Jump to content
Dogomania

Aga900

Members
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Aga900

 1. Ja będę miała sheltika ;) Szukam jednak hodowli, w której psiaki są tańsze niż 1 000 zł. Te psy są piękne, mądre i kochane ;)
 2. Aga900

  Tollery - OFF

  Uj, przepraszam :( Zaraz przedstawię się na novascotia.pl ;)
 3. Aga900

  Tollery - OFF

  Dostałam wiadomość, ze muszę się przedstawić :razz: No więc jestem Agata Kulczyńska Mam 21 lat Kocham wszystkie psy, ale szczególnie tollery Już w czerwcu kupię sobie psa tej wspaniałej rasy :loveu: Pewnie nazwę ją Kora. A jeśli psiak, to Misiek. Coś jeszcze? Hmm... Jeśli tak, to piszcie :)
 4. Aga900

  Tollery - OFF

  Ja z Wrocławia ;)
 5. Aga900

  Prawie galeria prawie mudi i prawdziwego kundla

  Śliczny piesek. Lubię pinczery ;) Będę często wpadać. I serdecznie pozdrawiam Nikusie ;*
 6. Aga900

  Nowe czasopismo Dog&Sport

  A ja się spóźniłam na pierwszy, darmowy numer ;( Patrzyłam po kioskach, nigdzie nie ma :(
 7. Aga900

  Tollery - OFF

  A mój komputer jak zwykle się psuje i nie widzę zdjęcia psa, dla którego jest poszukiwany dom :/
 8. Aga900

  Tollery - OFF

  Ja to kocham Tollery :) Już około czerwca nawet u mnie zagości ten piękny psiak :multi: Muszę tylko zdecydować się, z której hodowli wziąć, ale mam jeszcze trochę czasu i... dużo hodowli do wyboru :crazyeye: Pozdrawiam tollero-maniaków :-)
 9. [quote name='majqa']Dziękuję Ago. :lol: Ten banerek nie jest podlinkowany, dobrze widzę?[/quote] Ach, zapomniałam, ale już podlinkowałam : )
 10. Aga900

  MARLEY I JA- ekranizacja

  Książka - super! Muszę w końcu kupić, bo czytałam taką z biblioteki ;) W kinie już powinien lecieć film, ale ja w tym roku w Lubinie, a tam takie zacofane kino, że szkoda pisać :shake: Ale jak w końcu puszczą - to lecę jak na skrzydłach :lol:
 11. Zrobiłam mu wątek na mampsa.pl : [url]http://www.forum.mampsa.pl/pilnie-potrzebna-pomoc-lolus-t748.html?p=8768#post8768[/url] Biedny :-(
 12. Witam :) Zauważyłam, że ikonka, która powinna zawierać linki do Buraska - jest linkiem do Misia... I chciałam tylko o tym powiedzieć :-)) Pozdrawiam!

 13. Aga900

  Mr.Groom Grooming Stone-kamień do pielęgnacji

  Moja babcia stosuje - i jest zadowolona, ja też :razz:
 14. Aga900

  Psisłownik dogomanii...

  Ja obecnie nie mam psa, więc opiszę zachowania Tuji (psiaka mojej babci ;D ) [B]Jedzenie - [/B]Oznacza natychmiastowe podbiegnięcie od miski. [B]Zabawa - [/B]Oznacza szalone "tańce" (czyli wygibasy ;)!) [B]Smycz - [/B]Oznacza spacer ;) [B]Papa! - [/B]Oznacza wyjście bez psiska, czyli smutne, błagalne i obrażone spojrzenie (3 w 1 :D) [B]Spokojnie - [/B]Oznacza położenie się i głębokie wpatrywanie się w kogoś, kto zakazał jej skakać na stół :cool3: (Niestety, moja babcia nie umie wychowywać psów :shake:) Umie też rozpoznawać członków rodziny, czyli: [B]Marek - [/B]Tuja podbiega do mojego taty [B]Agata / Agatka[/B] - Tujka podbiega do mnie ;) [B]Babcia Mirka / Mirka / babcia - [/B]Psiak podbiega do mojej babci[B] Dziadek Czesiek / Czesiek - [/B]Tuja podbiega do mojego dziadka [B]Kolega / Koleżanka - [/B]Tuja podbiega do wszystkich innych osób, które są w domu :razz:
 15. Aga900

  Reaktywacja! Jezcze bardziej Łapna galeria ;)

  Śliczny psiurek :* Super tereny, gdzie psiak pływał. U nas tylko smródka :-( Nie mogę się doczekać, aż się do Wrocławia przeprowadzę i wyjdę na długi spacer nad Odrą :lol: Pozdrawiam
 16. Aga900

  "Mój Pies" ma juz 80 stron!

  MP ma już 94 strony ;) Ja sobie od kwietnia zamówiłam półroczną prenumeratę, a czasopismo jest fajne. Dla mnie gra gitarka :lol:
 17. Aga900

  Spacer we Wrocławiu

  [quote name='gosikf & dogs']Jak to pomysł z 2003 roku?:p Spotykamy się pod ZOO za 2 tygodnie czyli 29 marca[B] 2009 [/B]roku :cool3:[/quote] Ach, nie zauważyłam :roll: P.S. Nie szukam pseudo hodowli! Raczej chodziło mi o hodowlę z tańszymi psiakami ;) A są hodowle, które mają niektóre psy z rodowodem, a niektóre nie (w każdym razie mój kolega z takiej kupił :razz:) Pozdrawiam :)
 18. Zrobiłam mu wątki: mampsa.pl : [URL]http://www.forum.mampsa.pl/burasek-szuka-domu-t741.html?p=8741#post8741[/URL] Jak jeszcze na czymś się zaloguję, to powiadomię. Acha, i zrobiłam taki bannerek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/burasek-z-padaczka-szuka-transportu-wroclaw-poznan-132929/"][IMG]http://i43.tinypic.com/b3wxgz.jpg[/IMG][/URL] Taki prosty, ale mi się podoba. Na razie nie mogę nic więcej zrobić :-( Jeszcze postaram się co nieco zmieścić.
 19. Aga900

  Nie tolerancja na spacerach

  Ja się jeszcze nigdy z czymś takim nie spotkałam. Chociaż we Wrocławiu to psa nie miałam, Lubin to małe miasto, tak samo Świdnica. Takie wiochy, może dlatego. A Ty się nie przejmuj. Ja lubię kundelki, a niektórzy ludzie powinni porządnie popukać się w czoło :roll:
 20. Zaraz zrobię mu wątek na mampsa.pl , tylko teraz mi się pokazuje Error ;(
 21. Biedny :( I taki śliczny. Wkleję bannerek
 22. Aga900

  Zielona Góra!Idziemy na spacer?

  Wam to dobrze! Ja mieszkam w Lubinie / niedługo we Wrocławiu (znowu). Ale chętnie bym się tak to przyłączyła ;)
 23. Aga900

  agresywny szczeniak u weterynarza

  Chyba po prostu wyczuł, że ta lekarka nie jest w porządku. Raz do mojej babci przyszedł jakiś pijany żebrak, to Tuja (suczka mojej babci) od razu wyczuła, że to ktoś niedobry i zaczęła szczekać. :p Z tego co piszesz, to ta lekarka nie była dobra, więc może chodzi o to.
 24. Tak! Teraz już wiedziałam, tylko zapomniałam tego usunąć ;) Ale dzięki Pozdrawiam

 25. Aga900

  Pustka, która boli

  To takie przykre, gdy przyjaciel odchodzi od nas :-( Znam ten ból. Składam kondolencje. Bardzo mi przykro ;(
×