niż te dostępne w sklepach zoo, no i nie zaburzają kolorystyki naszych wnętrz. Polecam szczególnie dla psów, które chlapią podczas picia i mają w zwyczaju żarcie rozsypywać wokół miski.[/quote]
Aaaa to to, to w IKEI coś takiego widziałam. Tylko że to spore jest :roll:

Ostatnio myślałam co by pod miche z wodą dać bo jakoś ostatnio moje futra mają dziurawe paszcze :cool1:

Link to comment
Share on other sites

dzięki za rady odnośnie usuwania smrodów. Zacznę od wody + soda, unikam zapachowych ze względu na psy, czasem tylko kadzidła białe, naturalne NAGH CHAMPA, ale wszelkie olejki/spraye odpadają - nie chcę im nosów męczyć, tym bardziej, że są wrażliwe węchowo, dwa myśliwskie;)

anetta - te maty z IKEI miałam, takie w rulonie?[B] nie polecam[/B]. Cięzko je domyć, a poza tym nigdy się nie prostują i zawsze rogi odstają od podłogi, przez co łatwo o nie zahaczyć i bęc! a jak na drugiej stronie - to się wybrzuszają.

Link to comment
Share on other sites

Niebawem mam zamiar zakupić kanapę i/lub fotele i jedyne co mi przychodzi do głowy, to "skórka" ekologiczna. Patrząc na wszystkie wyrka w domu, z których co jedno jest gorsze mimo iż są systematycznie prane i na najulubieńszym leży stale koc polarowy, to chyba najlepsze wyjście.

Walczę o nie-panele w sypialni, zwłaszcza ze wzgl. na królasy, mój to dopiero leje :eviltong: a dla psa zakaz wstępu ;)

Miska dla brodaczy wypasiona, ale droga strasznie :shake:

A myślałam, że tylko ja mam hopsa i urządzam mieszkanie pod zwierzaki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joaaa']Gdzie sobie zamówiłaś?
Daj linkę, bo wszędzie gdzie szukam, to jest napisane, że zapas wyczerpany.[/quote]
[url=http://www.natura24.pl/go/_search/full_search.php?sess_id=0a4c2ef537bf2f3a2f073cd9b7dd7511&SEARCH_FORM=&search_query_words=orzechy+pior%B1ce&x=6&y=7]SOTEeSKLEP[/url]

Link to comment
Share on other sites

u nas domowe sposoby usuwania smrodu szczoszków i kupy sie nie sprawdziły dywanowi pomogło pranie karhherem odkurzacz wodny swietnej jakości - przyszedł pan i wyprał niedrogo nawet - super sprawa, a na nowe siki rewelacyjnie sprawdza sie po uprzednim wymyciu wanihem olejek z drzewwa herbacianego - ma takze własciowści bakteriobujcze co do zapaszku np podczas cieczki stosuję stare mądre kadzidełka wietrze i i znów kilka min kadzidełkiem zapachów niechcianych brak :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pepsicola']ja mam kanapę ze skóry ekologicznej i jest niestety podrapana przez oboje, kotkę i psa[/quote]

Ja mam i jest ok. A jeden z moich psów ma w zwyczaju odstawiać na niej krok księżycowy.:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Polecam, wystarczy przetrzeć szmatą i jest czysta.:multi:

Link to comment
Share on other sites

U mnie sprawdził się dobry mop
[url]http://www.global-b2b-network.com/direct/dbimage/50334498/PVA_Mop.jpg[/url]
[url]http://images.asia.ru/img/alibaba/photo/50675950/Mop_Tools.jpg[/url]
Idealnie zbiera piach i każdego rodzaju sierść.

Z odkurzaczy - zainwestowałam i wzięłam na raty Rainowa. Rewelacja! Za nic na świecie nie zamieniłabym się na nic innego. Ściąga każdą sierść. Wyciągnie każdy piach.

Link to comment
Share on other sites

co do odkurzacza to wymienilam na bezworkowy bo wlasnie na worki nie wyrabialam. Odkurzam prawie codziennie i przy moich kudlaczach worek byl pelny po jednym odkurzaniu. A worki drogie:roll: (musze tu placic 8 euro za 5 workow:shake:). Ale nasza siersc latwo sie zbiera bo jest miekka i lezy na wierzchu.... pewnie inne doswiadczenia maja wlasciciele piesow z siercia wbijajaca sie:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diuna_wro']

anetta - te maty z IKEI miałam, takie w rulonie?[B] nie polecam[/B]. Cięzko je domyć, a poza tym nigdy się nie prostują i zawsze rogi odstają od podłogi, przez co łatwo o nie zahaczyć i bęc! a jak na drugiej stronie - to się wybrzuszają.[/QUOTE]
Nie wiem czy w rulonie.
To są maty do podkładania pod krzesło żeby podłoga się nie rysowała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...