Jump to content
Dogomania

Aga900

Members
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Aga900

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 07/01/1987

Converted

 • Biography
  Dogomaniczką :-)
 • Location
  Lubin / Wrocław
 • Interests
  Psy, astronomia, tworzenie grafiki komputerowej, szkicowanie
 1. Aga900

  Tollery - OFF

  Uj, przepraszam :( Zaraz przedstawię się na novascotia.pl ;)
 2. Aga900

  Tollery - OFF

  Dostałam wiadomość, ze muszę się przedstawić :razz: No więc jestem Agata Kulczyńska Mam 21 lat Kocham wszystkie psy, ale szczególnie tollery Już w czerwcu kupię sobie psa tej wspaniałej rasy :loveu: Pewnie nazwę ją Kora. A jeśli psiak, to Misiek. Coś jeszcze? Hmm... Jeśli tak, to piszcie :)
 3. Aga900

  Tollery - OFF

  Ja z Wrocławia ;)
 4. Aga900

  Prawie galeria prawie mudi i prawdziwego kundla

  Śliczny piesek. Lubię pinczery ;) Będę często wpadać. I serdecznie pozdrawiam Nikusie ;*
 5. Aga900

  Nowe czasopismo Dog&Sport

  A ja się spóźniłam na pierwszy, darmowy numer ;( Patrzyłam po kioskach, nigdzie nie ma :(
 6. Aga900

  Tollery - OFF

  A mój komputer jak zwykle się psuje i nie widzę zdjęcia psa, dla którego jest poszukiwany dom :/
 7. Aga900

  Tollery - OFF

  Ja to kocham Tollery :) Już około czerwca nawet u mnie zagości ten piękny psiak :multi: Muszę tylko zdecydować się, z której hodowli wziąć, ale mam jeszcze trochę czasu i... dużo hodowli do wyboru :crazyeye: Pozdrawiam tollero-maniaków :-)
 8. [quote name='majqa']Dziękuję Ago. :lol: Ten banerek nie jest podlinkowany, dobrze widzę?[/quote] Ach, zapomniałam, ale już podlinkowałam : )
 9. Aga900

  MARLEY I JA- ekranizacja

  Książka - super! Muszę w końcu kupić, bo czytałam taką z biblioteki ;) W kinie już powinien lecieć film, ale ja w tym roku w Lubinie, a tam takie zacofane kino, że szkoda pisać :shake: Ale jak w końcu puszczą - to lecę jak na skrzydłach :lol:
 10. Zrobiłam mu wątek na mampsa.pl : [url]http://www.forum.mampsa.pl/pilnie-potrzebna-pomoc-lolus-t748.html?p=8768#post8768[/url] Biedny :-(
 11. Witam :) Zauważyłam, że ikonka, która powinna zawierać linki do Buraska - jest linkiem do Misia... I chciałam tylko o tym powiedzieć :-)) Pozdrawiam!

 12. Aga900

  Mr.Groom Grooming Stone-kamień do pielęgnacji

  Moja babcia stosuje - i jest zadowolona, ja też :razz:
 13. Aga900

  Psisłownik dogomanii...

  Ja obecnie nie mam psa, więc opiszę zachowania Tuji (psiaka mojej babci ;D ) [B]Jedzenie - [/B]Oznacza natychmiastowe podbiegnięcie od miski. [B]Zabawa - [/B]Oznacza szalone "tańce" (czyli wygibasy ;)!) [B]Smycz - [/B]Oznacza spacer ;) [B]Papa! - [/B]Oznacza wyjście bez psiska, czyli smutne, błagalne i obrażone spojrzenie (3 w 1 :D) [B]Spokojnie - [/B]Oznacza położenie się i głębokie wpatrywanie się w kogoś, kto zakazał jej skakać na stół :cool3: (Niestety, moja babcia nie umie wychowywać psów :shake:) Umie też rozpoznawać członków rodziny, czyli: [B]Marek - [/B]Tuja podbiega do mojego taty [B]Agata / Agatka[/B] - Tujka podbiega do mnie ;) [B]Babcia Mirka / Mirka / babcia - [/B]Psiak podbiega do mojej babci[B] Dziadek Czesiek / Czesiek - [/B]Tuja podbiega do mojego dziadka [B]Kolega / Koleżanka - [/B]Tuja podbiega do wszystkich innych osób, które są w domu :razz:
 14. Aga900

  Reaktywacja! Jezcze bardziej Łapna galeria ;)

  Śliczny psiurek :* Super tereny, gdzie psiak pływał. U nas tylko smródka :-( Nie mogę się doczekać, aż się do Wrocławia przeprowadzę i wyjdę na długi spacer nad Odrą :lol: Pozdrawiam
 15. Aga900

  "Mój Pies" ma juz 80 stron!

  MP ma już 94 strony ;) Ja sobie od kwietnia zamówiłam półroczną prenumeratę, a czasopismo jest fajne. Dla mnie gra gitarka :lol:
×