Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja dostałam prezent chyba jakies 4 miesiace po zamówieniu prenumeraty.... jakby nie mogli przysłać od razu z pierwsza gazata....? nie byłby prościej? No tak, przeciez oni wszystko robią na około....:) CHociaż np. prezenty z konkursów dochodzą max. w ciągu miesiąca

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...

lubie tą gazete, staram sie kupować systematycznie, ogólnie fajnie się ją czyta np Dookoła świata , czyli jakie są przepisy i zwyczaje dot.psów za granicą; wielka ksiega psów czyli co jest typowe dla danej rasy, felietony, porady weta; historie ludzi przygarniajacych bezdomne psy; zanim kupisz -nie spostrzegam tych artykułów jako zniechecenie kogos do kupna jakieś konkretnej rasy , raczej jako uświadomienie -biorąc psa takiej a takiej rasy miej świadomość że ma on taki charakter i może on wymagać większej pielęgnacji lub więcej szkolenia;
spoko gazeta:)

Link to comment
Share on other sites

a ja myśle że dobrze że piszą konkretnie i treściwie(nie wiem czy przy każdej rasie, bo nie nie czytałam wszystkich nr)
jeśli ktoś nie ma wystarczająco dużo czasu, ani nie ma ochoty na socjalizacje rasy, która szczególnie tego wymaga to przed podjęciem decyzji powinien zastanowić się poważnie.

Link to comment
Share on other sites

moim zdaniem dobrze że czasem piszą on wadach danej rasy, a nie tylko o pozytywnych rzeczach jak to się w większości wypadków zdarza. Jak wszędzie piszą o labradorze jako psie idealnym to ludzie myślą że tak jest. Takie rubryki gdzie są wskazane negatywne cechy rasy na pewno są przydatne. Tylko że niestety w MP wiele rzeczy aż za bardzo wyolbrzymiają, a o niektórych rasach piszą po prostu głupoty. To że niektóre osobniki mogą wykazywać takie a nie inne zachowania, czy nawyki to nie znaczy że to typowa cecha rasy. Niektóre rzeczy to po prostu kwestia wychowania.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

jak wygląda sprawa z prenumeratą??

zamówiłam w niedziele, na 6 miesięcy, odrazu przelałam pieniążki i do dnia dzisiejszego cisza....

acha wziełam pierwszy numer prenumeraty: październik i tak sie zastanawiam czy przyjdzie do mnie obecny numer który jest na październik? czy będe czekać do 20któregos pazdziernika, żeby otrzymać numer pierwszy???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']jak wygląda sprawa z prenumeratą??

zamówiłam w niedziele, na 6 miesięcy, odrazu przelałam pieniążki i do dnia dzisiejszego cisza....

acha wziełam pierwszy numer prenumeraty: październik i tak sie zastanawiam czy przyjdzie do mnie obecny numer który jest na październik? czy będe czekać do 20któregos pazdziernika, żeby otrzymać numer pierwszy???[/QUOTE]

wysyłałąm e-maila i w ciągu godziny dostałam odp.... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...