Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

[quote name='Guciek']Aga - okazało się, że to nagroda dla tych, którzy głosowali w konkursie na Produkt Roku. Dostali ją Ci, których głos poszedł na zwycięski produkt (w moim przypadku - piłeczka Gappay'a, rewelka!).[/quote]
Ja - szczerze mówiąc, nawet nie pamiętam, na co głosowałam...w końcu było to jakiś rok temu.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cambel&Megi']Ja - szczerze mówiąc, nawet nie pamiętam, na co głosowałam...w końcu było to jakiś rok temu.:evil_lol:[/QUOTE]

Na pewno na coś, co wygrało.. :evil_lol: Mnie się te piłki podobają baardzo (wytrzymałe, a jednocześnie bardziej miękkie niż te z lanej gumy) - a, że akurat "był" to produkt mojego znajomego - to tym bardziej zacheciło mnie do głosowania:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia15']Gucia, stronka nie chce się otworzyć. :shake: Trudno, ale chyba wiemy, o którą fotkę chodzi. ;)
Jest na stronie 42 najnowszego numeru. Zdjęcie - M. Pajzderska.
Czy to Paula? :eviltong:[/quote]
Gucia! Odpowiedz na moje pytanie! :evil_lol::lol: To Paula na tej fotce? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga K']Guciek - dzieki za odpowiedz, ja pytalam sie jeszcze skadmieli adresy tych osob :)
ja tam niewiedzialam o konkursie :>
ja ogolnie malko zorientowana czasem jestem ;>[/QUOTE]

Bo to było baaaaardzo dawno temu ;) Tak - przysyłali maila z prośbą o adres ;) Ale jakoś go w głowie chyba zbytnio nie zarejestrowałam, skoro dopiero tutaj mnie uświadomiono za co ta książka:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']No i mam, poprzedni nr bardziej mi sie podobał[/QUOTE]
Mi też, zdecydowanie.
Ale tutaj jest artykuł o dalmatyńczykach :razz: w sumie nic nowego się nie dowiedziałam - sama mogłabym to napisać, wiele innych osób też... :evil_lol: No ale chociaż ładne zdjęcia są :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olusia'][I]Gucia[/I], o to foto chodzi:

[url]http://i39.tinypic.com/21mg7r4.jpg[/url]
[url]http://i42.tinypic.com/2h4gks6.jpg[/url]
[url]http://i42.tinypic.com/rh8hlf.jpg[/url]

Ja również stawiam, że to Paula z Weną ;)[/QUOTE]

Paulowy fryz, Paulowe buty, Paulowa bluza i Paulowy pies, czyli Wełna we własnej osobie!:evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamila_92']w pażdzierniku od "mojego psa" dostałam email w którym jest prośba o podanie adresu ponieważ coś wygrałam w konkursie produkt roku 2007.Wysłałam i do tej pory nic nie przyszło :angryy:[/quote]

po 3 upomnieniu otrzymałam w tym tygodniu książkę "Sam wychowasz swego psa" z serii nasze Zwierzęta,wydawnictwo Multico ;)

Link to comment
Share on other sites

Może mogłabym Ci pomóc tylko mogłaby być taka papierowa koperta? No i musiałabym się przejść do kiosku, bo nie wiem czy na 100% jest, chociaż u nas to zawsze do dnia przed nowym nr trzymają...;)

PS:Ejj, nie moge już brać udziału w konkursach SMS :placz: I do tego specjalnie siedziałam do wieczora nad kom, żeby jako pierwsza wysłać esa, a tu co? Kom mi buchnęli :razz: Myślicie, że nie będą pisać na mój nr po adres, jeśli już kiedyś wygrałam? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']A czy ktoś z dogomaniaków byłby taki kochany, kupiłby mi mojego psa i wysłał pocztą? Bo u mnie w całym mieście już nie ma :-(

Zwrot kosztów oczywiście ;)[/quote]
Mogę Ci odstąpic swój numer, jeżeli chodzi o ten ostatni, marcowy. Podaj na PM adres do wysyłki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...