Jump to content
Dogomania

Buldożki i Buldogi do Adopcji - wątek zbiorczy !!!!


lavinia

Recommended Posts

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rybka_39']No, a jeśli zabronią też wystawiania psów do adopcji na allegro?:roll:[/quote]


petycja dotyczy zakazu handlu czyli sprzedaży zwierząt, a nie aukcji charytatywnych.
Poza tym ogłoszeń pseudohodowców jest o wiele więcej. Jak zmniejszy się rynek zbytu handlarzom, to i mniej bezdomnych psów będzie szukało domu. Jeśli pseudohodowle będą kwitły nigdy nie nadążymy z szukaniem domów dla porzuconych psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']A coś więcej o sobie?:razz:[/quote]


O mnie: architekt wnętrz - pracuję głównie w domu więc towarzystwo i opieka dla niunia zapewnione; (spacery też)
mieszkamy z małżem w Warszawie na Pradze Południe w średniej wielkości mieszkanku - czyli dwie osoby dorosłe szukają 4 łapek do pełni szczęścia
obydwoje mieliśmy już pieski (ja jamniki, mąż boksery) Jamniczek od kilku lat częściowo sparaliżowany więc wiem jak to jest opiekować się pieskiem z problemami.
Oferujemy przytulne 4kąty, miskę i dużo miłości.

Link to comment
Share on other sites

jestem tu nowa i nie bardzo 'łapię" jak pisać i odpowiadać na listy, a chciałabym zaoferować pomoc w adopcji , a konkretniej przyjąć do siebie jakiegoś bidulka lub bidulkę. Mieszkam w dużym domu z jeszcze większym ogrodem, pieski uwielbiam, mam doświadczenie w opiece nad psami po przejściach - trzy z czterech miśków które mieszkają u mnie są przygarnięte.
Uroda, wiek , płeć nie mają dla mnie znaczenia, zależy mi tylko by bulwek tolerował inne zwierzaki i był zdrowy (tzn. mam na myśli choroby zakaźne, ze względu na dobro reszty stadka), bo brak oka czy łapki to żaden problem :)
Jeśli to ma jakieś znaczenie to jestem zootechnikiem.
Podam swojego meila bo tam częściej bywam: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[B]Proszę o cierpliwość, myślę, że jeszcze dziś (najdalej jutro) w pierwszym poście pojawią sie wszystkie buldożki do adopcji z jak najmożliwiej dokładnym opisem oraz numerem telefonu do jego opiekuna. Choroby dotknęły i adopcjebuldozkow i troszkę mamy problemy z koordynacja wszystkiego. [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filifionka']jestem tu nowa i nie bardzo 'łapię" jak pisać i odpowiadać na listy, a chciałabym zaoferować pomoc w adopcji , a konkretniej przyjąć do siebie jakiegoś bidulka lub bidulkę. Mieszkam w dużym domu z jeszcze większym ogrodem, pieski uwielbiam, mam doświadczenie w opiece nad psami po przejściach - trzy z czterech miśków które mieszkają u mnie są przygarnięte.
Uroda, wiek , płeć nie mają dla mnie znaczenia, zależy mi tylko by bulwek tolerował inne zwierzaki i był zdrowy (tzn. mam na myśli choroby zakaźne, ze względu na dobro reszty stadka), bo brak oka czy łapki to żaden problem :)
Jeśli to ma jakieś znaczenie to jestem zootechnikiem.
Podam swojego meila bo tam częściej bywam: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]

Napisz cos o sobie...proszę

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...